"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Trgovine - Ribolovna oprema - Provjereno i pouzdano

• AnalPheasant
  • AnalPheasant's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • Stress is caused by not fishing enough.
Više...
AnalPheasant's Avatar 20 Ožu 2017 20:11 #41 od AnalPheasant
Otvori novu temu o toj opremi pa da nastavimo tamo. Inace za Hexanu 10-35 rola velicine 5000 je prevelika. Nepotrebna ti je na tom stapu. Velicina 3000 po shimanu je taman. ;)

Vinsent_P napisao: 450 je, najti ce se nesto ča valja😃 ova mi je zapela za oko jer je jako lagana 337g za rolu 5000

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

Yamaga Blanks Blue Sniper Blacky 81/8
Daiwa Catalina 6500H
Shimano Blue Romance 274cm 20-60
Shimano Stradic FK 5000 XG

Molimo prijavite se

Više...
Keclu's Avatar 28 Ožu 2017 12:51 #42 od Keclu
Dal ima kakva on-line trgovina gdje se mogu naručiti varalice povoljnije nego u HR? (Manns stretch ili Rapala 20/30)

Za sada nisam uspio ništa pronaći, ali vrijedi pitati.

Molimo prijavite se

Više...
masklin's Avatar 07 Tra 2017 18:17 - 07 Tra 2017 18:18 #43 od masklin
Trgovina Lubin u Kominu odlično opremljena sa varalicama naročito silikonci,izbor silikona ja mislim najbolji kod nas,što se mora tiče,a i za riječni ribolov.A od Ante,koji je stalno u trgovini uvijek se može dobar savjet dobit,u vezi pribora , i ribolova. :like:
Zadnja izmjena: 07 Tra 2017 18:18 od masklin.

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 09 Tra 2017 14:59 #44 od Ahab
Nisam nikad bio ali sam čuo sve najbolje o toj trgovini. I o dobrom izboru varalica i o kvaliteti usluge.

smoto

Molimo prijavite se

Više...
trudilak's Avatar 10 Tra 2017 11:01 #45 od trudilak
www.waveinn.com/nautical-fishing/cinneti...-flexi-tip/1247574/p
Ovi stap je jefuniji skoro 200 eura nego u barke pa me zanima zna li ko ima li još kakvih trošarina

Molimo prijavite se

Više...
masklin's Avatar 10 Tra 2017 12:43 #46 od masklin
Evo dobio letak od FISHERMANS PARTNER -otvorenje sezone-imaju popuste na dosta opreme,vridi pogledat
od 11.do 15 travanj 2017.

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 18 Sij 2018 23:24 #47 od zeusfaber
Mislim da se ovo već spominjalo :cheer:

Shipping cijena s www.plat.co.jp za recimo desetak varalica/jigova?
Hvala: Hvaranin

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 19 Sij 2018 09:55 #48 od mirakulin

zeusfaber napisao: Mislim da se ovo već spominjalo :cheer:

Shipping cijena s www.plat.co.jp za recimo desetak varalica/jigova?

Imaš "normalnu" opciju kada ti oni zračunavaju osiguranje i imaš tracking te si siguran da ćeš paket dobiti. Onda ti je shipping za npr. 3 skosavice oko 8 USD (oko 50-ak kuna). Ako ćeš opciju bez osiguranja i trackinga (a to im moraš naglasiti prilikom narudžbe te prihvatiti odgovornost za paket i da se ne možeš žaliti ako ga ne dobiješ) onda je shipping jeftiniji i dođe 30-ak kuna za 3 skose. Za 5 skosavica mi je bio shipping bez osiguranja i trackinga isto oko 32 kn. Kod veće narudžbe (iznad 150 kn) moraš računati da ti mogu cariniti pošiljku te plaćaš 25% PDV + troškovi carinjenja. Ako te zanima detaljnije, imaš tu:
www.ludomore.com/forum/lignjolov/101-opr...olov?start=525#16566

Al napravi narudžbu pa ti oni šalju izračun shippinga i tek onda se odlučuješ oćeš li kupiti ili ne.

Molimo prijavite se

Više...
Dado_pu's Avatar 20 Sij 2018 11:33 #49 od Dado_pu
Ja sam narucivao bez osiguranja pa mi nije došao paket ali sam se zalio paypalu i dobio sam novce natrag.

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 20 Sij 2018 11:44 #50 od mirakulin

Dado_pu napisao: Ja sam narucivao bez osiguranja pa mi nije došao paket ali sam se zalio paypalu i dobio sam novce natrag.

Pa to je malo pokvareno, zar ne? Oštetio si Japance, a sam si tražio bez osiguranja! Zašto bi oni snosili odgovornost?

Molimo prijavite se

Više...
Dado_pu's Avatar 21 Sij 2018 11:55 - 21 Sij 2018 11:58 #51 od Dado_pu

markulin napisao:

Dado_pu napisao: Ja sam narucivao bez osiguranja pa mi nije došao paket ali sam se zalio paypalu i dobio sam novce natrag.

Pa to je malo pokvareno, zar ne? Oštetio si Japance, a sam si tražio bez osiguranja! Zašto bi oni snosili odgovornost?

Zato jer po mom misljenju nisu niti poslali paket.. tada sam narucio 4 paketa a dobio sam 3 potvrde da su poslali, za 4. Nisam dobio nikakvu potvrdu. I za taj cetvrti sam se zalio.. i tu se ne radi o pokvarenosti nego o takvoj situaciji koju je trebalo riješiti na takav način.
Zadnja izmjena: 21 Sij 2018 11:58 od Dado_pu.

Molimo prijavite se

• Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 17 Sij 2019 22:25 #52 od Geno
Evo i ja imam sličnu situaciju. S Plata sam nešto naručio isto bez osiguranja i bez traking broja. Odgovorili su mi da je pošiljka poslana 4-5 12. 2018 i da najkasnije može doći za 30 dana. Prije mi je to dolazilo za 10-ak dana. E sad... možda je u ZG, pa carine jer je vrijednost 27 US dolara. Ne znam da li da još čekam, jer tamo na carini se ionako ne može nikoga kontaktirati.

Ki more more da premori? Niki.

Molimo prijavite se

Više...
Alien's Avatar 18 Sij 2019 11:02 #53 od Alien
Prošlo ljeto sam i ja imao problem sa pošiljkom iz Plata. Bez tracking broja nisam imao uvida gdje je pošiljka. Nakon 40-ak dana su mi javili iz Plata da im se pošiljka vratila iz HP-a. Razlog: više puta pokušana dostava, nema primatelja. Sve ok, ali adresa dostave mi je sa posla gdje uvijek nekoga ima, nije ni ostavljena obavijest, znači HP nije ni pokušao dostaviti pošiljku. Rješenje problema: plati novih 1000 yena za ponovno slanje sa trackingom i osiguranjem. Ista stvar se dogodila i kolegi sa Platom, samo on je imao tracking broj, u praćenju su naveli dva bezuspješna pokušaja ( a živi sa tastom i punicom, oni su uvijek doma), i pošiljka je vraćena u Japan. Sa slijedećom narudžbom nakon 2 mjeseca, nisam imao nikakvih problema, za 12 dana iz Japana do Rijeke, meni u ruke. Tako da tu nije nikad ništa 100% sigurno.
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
Dizajn's Avatar 18 Sij 2019 13:45 #54 od Dizajn

trudilak napisao: www.waveinn.com/nautical-fishing/cinneti...-flexi-tip/1247574/p
Ovi stap je jefuniji skoro 200 eura nego u barke pa me zanima zna li ko ima li još kakvih trošarina

Ne mora vani biti sve jeftinije.
Išao sam na ovaj link provjeriti o kojem se štapu radi i nemaju ga , pa sam išao provjerit zadnji štap koji sam kupio u našim dućanima i
Savage gear shore jigging 274 cm, 60-120g je na ovoj stranici skoro 100E, u Pangea Split je 560 kn. ( Dobio sam i popust na tu cijenu).

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 18 Sij 2019 14:05 #55 od rogi
Slažem se, isto tako Savage Gear štapovi su primjerice povoljniji na svijetvaralica.eu nego na nordfishing77.at i još je poštarina iznad 200kn besplatna, tako da je to dodatnih 80ak kuna manje :)

Svakako treba dobro pročačkati po internetu prije kupovine jer se lako može na štapu od 500tinjak kn naći i po više od 200kn razlike u cijenu.
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 31 Sij 2019 13:12 #56 od Geno
Evo danas napokon dobio carinu u ZG i čovjek sve pretražio i kaže da ništa na moje ime nije došlo. Ovi u Platu kad ti šalju, napišu da nije njihova odgovornost, OK, jebi ga ali čija je? Ipak je plaćeno i poslano- ako je poslano.

Ki more more da premori? Niki.

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 11 Velj 2019 18:31 - 11 Velj 2019 18:32 #57 od Baćo68
Sjećate se mojeg puknutog Savage gear štapa? (Tema u Ludo more ligi, moj upis br 12)
Harao sam pp dućanima...misao koja me je pratila bila je ...možda netko ima gornju sekciju
...bezuspješno...
Čuo sam negdje da je u Labinu jedan jaaaako skupo dućan... vražičak i meni mi nije dao mira i otišao sam u dućan Aquamarine u Labinu. Opisao sam im.što mi se je dogodilo... gazda me je ljubazno saslušao i rekao...ma čekaj malo...uzeo telefon i nazvao nekoga (kasnije sam saznao da je zvao direktno predstavnika za Savage gear).
Nakpn par minuta razgovora, zadovoljno je poklopio slušalicu i rekao mo je neka poslikam štap, jer da mi je sredio, ako to naravno i ja želim, dodatni rabat na bilo koji Savage gear štap, iz razloga što u Savage gearu imaju parolu koja kaže da njihovi štapovi ne pucaju...
U glavnom, danas sam u Aquamarine otišao pp štap Black savage spin 5-20g 2.28 cm dužine i na njega sam dobio skoro 200 kina popusta (štap košta puna cijena 520 kn)
Neizmjerno sam im zahvalan, napravili su nešto što nisu trebali napraviti, ali su ipak odradili...do kraja.
Što se cijena tiće... nemaju cijene ni veće ni manje nego ostali dućani u RH.

Aquamarine...Rogi!!!

Riba(r) ribi grize rep
Zadnja izmjena: 11 Velj 2019 18:32 od Baćo68.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 01 Ožu 2019 18:20 #58 od Paragon
nitko nista nije kazao za priborzaribolov.com
ima tko iskustva s njima?

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 10 Ožu 2019 16:57 #59 od Ceco

Baćo68 napisao: Sjećate se mojeg puknutog Savage gear štapa? (Tema u Ludo more ligi, moj upis br 12)
Harao sam pp dućanima...misao koja me je pratila bila je ...možda netko ima gornju sekciju
...bezuspješno...
Čuo sam negdje da je u Labinu jedan jaaaako skupo dućan... vražičak i meni mi nije dao mira i otišao sam u dućan Aquamarine u Labinu. Opisao sam im.što mi se je dogodilo... gazda me je ljubazno saslušao i rekao...ma čekaj malo...uzeo telefon i nazvao nekoga (kasnije sam saznao da je zvao direktno predstavnika za Savage gear).
Nakpn par minuta razgovora, zadovoljno je poklopio slušalicu i rekao mo je neka poslikam štap, jer da mi je sredio, ako to naravno i ja želim, dodatni rabat na bilo koji Savage gear štap, iz razloga što u Savage gearu imaju parolu koja kaže da njihovi štapovi ne pucaju...
U glavnom, danas sam u Aquamarine otišao pp štap Black savage spin 5-20g 2.28 cm dužine i na njega sam dobio skoro 200 kina popusta (štap košta puna cijena 520 kn)
Neizmjerno sam im zahvalan, napravili su nešto što nisu trebali napraviti, ali su ipak odradili...do kraja.
Što se cijena tiće... nemaju cijene ni veće ni manje nego ostali dućani u RH.

Aquamarine...Rogi!!!

Baš zato volim kupovati kod domaće ekipe ako imaju što tražim. Ja još nisam prebolio svoj neispravan Ugly Stik koji sam dobio sa Tackle.co.uk. Imam garanciju na pucanje i na cijeli štap 7 godina ali kakve mi koristi kad je rklamacija skuplja nego novi štap.

Molimo prijavite se

Više...
lukić's Avatar 19 Ožu 2019 20:13 #60 od lukić
Ej bok....Jesi li se slučajno odlučio na kupovinu preko njih...Ne mogu naći komentare na netu, pa ako si se slučajno odlučio podijeli iskustvo.....Hvala ti:)

Molimo prijavite se