"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Trgovine - Ribolovna oprema - Provjereno i pouzdano

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 14 Ožu 2016 17:07 - 11 Ožu 2019 11:52 #1 od zeusfaber
Trgovine ribolovne opreme / Ribolovna oprema

Napišite Vaša iskustva vezano za trgovine ribolovne opreme i na temelju istih ćemo napraviti listu provjerenih i pouzdanih.

Provjereno i pouzdano
Zadnja izmjena: 11 Ožu 2019 11:52 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
Kvarner's Avatar 14 Ožu 2016 18:54 - 14 Ožu 2016 18:59 #2 od Kvarner
Meni je provjereno kvalitetan ducan u Zadru Nevico. Jos nikad nikakvih problema.

Sljedeci mi je Maguro u Zagrebu isto nikad nikakvih problema.Ostali ducani u kojima kupujem nisu ni blizu po kvaliteti usluge i asortimana.
Zadnja izmjena: 14 Ožu 2016 18:59 od zeusfaber.
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

Više...
vladorad's Avatar 14 Ožu 2016 20:47 #3 od vladorad
Nevico Zd i fisherman Zg

samo moru virujem
Hvala: Damir, pepsi, Ahab

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 14 Ožu 2016 23:21 - 01 Svi 2016 18:26 #4 od Ahab
Da zasučem rukave:

1. Trgovina ribolovne i lovačke opreme Patricija u Makarskoj. Moj "kvartovski" dućan u kojem kupujem 90% potrošnog materijala. Cijene, s obzirom da je mali dućan, odlične. Nerijetko niže nego kod velikih dućana s web shopovima. Što nema na lageru nabavi u najkraćem mogućem roku (ako ne zaboravi pa ga treba podsjetit). Kao što sam već pisao, možeš ga nazvati u ponoć da ti ujutro u 5 otvori dućan kako bi kupio paketić udica ili 5 olova.
Ocjena -5
Minus zato jer ne daje garanciju na role i štapove nego te uputi direktno na uvoznika. Zato kod njega nikad rolu nisam ni kupio a štapove sam sve kupio jer i onako je nemoguće dokazati da štap nije puknuo tvojom greškom.

dalje:

Svijet varalica - Frkachu. Naprosto je nevjerojatno kako čovjek ama baš nikad ne dođe u napast da se reklamira na forumu ili još gore da blati nekog drugog. To je ljudska vrlina koja se rijetko sreće.
U mom poslu (arhitektura) svako malo čujem kako me kolege iza leđa ogovaraju ili u razgovoru sa mnom pokušavaju blatiti nekoga trećeg. Od mene nikad slova protiv kolege nećete čuti, nek djela govore.
Do sada jedna kupovina. Sufix 832 upredenica. 170kn a pošto je besplatna dostava iznad 150kn (svaka čast, mislim da to nitko drugi nema) definitivno me izašlo jeftinije nego bilo gdje drugo.
Stiglo brzo, uredno zapakirano.
Nije Frkachu kriv što su u Makarskoj pošti redovi ko za benzin '72. ali možda bi trebao razmisliti o promjeni dostavljača jer ovi iz HP-a te ni ne pokušaju kontaktirati nego ostave onu žutu ceduljicu pa se ti snalazi.
Prva ali sigurno ne i zadnja kupovina.
Zbog činjenice da je i sponzor ovog portala i da su u Lignja ligi podijelili puno više nagrada nego su obećali ocjena je 10/5.

U istu ovu kategoriju svrstao bi Pepsija, još jednu legendu foruma , koji je uvijek spreman pomoći što savjetom što praktično ali do sad kod njega nisam kupovao pa nek za sad ostane neocjenjen.

Ostali:

Kapitalac web shop - nekoliko kupovina. ako naručiš do 14:00 roba je sutradan u Makarskoj. Uglavnom sve što imaju na webu imaju i na lageru odmah. Besplatna dostava iznad 250kn. Jedini minus su nadrealno visoke cijene nekih proizvoda čak i po hrvatskim mjerilima. Kolega s posla koji je osim morskog ribolova zagriženi šaranaš kaže kako mu je to ubjedljivo najdraži dućan u Hrvatskoj. Zbog njegovog i mog iskustva ocjena +4/5

Skorpion DNC - jedan od najvećih, ako ne i najveći dučan u Hrvatskoj. Web im je katastrofa. Od ono malo informacija o proizvodima većina su dezinformacije. Također neke cijene toliko visoke da se čovjek zapita jel se to oni zajebaju. Mojih par narudžbi je prošlo ok ali spomenutom kolegi (koji je picajzla) su par puta poslali pogrešan artikl i onda su mu rekli da može dobiti povrat novca ako robu pošalje nazad. Koliko se isplati slati nešto u Zg da bi dobio povrat 30 ili 50 kuna procijenite sami. Zbog užasnog weba i koleginog iskustva ocjena -3/5

Venatio - uh kad se samo sjetim i pogledam mailove. Naručeni Shimano Baitrunner i nekakva kutija za pribor. Došli u petak popodne. Kutija role otvorena, od drugog modela, bez rezervne špule koja dolazi s modelom kojeg sam naručio i platio. Nazovem ih i ovaj s druge strane mi kaže kako on ne zna ništa a da su kolege već otišle s posla i da nazovem u ponedjeljak. Kakav krvavi ponedjeljak, ja ujutro idem u ribolov s ekipom a na jednom štapu mi je rola provrtila. Pitam ga zna li upaliti računalo, pogledati po broju narudžbe i objasniti mi u čemu je stvar. Nakon dužeg gunđanja on to i napravi i kaže mi kako rolu nisu imali na lageru nego je povučena s neke maloprodaje i da je tu najvjerojatnije došlo do greške. Da, vjerojatno nitko nije primjetio kako rola uopće ne stane u kutiju u kojoj je isporučena :angry:
Da se javim u ponedjeljak i da će vidjeti što mogu napraviti.
U ponedjeljak mi kažu da slikam rolu i kutiju. Ja to napravim. Nakon par mailova me napadnu da sam ja vrijeđao njihovog kolegu koji je dipl. "nešto" pitajući ga zna li upaliti računalo (to sam ga pitao kad mi je na prvi poziv odgovorio kako on nema pojma o čemu ja pričam i da se u ponedjeljak javim kolegi koji je obrađivao moju narudžbu). Da moju špulu ne mogu niti žele tražiti i da pošaljem rolu nazad ako nije korištena te da će mi refundirati novac. Naravno da sam rolu koristio. Još najbolje da sam zbog nečije aljkavosti i bezobrazluka propustio ribolov s prijateljima. Kraj priče.
Ocjena 0/5. Da nisu ispunili svoju zakonsku obvezu i ponudili mi povrat novca ocjena bi išla u minus a išla bi i sudska tužba. Ovako ostaje gorak okus i odluka da od njih nikad više ništa pa i da je mukte.

Spinnka.com - naručio nekoliko varalica i skosavca. Kanji skosavice u trenutku narudžbe 30% jeftinije nego bilo gdje drugo. Kopija Patchinka 60kn a izgleda i leti bolje od originala :lol:
Besplatna dostava iznad 200kn :like:
Sve došlo brzo i uredno zapakirano. Opet HP i čekanje u redu na pošti al ajde...
Ocjena bi bila 5 ali ipak -5 zbog weba koji izgleda i funkcionira ko da ga je moj sedmogodišnji sin radio. No za razliku od Škorpiona nema nikakvih informacija pa samim tim ni dezinformacija.

Nordfishing - http://www.nordfishing77.at/
Austrijski web shop. Drže Anacondu, Sanger, Ironclaw a nama najzanimljivije Shimano i odnedavno Daiwu. Cijene u usporedbi s domaćim ponekad i više od duplo niže a imaju i lude akcije. Web odličan. Plaćanje PayPalom, karticama, virmanom. Dostava ekspresna (naručeno u petak i da nije bilo smotanih dostavljača u Splitu u Makarskoj bi bilo u utorak ujutro).
Uz svaku narudžbu daju i poklone (sitnice kao paketić udica, olova...).
Moja narudžba je bila Shimano Stradic FG 3000.
Ocijena 5/5

Za sada toliko, a bit će još o domaćim ali i stranim dućanima.

smoto
Zadnja izmjena: 01 Svi 2016 18:26 od Ahab.
Hvala: zeusfaber, Pikabu, Damir, pepsi, Cruzer009, Fanatik, maxbeb, Baćo68, Boki, vladorad ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
Everyday normal guy's Avatar 15 Ožu 2016 00:07 #5 od Everyday normal guy
Hvala: Ahab

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 15 Ožu 2016 09:17 #6 od oki270
Maguro - ocjena 5. Nikad nikakvih problema, ekipa full profesionalna.

topfishing - ok ducan, dobra ekipa, cesto nema bas robe koja je na webshopu navedena kao "na zalihama" ali ok. Definitivno dobar ducan.

spinnka - vrlo dobro, da je web bolji bilo bi odlicno.

svijetvaralica -> odlicno. Narucivao 3 puta, sve proslo odlicno, Bas nikakvih zamjerki.

Udica Zadar -> bio jednom, ducan je definitivno dobro opremljen, prodavaci pristojni (ok ne znam dal je Pepsi bio tamo kad sam ja bio :P ) - u svakom slucaju namjeravam isti posjetiti opet mozda vec prekosutra.
Hvala: Fanatik, Ahab, Hvaranin

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 15 Ožu 2016 18:35 #7 od zeusfaber
Svaka čast Ahab, to je prava recenzija :like:

Ostali, nek vam ovo bude primjer :P
Hvala: Fanatik, Ahab

Molimo prijavite se

Više...
Damir's Avatar 15 Ožu 2016 19:50 #8 od Damir
U zagrebu Fisherman a u Spltu Baracuda i Barka. :like:

nijedna bolest nije zdrava
Hvala: Ahab, Hvaranin

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 16 Ožu 2016 13:09 #9 od Ahab
Damire, a i ostali, ne znam da li znaš da je u Barke u ponedijak 21. rođendanska proslava i da su svi artikli na 20% sniženju.

Oni još imaju najbolji web shop. Tamo je sve mukta tj. 0,00kn :)

smoto

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 13 Kol 2016 19:32 #10 od zoki1
Ako nekog interesira :)

Privitak datoteke:
Hvala: Fanatik, Boki

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 09 Ruj 2016 11:03 - 09 Ruj 2016 11:05 #11 od zoki1
U Škorpionu gužva kao da se nekaj dijeli zabadava,neka roba koja je u web shopu prikazana da je ima,gle čuda,nema je,htio sam kupit Shimano ST 3000FKHG,ali nema je,malo oštrih riječi gazdi i nekak je iskopal ST 2500FKHG,razlika je u špuli i u ručici na roli,kupio još koju skosavicu i to je to,Ako ko iz Zagreba i okolice namjerava u kupovinu,nek se pripremi na čuvara na vratima koji pušta u dučan po par ljudi i nek idu pješice jer se nema di parkirat auto ;)

Privitak datoteke:

Privitak datoteke:
Zadnja izmjena: 09 Ruj 2016 11:05 od zoki1.

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 09 Ruj 2016 11:07 #12 od oki270
Moze se parkirati besplatno u garazi od Bille u Heinzelovoj! Bio ja jutros, tamo ima mjesta a nije daleko od Skorpiona

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 09 Ruj 2016 11:12 #13 od zoki1
Jbg,ja nisam znal za to,ja se uvijek uguram u dvorište :lol: :lol: :lol:.Ja sam bio prije pol sata i gužva je za popizdit

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 09 Ruj 2016 11:15 #14 od oki270

zoki1 napisao: Jbg,ja nisam znal za to,ja se uvijek uguram u dvorište :lol: :lol: :lol:.Ja sam bio prije pol sata i gužva je za popizdit

Ja u 8,15 u jutro i bila je guzva :). Na dan skorpiona je uvijek tak - ko da je besplatno.

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 09 Ruj 2016 11:19 #15 od zoki1
Ma znam,samo sam zaboravil kak je to,zadnji put sam tam bil prije par godina,onda sam se ostavil šaranije,pa i kupovanja,sad ste me zarazili sa tim špinanjem,i sad opet nebu mira jedno vrijeme :lol: :lol: :lol:

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 09 Ruj 2016 11:21 - 09 Ruj 2016 11:22 #16 od zoki1
E da,vi kaj kupujete preko web shopa,zvrcnite dučan prije nego obavite naruđbu jer nije baš sve tak kak stoji na webu ;)
Zadnja izmjena: 09 Ruj 2016 11:22 od zoki1.

Molimo prijavite se

Više...
IveRijeka's Avatar 16 Ruj 2016 17:31 #17 od IveRijeka

zoki1 napisao: E nda,vi kaj kupujete preko web shopa,zvrcnite dučan prije nego obavite naruđbu jer nije baš sve tak kak stoji na webu ;)

Nije i te kako evo ja naručio neke skosavice od Yamashite i još ni danas ni traga ni glasa. Kad sam juče nazvao samo što me nisu ispljuvali govoreći kako imaju beskrajno puno posla i da neka čekam. Živi bili pa vidili.

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 16 Ruj 2016 20:55 #18 od oki270
Nakon nekoliko narudzbi od sva tri, pokazali su se dobri slijedeci:

www.mrfishjersey.com (UK) - dostava nije skupa, cesto su razne varalice na Sale-u
ebay seller - departureoutdoors (US) - pristojna cijena za lucky craft uz ne-skupu dostavu
ebay seller - shimreels (Vietnam) - pouzdan, cijene vise nisu niske kako su bile do prije godinu dana, dostava je besplatna ali traje 3+ tjedna
Hvala: Angler

Molimo prijavite se

Više...
Kvarner's Avatar 16 Ruj 2016 22:38 #19 od Kvarner

IveRijeka napisao:

zoki1 napisao: E nda,vi kaj kupujete preko web shopa,zvrcnite dučan prije nego obavite naruđbu jer nije baš sve tak kak stoji na webu ;)

Da slazem se s tobom, jos je i gore.
Samo cu spomenuti da sam kod neki nasi narucio Gose i dobio smece od gosena.
Vise mi ne pada na pamet narucivati takve stvari kod nas jer je zadnje smece u nasim ducanima.
Sta se tice weba i eBaya suguran 100% i nikad jos nisam bio izradjen, dok ovi nasi filozofi samo se vade na neke filozofije beki pod navodnike najbolji ribara i njihova iskustva.
Ovo pisem bez ikakve uvrede ikome ali morao sam ovo napisati pa makar se neki i ljutili.

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 03 Stu 2016 21:11 #20 od Ahab
Još jedna pohvala za Svijet varalica i Frkachua osobno. Naručeno jučer popodne, danas stiglo 500km južnije.

smoto
Hvala: frkachu

Molimo prijavite se