"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Shopping

Više...
masklin's Avatar 06 Tra 2017 09:38 - 06 Tra 2017 11:35 #1 od masklin
Shopping was created by masklin
Pošto bi na kraju lita (čitaj kraj listopada)skupio nešto love za obnavljanje opreme interesira me odlazak do Austrije u Nordfishing.
Da li je netko bio,da li se tamo može normalno ući i odabrati robu,recimo da štap možeš probat u ruci...?
Zadnja izmjena: 06 Tra 2017 11:35 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

• Janko
  • Janko's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • Student računarstva, Rijeka
Više...
Janko's Avatar 09 Tra 2017 15:14 #2 od Janko
Replied by Janko on topic Shopping

masklin napisao: Pošto bi na kraju lita (čitaj kraj listopada)skupio nešto love za obnavljanje opreme interesira me odlazak do Austrije u Nordfishing.
Da li je netko bio,da li se tamo može normalno ući i odabrati robu,recimo da štap možeš probat u ruci...?

Zašto ne naručiti? Dostava nije velika, put ćeš ušparati sigurno. :)

Imaš catu?

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 09 Tra 2017 16:08 #3 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Shopping
A čovjek hoće uživo kupit pribor,a ne da kad mu dođe doma vidi da to nije to.

Molimo prijavite se

Više...
masklin's Avatar 09 Tra 2017 18:41 #4 od masklin
Replied by masklin on topic Shopping
Tako je Zoki,ipak je drugačije kad kupuješ štap ili rolu te uzmeš u ruke i probaš.Ne bih samo zato išao gore,već svake godine poslije lita odem prema Zagrebu pa ponekad završim sjevernije gore.Moja putovanja uvijek budu popračena sa kupovinom ribičke opreme ;) ,svaki normalan ribić to uskladi prema svojim mogučnostima :) ,a ja ću već ovo lito počet ženu pripremat :P na put prema Austriji,čak možda da i uhvatim Božićni popust.(Poslije lita-meni je sezona radna do 1.11.,a to je to.)U stvari imam nekakve opreme koje se čak i mislim riješit,te kupiti nekoliko kvalitetnijih igračkica ;) .Sad imam Seido 2500,Exage 2500,exage 4000,penn sargus 4000,vjerojatno ću prodat nešto od ovog i možda koji štap,a mislim uzet nešto u rangu Stelle,novog Twin Power xd,Daiwu certate ili nešto sl.Nikad od ovih rola nisam niti jednu držao u ruci,već kad dajem dobar novac trebalo bi to vidit prije kupovine,zato ću ovogodišnju rutu puta naštimat do Nordfishinga.Nije ovo antireklama naših dučana ,i ove godine sam bio u Scorpiona,BBSa,Spinnke,a Svijetu varalica sam prije par godina uzeo Ruf manica,kad je tek stigao mislim.

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 09 Tra 2017 20:34 #5 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Shopping
A ja sam sve što sam kupio preko stranih webshopova ipak kod nas ispipao,večinom u Škorpionu i u BBS sportu i tek onda naručio,naravno,radi se iskljuivo o skupljim stvarima :)

Molimo prijavite se

• Janko
  • Janko's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • Student računarstva, Rijeka
Više...
Janko's Avatar 09 Tra 2017 21:53 #6 od Janko
Replied by Janko on topic Shopping
Zato može probat ovdje i naručiti od tamo jer je jeftinije...

Imaš catu?

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 10 Tra 2017 00:53 #7 od Ahab
Replied by Ahab on topic Shopping

Janko napisao: Zato može probat ovdje i naručiti od tamo jer je jeftinije...

Da ide sve što ga zanima pogledati ovdje, taj put bi ga skuplje došao od razlike u cijeni. On iz Drvenika (ili ja iz Makarske) može otići u Split i tamo u 5 dućana uživo vidit možda 5% onoga što ga zanima. Evo ja sam za vikend htio uživo vidit da li mi više paše Medium Baitrunner ili Big Baitrunner i od 5 dućana u koje sam išao u jednome sam pronašao Big Baitrunnera (i to stariji model) a Medium nigdje tako da još uvijek pojma nemam šta da kupim. Ako je već u prilici otići u Austriju do dućana onda je to sigurno najbolja opcija. Rolu još i nekako može kupiti na neviđeno jer po drugim modelima istog proizvođača može znati kolika mu veličina treba ali štap bi ipak trebalo uzeti malo u ruke.

smoto

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 10 Tra 2017 00:57 - 10 Tra 2017 00:58 #8 od Ahab
Nordfishing ima dućane u Hagenbrunnu , Klagenfurtu i Salzburgu .
Hagenbrunn je najveći.
Klikni na link (ime grada) poviše i dobit ćeš informacije.

smoto
Zadnja izmjena: 10 Tra 2017 00:58 od Ahab.

Molimo prijavite se

Više...
masklin's Avatar 10 Tra 2017 11:48 - 10 Tra 2017 11:49 #9 od masklin
Baš tako,prije Zagreba ne možeš ništa naći da bi vidio kako ti leži u ruci, i u Zagrebu je pitanje koji model imaju,što je i razumljivo.Do sad sam narućivao na pamet,pa nisam baš bio zadovoljan, ovdje će ipak biti riječi o skupljim stvarčicama.
Razmišljao sam o danu Scorpiona,ali to mi je nemoguće da dodjem zbog toga što mi je tad full sezona, kako vidim bude gužvara da ne bi stigao niti pogledat što me interesira. Ovako ću isplanirat jedan dobar izlet da mi na putu bude koji dobar dućan.Zna se za što.
Hvala Ahab za info,ovaj najveći će biti izbor čini mi se. ;)
Zadnja izmjena: 10 Tra 2017 11:49 od masklin.

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 10 Tra 2017 13:12 #10 od Ahab
Javi tu kad budeš iša.

smoto

Molimo prijavite se

Više...
masklin's Avatar 10 Tra 2017 22:02 #11 od masklin
Javim se.

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 24 Ruj 2017 22:50 #12 od bzing
Replied by bzing on topic Shopping
Zapravo nema topica za ovo...pa da Vas pitam.
Znate li neki dio opreme za ribolov eminentnog proizvođača da nosi neko naše ime (nacionalno, regionalno, lokalno, osobno....)

Evo sam našao štap koji se zove Kroatia , prouzvodi ga KaliKunnan koji je stara japanska tvrtka i koji je cijenjen kao proizvođač kvalitetnih grafitnih štapova.
Možda je Kroatia ime kakve ribe u Japanu :lol: Štap je baš lijep(iako ne ljubim surfcasting) pa sve mislim da je ta Kroatia ipak ova naša mala Domovina s tim svojim Ludim Morem i još luđim pukom.
Link:
pescaenvalencia.com/tienda/cana-kali-kunnan-kroatia/
Hvala: MIRAN, mirakulin

Molimo prijavite se

Više...
Vinsent_P's Avatar 17 Lis 2017 14:33 #13 od Vinsent_P
Replied by Vinsent_P on topic Shopping
U Maguru za bilo koji kupljeni komplet rola+štap, poklanjaju 200 m J-Braid-a bilo koje debljine😃😃😃😃😃

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se