"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Trgovine - Ribolovna oprema - Provjereno i pouzdano

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 26 Ruj 2019 17:50 #81 od Igor

Paragon napisao: itko ista za ribolovnipribor.hr ?
nasao sam rolu koju nigdje nisam uspio naci tj ima je svugdje osim u velicini koja meni treba a kod njih je ima...

Slobodno naruči. Ja doduše nisam naručivao online, ali sam bio u njihovom dućanu sto puta.
Hvala: Paragon

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 26 Ruj 2019 18:08 #82 od marko87
Ja sam uzimao kod njih upredenicu, nekih varalica i još nekih stvari što sam i zaboravio više. Vidim gore se spominje za besplatnu dostavu, ja kad sam uzimao i dalje je stajalo da besplatna iznad 250kn a meni su je uredno naplatili. Ali sve ostalo ok.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Hvala: Paragon

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 26 Ruj 2019 22:21 #83 od Paragon
hvala puno ljudi na brzom odgovoru narucujem upravo!

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 03 Stu 2019 10:10 - 03 Stu 2019 10:51 #84 od BlackMarlin
KAPITALAC, jel vama jos uvijek super ili su se pokvarili?

U četvrtak zovem Maguro za rolu, kažu da imaju. Jučer ujutro odem na net, piše da je još uvijek imaju. Odem do dućana, ipak nemaju, otišla. :/
Ništa, ja opet na google i op, evo Kapitalac je ima po istoj cijeni. Piše jedna na skladištu. E sad, pisalo je i u Maguru da imaju. Ništa, nazovem ja da provjerim. Pitam čovjeka jel ima, on samo onako "pa ako na webu piše da ima, onda valjda ima". I otarasi me se na brzinu ko govna s cipele. Nije niti provjeriti htio. I sad da mu ja idem prebaciti 3000 kuna da bi mi onda možda rekli kako ipak nemaju?? Kao u Maguru, piše da ima, ja stavio u košaricu i sve, a ono ipak nema.
Prvo mi je palo na pamet, ako je tako nezainteresiran za prodati rolu koja nije baš ono 100 kuna, kakvo iskustvo bi imao s njima da imam neku reklamaciju ili nešto? Hmmm...
Pitam frenda i on kaže da nikad vise Kapitalac. Naručio štap, došao ogreban. Slao slike, htio reklamirati, zvao...nula bodova. Ni oprosti mu nisu rekli.
Pitam drugog frenda, hvali ih. Osim što su mu zaboravili jednom poslati narudžbu pa je zvao i odmah su poslali.

Kakva su vaša iskustva? Htio sam kupiti kod nekog od naših ljudi, ali kako izgleda na kraju ću opet pazariti sa Nordom.
Zadnja izmjena: 03 Stu 2019 10:51 od BlackMarlin.

Molimo prijavite se

Više...
Petar's Avatar 03 Stu 2019 10:39 #85 od Petar
Imam odlična iskustva sa Kapitalac trgovinom.Koja rola te zanima kod njih?

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 03 Stu 2019 10:41 #86 od BlackMarlin
Daiwa Certate LT 4000CXH

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 03 Stu 2019 10:46 #87 od Igor
Nije da nekog branim, ali što se tiče Magura moguće da je otišla dok si ti došao do dućana. Što se pak tiče Kapitalca vjerujem da svi oni imaju software koji automatikom skida stvari sa skladišta i prikazuje na webu. Znači kad netko kupi određenu stvar ona se automatski briše sa skladišta. Zato ti je čovjek rekao da ako piše na webu da ima onda je ima.

U Kapitalcu kupio jednu rolu, stigla drugi dan i prezadovoljan. U Maguru nisam nikad naručivao nego uvijekbu dućanu. Što se tiče Topfishinga isto nisam naručivao, ali kupovao u dućanu i nikad nisam imao neke zamjerke.

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 03 Stu 2019 10:50 #88 od BlackMarlin
Ajme koja sam ja budala, napisao sam TOPFISHING, a radi se o KAPITALCU. :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Ma ništa loše o Maguru, meni su uvijek bili za 5. A to što nema role, desi se. Baš sam zato htio najprije provjeriti sa ovima u Kapitalcu

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 03 Stu 2019 11:01 #89 od Ceco
Kapitalac top preporuka... Brza dostava i odlična komunikacija. Po meni sa Magurom, Topfishing.hr, Kapitalac i Svijetvaralica.eu ne možeš pogriješiti jer ti dečki ne samo da drže pribor već i znaju što točno prodaju.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: BlackMarlin

Molimo prijavite se

Više...
Petar's Avatar 03 Stu 2019 13:14 #90 od Petar

BlackMarlin napisao: Daiwa Certate LT 4000CXH

Za reklamacije se ne sekiraj, slobodno se javiš i spojim te sa čovjekom koji je glavni za Daiwa na području Hr

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 03 Stu 2019 13:44 #91 od bzing
Svi domaći web dućani su ok:Škorpion, Ribolovni pribor, Top fishing, Venatio, DTD-dućan, El-Da pecaroš, MtachFishing....a i Kapitalac iako mi godinu dana nisu poslali zamjensku ručnu lampu koju sam im poslao natrag o svom trošku ali i to se ponekad dogodi.

Molimo prijavite se