"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Brancin, Smudut, Lubin - Slike i ulovi

Više...
dxdandy's Avatar 25 Lis 2017 10:12 #41 od dxdandy
Hvala ti na odgovoru. Ako sam te dobro shvatio, onda je to kad se ide onom setnicom prema resortu od usca ricine pa prema desno....bribirska plaza ?...bio prosli tjedna bas u novome i jako los tjedan po ulovu sam imao. Bilo predobro vrijeme za sve sem pecanja. Koliko sam vidio, tamo je jos razvucena ona lajna da razgranici kupace i barke, znaci nisi ni daleko zabacivao...

Molimo prijavite se

• edi
  • edi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
edi's Avatar 25 Lis 2017 10:35 #42 od edi

dxdandy napisao: Hvala ti na odgovoru. Ako sam te dobro shvatio, onda je to kad se ide onom setnicom prema resortu od usca ricine pa prema desno....bribirska plaza ?...bio prosli tjedna bas u novome i jako los tjedan po ulovu sam imao. Bilo predobro vrijeme za sve sem pecanja. Koliko sam vidio, tamo je jos razvucena ona lajna da razgranici kupace i barke, znaci nisi ni daleko zabacivao...

..da prvih 100m je dobro prema resortu za brancina i oradu a znao sam i veceg lista dobit na klizni sistem..a tamo dalje pred resort sam na ronjenju znao pucat zubatce..a stapom lovit razne povece sparide..ja al volo dosta daleko bacim koristim stap za surf od 5m a onda vadim i kontriram na ruku...2.0 udica neka sto manje tezine cuting point...flourcarbon soft 1m 0.285...sto manji đagulin..glavni najlon 0.35 awashima big game red ili blue...

Molimo prijavite se

• edi
  • edi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
edi's Avatar 25 Lis 2017 10:48 - 28 Lis 2017 00:02 #43 od edi
..5.5kg ...kvarner...klizni sistem...netom ulovljena lignja na udici 3.0 izbaceno 80m..1h ujutro..jugo u smirivanju...

Privitak datoteke:
Zadnja izmjena: 28 Lis 2017 00:02 od edi. Razlog: da je prikazana slika umjesto linka

Molimo prijavite se

• edi
  • edi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
edi's Avatar 25 Lis 2017 11:03 - 28 Lis 2017 00:48 #44 od edi
...5kg brancin+2 orade ...kvarner...cijela ljetna lignjica ziva...udica 1.0..klizni sistem100g...izbacaj 90 do 100m...sumrak...

Privitak datoteke:

...prethodni dan pao jedan...pa probao reprizu i eto...
Zadnja izmjena: 28 Lis 2017 00:48 od edi. Razlog: prikaz slike umjesto linka

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 25 Lis 2017 13:48 #45 od B_
Edi, zasuo si nas kišom slika i sad što ćemo drugo nego na more :P

Molimo prijavite se

• edi
  • edi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
edi's Avatar 25 Lis 2017 14:45 #46 od edi

B_ napisao: Edi, zasuo si nas kišom slika i sad što ćemo drugo nego na more :P

..hahaha..neka neka taman ce sad par dana dobrog vremena... :)

Molimo prijavite se

• dundo
  • dundo's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
dundo's Avatar 26 Lis 2017 09:23 #47 od dundo
Bravo Edi, svaka čast na ulovima,pravi komadi.
Hvala: edi

Molimo prijavite se

• edi
  • edi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
edi's Avatar 27 Lis 2017 09:33 - 28 Lis 2017 00:53 #48 od edi
Privitak datoteke:

...evo jedan mini od sinoc... :)
Zadnja izmjena: 28 Lis 2017 00:53 od edi. Razlog: prikaz slike umjesto linka
Hvala: Baćo68

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 27 Lis 2017 09:42 - 27 Lis 2017 09:44 #49 od mirakulin
Edi, super su ti ulovi i super slike! Ja nisan ni zna da ima takvih brancina! :lol: :blink: :whistle:

Samo jedan prijedlog, kad stavljaš slike na forum, izravni link na sliku koji ti se nalazi na imguru i počinje sa https:// a završava sa .jpg staviš između ovih znakova:

[ i m g ] [ / i m g ]

Samo bez razmaka [img]

Link izravni na sliku zapravo je isti kao ovaj što sada stavljaš samo još dodaš nastavak .jpg

Postoji tu di pišeš objavu na forumu i ikonica gore desno koju stisneš i tu staviš link i onda automatski dobiješ ove img oznake prije ii posli. Evo tu:

I onda će biti puno lakše gledati tvoje objave. Npr. ovako:
Zadnja izmjena: 27 Lis 2017 09:44 od mirakulin.

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 27 Lis 2017 10:00 #50 od dxdandy
Mozda kad vec pricamo o uploadu slika na forum, bilo bi ti lakse sliku uploadti na ovoj stranici:

postimages.org/

Odredis koju sliku zelis ili slike a prije toga odredis tipa velicinu slike 800 x 600 i da ostane trajna tj. no expiration

i nakon toga samo kopiras link koji se nalazi u polju " Hotlink for forums " kad se upload zavrsi i njega pastas na nasem forumu i odmah se slika prikazuje...

lp !

Molimo prijavite se

• edi
  • edi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
edi's Avatar 27 Lis 2017 17:41 #51 od edi

dxdandy napisao: Mozda kad vec pricamo o uploadu slika na forum, bilo bi ti lakse sliku uploadti na ovoj stranici:

postimages.org/

Odredis koju sliku zelis ili slike a prije toga odredis tipa velicinu slike 800 x 600 i da ostane
i nakon toga samo kopiras link koji se nalazi u polju " Hotlink for forums " kad se upload zavrsi i njega pastas na nasem forumu i odmah se slika prikazuje...

lp !

Hvala od sada nadalje budem..

Molimo prijavite se

• dundo
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
dundo's Avatar 27 Lis 2017 19:03 #52 od dundo
Pa i nije baš mini.

Molimo prijavite se

• edi
  • edi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
edi's Avatar 29 Sij 2018 20:39 #53 od edi
Privitak datoteke:

..preksinoc na zivog gavuna brancin 0.6 kg a na ciplica 0.7 kg...jedan od 0.3 kg na kozicu vracen u more...jedan od preko 2 kg na plovak na glavoca izravnao malu zicanu udicu.. udicu..

Molimo prijavite se

• edi
  • edi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
edi's Avatar 06 Velj 2018 22:49 #54 od edi
Privitak datoteke:

...Danas...kvarner...napokon...pred promijenu vremena po ocekivanju!....na zivu lignju...10m od kraja...rakija, debele rukavice, termosica coreta, 2 redbulla i predivnih cca 5 do 6kg brancina..

Molimo prijavite se

• edi
  • edi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
edi's Avatar 06 Velj 2018 23:05 #55 od edi

edi napisao:

...Danas...kvarner...napokon...pred promijenu vremena po ocekivanju!....na zivu lignju...10m od kraja...rakija, debele rukavice, termosica coreta, 2 redbulla i predivnih cca 5 do 6kg brancina..

...na cipla se zaletio prvo na desni najlon napravio vrulju oko cipla 3m od obale vjerovatno ga promasio.. zatim nakon 15 sekundi skocio na ljevi najlon na lignju...izvlacenje najlona iz otvorene spule ostro 2m stanka par sekundi... pa ponovno cca 6m izvlacenje sporo na to kontra..

Molimo prijavite se

Više...
Giurinni's Avatar 07 Velj 2018 19:02 #56 od Giurinni

edi napisao: ...na cipla se zaletio prvo na desni najlon napravio vrulju oko cipla 3m od obale vjerovatno ga promasio.. zatim nakon 15 sekundi skocio na ljevi najlon na lignju...izvlacenje najlona iz otvorene spule ostro 2m stanka par sekundi... pa ponovno cca 6m izvlacenje sporo na to kontra..

Super ulov! Kako montiraš te živine? Direktno na najlon i samo ih pustiš da plivaju ili ima neki predvez/plovak?

Molimo prijavite se

• edi
  • edi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
edi's Avatar 07 Velj 2018 19:27 #57 od edi
Ovisi o vremenu o mutnoci mora o godisnjem dobu o velicini brancina koje vidim da se motaju oko pozicije..o hrani koju vidim da jede...kad su gavuni u kraju kad su ciplici nervozni...po ljeti znaju se hraniti rakovima brzacima...kad nema sta vidit onda kozica jer njih stalno ima...kad su bobe ili salpice...ovisi o datom trenutku isto tako o tome sta uspijem uhvatit za jesku...prema tome uskladjujem sistem...recimo ciplica gavuna menulu na najlon jer plivaju na van i prema povrsini...a glavoca usatu crneja kozicu raka sipu...na plovak jer plivaju prema dnu u potrazi za sklonistem te sistem zakaci za dno..isto tako velicina udice debljina najlona velicina djagulina ovisi o velicini jeske i velicini brancina koje uocim...recimo za gavuna koristim specijalnu kovanu laganu udicu proizvedenu za jeskanje gavuna..manja je od graska a moze izvuci kapitalca..

Molimo prijavite se

Više...
anton's Avatar 11 Velj 2018 12:51 #58 od anton
Jutros oko 8 sati odlazim u Sv. Marinu... bura puše ko luda, bacam, varalica leti dugooo i cekam da potone i u prvom skosu bummm... na početku mi se nije činio velik ali poslje je počeo jako potezat, kočnica popušta ali ga bez večih problema dižem na površinu. Oligu nisam imao kod sebe ali sam ga uhvatio rukom i na suho.😀😀 napokon jedan konkretan nakon dugoo vremena.1.20 kg

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• dundo
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
dundo's Avatar 11 Velj 2018 15:46 #59 od dundo
Lijepi porcijaš, Bravo! Treba ići na more kad god se ukaže prilika, nema spava mi se, puše, hladno je-vruće je i drugi izgovori. Tad ni ulovi neće izostati.
Hvala: mirakulin, edi, anton

Molimo prijavite se

• edi
  • edi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
edi's Avatar 11 Velj 2018 18:57 #60 od edi
Bravo!!...meni porcijas najsladji za gradele..ima ih ima sad je mrijest zavrsio...gladni su i neoprezni...
Hvala: anton

Molimo prijavite se