"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Trgovine - Ribolovna oprema - Provjereno i pouzdano

Više...
dundo's Avatar 25 Stu 2020 16:22 #161 od dundo
Odavno kupujem u Monster bitea, i uvijek sve OK. Sad je popust 20% skoro na sve. Špule FXR fluorocarbona od 100 m skoro kao u nas 50 m.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 29 Stu 2020 18:33 #162 od Paragon

Molimo prijavite se

Više...
Petar's Avatar 02 Pro 2020 11:07 #163 od Petar
Kupovao sam odijelo.Sve 5
Hvala: Paragon

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 02 Pro 2020 18:47 #164 od Paragon
Ja neznam jel kod vas tako, ali kod zadnjih naručivanja svi nešto otežu sa slanjem pošiljki...?
Ali dobro kiša je cijeli tjedan i ovako i onako pa mi nije baš toliko napeto.
Dok ono što nije ribolovni asortiman se odmah šalje i dolazi uredno na vrijeme...

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 02 Pro 2020 18:57 - 02 Pro 2020 18:58 #165 od marko87
Ja sam imao sreću da je meni sve poslano isti dan ili sutra dan od narudžbe sad u ovom ludilu oko crnoga petka. Ali frend je hvatao ponedjeljak i popust za upredenicu i još mu je nisu poslali iz magura jer i dalje imaju ludnicu sa paketima od crnoga petka.

A vidim i po broju narudžbe danas kad sam u skorpiona naručio rolu da ajme razlika u usporedbi kad neki dan jiggove naručio. Al bome evo i rola poslana isti dan i nadam se da sutra kod frenda. Samo ne znam tko sad dočekat da nadjem kako ću je prebaciti preko granice 😂

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 02 Pro 2020 18:58 od marko87.

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 02 Pro 2020 19:42 #166 od B_

Paragon napisao: Ja neznam jel kod vas tako, ali kod zadnjih naručivanja svi nešto otežu sa slanjem pošiljki...?
Ali dobro kiša je cijeli tjedan i ovako i onako pa mi nije baš toliko napeto.
Dok ono što nije ribolovni asortiman se odmah šalje i dolazi uredno na vrijeme...

A vjerojatno su svi imali narudzbi u par dana kao inace u par mjeseci. Pogotovo Maguro kad im je besplatna dostava iznad 200 kn, a Skorpionu tek iznad 1000. Ja isto cekam od Magura paketic, tko zna kad ce doci, a narucio sam u subotu. Isto tako krajem 10. mjeseca je Maguro imao 20% na varalice , cekao sam oko tjedan dana. Prije toga kad god bih narucivao doslo bi u dan - dva. Znaci guzva im je.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 02 Pro 2020 19:50 #167 od Ceco
Ja sam bio kod njih uzeo Ruyki i jedan jig u prodavnici. Pult im je zatrpan do vrha.
Tako da ništa čudno.
Iako mislim da nije problem do njih već do dostavni službi koje su zakrcane

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 02 Pro 2020 20:38 #168 od marko87
Znači ja sam odlično prošao ovih dana. Sve od prve do zadnje narudžbe stiglo u rekordnom roku. Još ako sutra rola bude to je šlag na kraju.

Molimo prijavite se

Više...
Petar's Avatar 02 Pro 2020 20:41 #169 od Petar
Uzeo rolu u Magura u Ponedjeljak i danas stigla na adresu.

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Igor's Avatar 25 Pro 2020 20:56 #170 od Igor
Ljudi jel u Maguru još vrijedi da kad kupiš rolu i štap dobiješ upredenicu? Ako da, koju?

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 25 Pro 2020 22:47 #171 od marko87
Igore ja sam nedavno zetu gledao on htio uzeti kad bila akcija i nude j braid. On se na kraju predomislio i prošla ponuda. Iako bi ja zvao i pitao jel mogu samo nadoplatit razliku da stave tournament pošto sa j braid nisam imao dobra iskustva.

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Igor's Avatar 26 Pro 2020 09:29 #172 od Igor
Ma to i razmišljam. Idem u ponedjeljak pa ću pitati. Kupujem štap i rolu koji ću koristiti za panulu i lagani jiging, pa si mislim da nije loše dobiti upredenicu uz sve što moram kupiti. Ali neću jbraid. Gledao sam Varivas avani jiging 10x10 uzeti.

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 01 Sij 2021 18:02 #173 od Waterfall
Ribolovnipribor.hr sve pohvale. Narucio sam nesto od njih i nisu imali jednu Yo-zuri skosavicu koju sam narucio pa su me zvali i ponudili alternativu. Pohvale za profesionalan pristup.
Kapitalac, sve pohvale.
DTD isto, sve brzo i profesionalno.

Molimo prijavite se