"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Shopping

Više...
ico0705's Avatar 30 Sij 2020 10:03 #21 od ico0705
Replied by ico0705 on topic Shopping
Dasy, hvala na smirenom odgovoru koji je po meni najizgledniji i mislim da ne bi više oko toga morali previše brinuti...:)

Molimo prijavite se

Više...
dasy27's Avatar 31 Sij 2020 12:42 #22 od dasy27
Replied by dasy27 on topic Shopping
Ja sam i danas napravio poprilično veliku narudžbu. Više me brine hoće li i kada poslati paket. Koliko sam čitao, dosta kurirski službi ne radi, vidjet ćemo.

Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 31 Sij 2020 13:42 #23 od Igor
Replied by Igor on topic Shopping
Ja sam naručio rolu Kastking sharky za klince. Baš me interesira jel to valja išta. A nikako da pošalju.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 31 Sij 2020 13:47 #24 od marko87
Replied by marko87 on topic Shopping
Meni jučer stigla i druga pošiljka bez ikakvih problema. Kod narudžbe bilo da na 5 jiggova ide jedan gratis i tako je i stiglo.

Namjena im je trebala biti istraživanje novih terena ali sam toliko oduševljen kako izgledaju. Mogu reći da su 80% kopija od Dua što se može ovako okom vidjeti. Sigurno će kod mene dobiti puno veću minutažu nego što sam planirao.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 31 Sij 2020 13:58 #25 od Igor
Ove kopije dua love potpuno isto kao i originali. Izvrsni su jigovi.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 31 Sij 2020 14:17 #26 od marko87
Mogu ti reći da sam toliko oduševljen da će ponovo pasti narudžba. Nadam se da ću ih već ovaj vikend uspjeti testirati.

Molimo prijavite se

Više...
dasy27's Avatar 31 Sij 2020 14:20 #27 od dasy27
Može li link molim te

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 31 Sij 2020 14:29 #28 od Igor

marko87 napisao: Mogu ti reći da sam toliko oduševljen da će ponovo pasti narudžba. Nadam se da ću ih već ovaj vikend uspjeti testirati.

Provjeri prednju assisticu, kažu da nije čvrsta. Ja nisam imao nikakvih problema.

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 31 Sij 2020 15:05 - 31 Sij 2020 15:06 #29 od Igor

dasy27 napisao: Može li link molim te

allblue.aliexpress.com/store/233979
Zadnja izmjena: 31 Sij 2020 15:06 od Igor.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 31 Sij 2020 15:09 #30 od marko87
Moji imaju samo asist tako da sa mislio uzeti neku kvalitetniju svakako. Iako vjerujem da će poslužiti i ove orginalne osim ako baš ne udari nešto veće.

Ja sam tu uzimao
#Aliexpress BAM 7.44 30%OFF | FUNADAIKO slow jig super Slim SSZ Metal Casting Jig 20G 30G 40G 60G Cast Jigging Spoon Zinc Fishing Lure Artificial Bait Tackle
a.aliexpress.com/_sTNfi0

Molimo prijavite se

Više...
dasy27's Avatar 31 Sij 2020 15:34 #31 od dasy27
Hvala. Uzeo sam ove sto je igor slao samo u drugog prodavaca. Zanimalo me jesam li se zeznuo 😃

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 31 Sij 2020 17:32 #32 od Ceco
Replied by Ceco on topic Shopping
Meni je Allblue shop odličan. Vrhunska kvaliteta plus brz shipping i gratis varalice kod više jigova.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 01 Velj 2020 18:52 #33 od ico0705
Replied by ico0705 on topic Shopping
Poz!
Evo sad čitam na mobu vijesti sa Index hr da je pošta poslala priopćenje, da do daljnjega nema dostave paketa iz Kine....jer da su obustavljeni letovi zbog širenja koronovirusa, te da zbog toga naručeni paketi iz Kine neće biti dostavljeni do daljnjega. i da mole korisnike usluga hr pošte za razumijevanje....:(

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 01 Velj 2020 19:25 #34 od marko87
Evo i ja gledam taman na dnevniku i kažu samo neke kompanije su zabranile letove pa bi dio pošiljki mogao kasniti. Ja sam sinoć naručio power knob sa alia i pa ćemo vidjeti hoće li uopće krenuti.

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 01 Velj 2020 19:38 #35 od B_
Replied by B_ on topic Shopping
Za koju masinicu power knob? Oces morat busit rucku? Al sibni link da vidim koji si uzeo

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 01 Velj 2020 19:47 #36 od marko87
Sad ćeš mi se smijati ali sam naručio knob za mašinicu koju još nisam ni kupio 😂

Kako sam nedavno već tražio savjet za twin power ostao sam pri shimanu ali odlučio se ipak za saragosu sw 6000. Ja budala je isključio totalno iz mogućih opcija jer na angel domane u naslovu stoji pogrešna težina mašinice. Srećom neki dan me Ceco opet napominjao za nju i da misli da je best buy. I tad pogledam da sam u startu falio i nisam dobro pogledao. Tako da je pala odluka da nju uzimam samo čekam da je kapitalac ili angel domane dobije na stanje.

Tako sam gledajući recenzije po yt našao da je power konb direckt fit na saragosu i to mi je bio još razlog više da se za nju odlučim. Jer iskreno ne znam bili se usudio i na azoresu bušiti iako me poslužio i više nego dosta i odavno se isplatio.

A uzeo sam to
#Aliexpress BAM 36.89 13%OFF | Gomexus Power Knob 45mm For Shimano Saragosa SW Type B 45mm Directly installed
a.aliexpress.com/_s6osGQ

Molimo prijavite se

Više...
Luki's Avatar 01 Velj 2020 20:05 #37 od Luki
Replied by Luki on topic Shopping

marko87 napisao: Sad ćeš mi se smijati ali sam naručio knob za mašinicu koju još nisam ni kupio 😂

Kako sam nedavno već tražio savjet za twin power ostao sam pri shimanu ali odlučio se ipak za saragosu sw 6000. Ja budala je isključio totalno iz mogućih opcija jer na angel domane u naslovu stoji pogrešna težina mašinice. Srećom neki dan me Ceco opet napominjao za nju i da misli da je best buy. I tad pogledam da sam u startu falio i nisam dobro pogledao. Tako da je pala odluka da nju uzimam samo čekam da je kapitalac ili angel domane dobije na stanje.

Tako sam gledajući recenzije po yt našao da je power konb direckt fit na saragosu i to mi je bio još razlog više da se za nju odlučim. Jer iskreno ne znam bili se usudio i na azoresu bušiti iako me poslužio i više nego dosta i odavno se isplatio.

A uzeo sam to
#Aliexpress BAM 36.89 13%OFF | Gomexus Power Knob 45mm For Shimano Saragosa SW Type B 45mm Directly installed
a.aliexpress.com/_s6osGQ

Neznam za što ti je ta mašina, ali evo našao sam na Facebook jednu:
www.facebook.com/groups/106376669459/per...k/10158761154809460/

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 01 Velj 2020 20:08 #38 od marko87
Za shore jigging. Ne otvara mi link, vjerovatno samo članovi grupe mogu vidjeti oglas. Ako ti nije problem napisati mi tu koja je veličina i cijena. Bio bi ti zahvalan☺

Molimo prijavite se

Više...
Luki's Avatar 01 Velj 2020 20:47 - 01 Velj 2020 20:48 #39 od Luki
Replied by Luki on topic Shopping

marko87 napisao: Za shore jigging. Ne otvara mi link, vjerovatno samo članovi grupe mogu vidjeti oglas. Ako ti nije problem napisati mi tu koja je veličina i cijena. Bio bi ti zahvalan☺

Sw 8000
Namotana upredenici daiwa 8 braid evo tournament multicolor (300m 0.30). Čovik kaže da je novo, nekorišteno. Cijena 1750 fiksno.

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 01 Velj 2020 20:48 od Luki.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 01 Velj 2020 20:50 #40 od marko87
Auuu to mi je preteško, sa 6000 sam napokon našao ono što tražim. Nije lagana kao slammer i tp a opet lakša od azoresa kojega sada imam.

Ipak hvala ti puno na info 😉

Molimo prijavite se