"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Jel grize?

Više...
Robi75's Avatar 19 Kol 2021 20:15 #541 od Robi75
Replied by Robi75 on topic Re:Jel grize?
Da, tako sam i razmišljao, nisam htio uzaludno još mjesecima čekat ono što sam naručio već uzeo od njih prvu alternativu što imaju, a ispala je ta alternativa još puno bolja :) Baš sam imao sriće! Evo danas je već poslan, jedva čekan da ga vidim.
Imam spreman novi Twin Power 8000 za njega, nadam se da će me služit sve godinama. :)

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 19 Kol 2021 23:08 #542 od marko87
Replied by marko87 on topic Re:Jel grize?
Ako ti twin slučajno dosadi na kraju sezone znaš da imaš kupca 😊 a stap da što prije stigne i da ga odmah krstis sa kakvim poštenim ulovom.

Poslano sa mog M2101K7BNY koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Vargo's Avatar 19 Kol 2021 23:38 #543 od Vargo
Replied by Vargo on topic Re:Jel grize?
Twin Power je zvijer od role, ovaj novi izgleda premoćno.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 20 Kol 2021 09:14 #544 od marko87
Daa, meni se svidio jako ali mi bio malo preskup. Čim bude šta viška love odmah ga uzimam a saragosu bi prenamjenio za kakav stap za panulavanje.

Molimo prijavite se

Više...
Robi75's Avatar 20 Kol 2021 09:23 #545 od Robi75

marko87 napisao: Ako ti twin slučajno dosadi na kraju sezone znaš da imaš kupca 😊 a stap da što prije stigne i da ga odmah krstis sa kakvim poštenim ulovom.

Krštenje će bit nažalost tek negdje zimi, nevirujem da ću u HR prije zime.
Inače sam iz Orebića pa kad budem doli javim ti se pa možemo koji put zajedno na more, ako budeš na Pelješcu.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 20 Kol 2021 09:25 #546 od marko87
Obavezno se javi, proslu zimu sam proveo tu mjesec dana u komadu pa se nadam da ću i ovu biti tu barem veci dio Božićnih praznika.

Molimo prijavite se

Više...
Robi75's Avatar 25 Kol 2021 08:20 #547 od Robi75

marko87 napisao: Obavezno se javi, proslu zimu sam proveo tu mjesec dana u komadu pa se nadam da ću i ovu biti tu barem veci dio Božićnih praznika.

Evo jučer napokon stiglo, sad par miseci još ubijanja od posla i čekanje zime i godišnjeg pa ćemo nadam se skupa ovo isprobat 😊

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 25 Kol 2021 08:44 #548 od marko87
Opaaa čestitke, neka te tješi da stižeš u najbolje vrijeme i ako bude sreće da ga krstis kakvim komadom od 10tak kg😁

Hvala: Robi75

Molimo prijavite se

Više...
Ozi's Avatar 28 Kol 2021 18:36 - 28 Kol 2021 18:39 #549 od Ozi
Replied by Ozi on topic Re:Jel grize?
Robi,

cestitam na stapu. Od danas sam i ja vlasnik novog Ripple-a. Takoder Runner Exceed, ali 100g.

https://ibb.co/7jHGTJ7

Jos nisam siguran s kojom ga velicinom, odnosno tezinom role upariti.

Fora sa balansom koji koristimo kod slabijih setova mi bas ne hoda jer je s tezom rolom sve skupa jednostavno...tesko.

Probao sam Saltigu 3500 BJ koja je teska oko 430g i da, nije bas ni blizu balansa, ali iznenadujuce je koliko lakse baratam stapom s tom tezinom role, nego rolom od 650g.

Teoretski bi na njega trebala ici Rola od 600+ grama i vjerojatno ce tako na kraju i biti, ali da je sve skupa onda heavy, bas je.

Inace lovim lakse ribolove sve s Graphiteleader stapovima i u planu mi je bilo uzeti GL Remoto, no onda sam probao Ripple i jednostavno me okrenulo. Stap je strahota dobar. Probao sam i dvije Zenaq Accure, ali mi se Ripple vise dopada.

S kojom rolom ces ti svoj koristiti?
Zadnja izmjena: 28 Kol 2021 18:39 od Ozi.

Molimo prijavite se

Više...
Vargo's Avatar 28 Kol 2021 21:50 #550 od Vargo
RF》》Accura😁😁

Nego jesi ti meni odgovarao na Varalicaru na temi Gcrafta mozda?😁

Molimo prijavite se

Više...
Ozi's Avatar 28 Kol 2021 22:08 #551 od Ozi
Jesam Vargo. :) Vidim i tebi nije samo brancin na pameti

Molimo prijavite se

Više...
Vargo's Avatar 28 Kol 2021 22:17 #552 od Vargo

Ozi napisao: Jesam Vargo. :) Vidim i tebi nije samo brancin na pameti

A ja sam ti prvo shore jigging tip, a spinanje mi je nesto sto sam prakticirao samo na slatkim vodama. Buduci da je ljeto najgore doba za sj, valja isprobati i druge discipline
Hvala: Ozi

Molimo prijavite se

Više...
Vargo's Avatar 28 Kol 2021 22:29 #553 od Vargo
I btw nisam siguran koliko mi se svidja Tacklehouse Vulture, bas ima neku bezveze mrtvu akciju😁😁

Molimo prijavite se

Više...
Ozi's Avatar 28 Kol 2021 22:50 #554 od Ozi
Kuzim. Ja sam 100% na brancinu, no gledam se malo maknuti vise od prljave vode i konacno nesto konkretnije loviti po danu pa sam se bacio i u ovu SJ nesrecu.:)

Nadam se da se salis za Vulture, no ako ne, sada nije bas najbolje za brancina. Trebao bi ti u 10. mj. dati rezultate. Hoce ga jako kada je mirnije more i kad su splashevi nepozeljni.

Ako nece ni tada, rado cu ga otkupit da me ne pece savjest, ali vjerujem da mora super raditi.:like:

Molimo prijavite se

Više...
Vargo's Avatar 28 Kol 2021 23:47 #555 od Vargo
Ma nisam nista kupio, samo sam gledao po yt. Ne izlazim na vodu mjesecima otkad je bebica dosla na svijet. Dobro je da spav uopce :)

Molimo prijavite se

Više...
Robi75's Avatar 29 Kol 2021 09:36 #556 od Robi75

Ozi napisao: Robi,

cestitam na stapu. Od danas sam i ja vlasnik novog Ripple-a. Takoder Runner Exceed, ali 100g.

https://ibb.co/7jHGTJ7

Jos nisam siguran s kojom ga velicinom, odnosno tezinom role upariti.

Fora sa balansom koji koristimo kod slabijih setova mi bas ne hoda jer je s tezom rolom sve skupa jednostavno...tesko.

Probao sam Saltigu 3500 BJ koja je teska oko 430g i da, nije bas ni blizu balansa, ali iznenadujuce je koliko lakse baratam stapom s tom tezinom role, nego rolom od 650g.

Teoretski bi na njega trebala ici Rola od 600+ grama i vjerojatno ce tako na kraju i biti, ali da je sve skupa onda heavy, bas je.

Inace lovim lakse ribolove sve s Graphiteleader stapovima i u planu mi je bilo uzeti GL Remoto, no onda sam probao Ripple i jednostavno me okrenulo. Stap je strahota dobar. Probao sam i dvije Zenaq Accure, ali mi se Ripple vise dopada.

S kojom rolom ces ti svoj koristiti?

Čestitke i tebi! Ja imam novi Twin Power 8000 SW za ovaj štap, ima 615 gr. E sad jeli to optimalno za njega neznam, znat ću tek kad dođem doma i počnem bacat.
Ali znam od prije, različite kombinacije, različiti štapovi i role, kad se ništa ne lovi onda mi je svaka rola teška i nepogođena a kad se lovi sve mi je super i ništa ne smeta 😊 vidit ćemo 😊

Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
Ozi's Avatar 29 Kol 2021 10:03 #557 od Ozi
Vargo,

znam kako je to. Moj je student, ali sjecam se kako je bilo prve godine. Brzo se covjek navikne i ude u rutinu pa bude nesto vremena i za neke brze ribolove. Naravno, pod uvjetom da je supruga za suradnju. :)

Robi,

hvala. Tezina role koju si odabrao realno bi i trebala ici na takav stap. Vjerujem da je na duge staze to dobar izbor, no zanimalo me. Vjerujem da cu i ja pregristi i ici na takvu tezinu role pa cu jos ozbiljnije stisnut teretanu koju ovo vrijeme polako pohodim jer nista bez toga, bar meni. Nema mi gore u ribolovu kad srce hoce, a tijelo ne da.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 29 Kol 2021 10:18 #558 od marko87
Kad ja izdrzavam sa Saragosom koja teži skoro 680g onda vjerujem da ce rola od 600tinjak grama biti perfektna.

Hvala: Ozi

Molimo prijavite se

Više...
Ozi's Avatar 29 Kol 2021 10:58 #559 od Ozi
Hvala Marko na podrsci. Ici cu vjerujem u tom smjeru. Jedino sto sam od tebe stariji nekih 15 godina rekao bih, al ne dam se. Ima jos puno ribolova za odraditi bez obzira na godine.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 29 Kol 2021 11:03 #560 od marko87
Nema odustajanja, kakvu rasklopnu stolicu sa sobom i lijepo pauzu napraviš kad se umoris🙂

Molimo prijavite se

Hamag