"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Shopping

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 21 Lip 2020 21:50 - 21 Lip 2020 21:51 #61 od B_
Replied by B_ on topic Shopping
Ja sam narucio pocetkom travnja upredenicu i nije mi stigla. Zena u posti kaze da oni to vjerojatno nisu ni poslali iz Kine i kaze da nije sigurno u Velikoj Gorici jer da su oni sve sto dode u Hrvatsku poslali. Kaze da ce vjerojatno roba doci, ali da ce puno kasniti. Ne znam koliko je ona relevantna za ta pitanja, ali tako kaze....
Zadnja izmjena: 21 Lip 2020 21:51 od B_.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 21 Lip 2020 22:27 #62 od marko87
Replied by marko87 on topic Shopping
Vidiš ja isto čekam paket i zadnje što imam po broju za praćenje da je bio u Kini na aerodromu. Nedavno mi došlo pred istek roka za dostavu i uz isprike prihvatim produženje roka za dostavu.

A ovako malo pratim forum varaličar i tamo skroz druga priča, ljudi koji kažu da imaju informacije iz prve ruke da su skladišta u Hr puna paketa iz Kine i nemaju pojma kada će ih isporučiti. Ja isto vjerujem da je velika većina poslana sad gdje se zagubila i zapela to je pitanje.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
dasy27's Avatar 21 Lip 2020 22:51 #63 od dasy27
Replied by dasy27 on topic Shopping
Ja takodjer imam 10ak paketa gdje je zadnja postaja na trackingu bilo aerodrom u kini. Nisu dosli i mislim da nece. Trenutno ne mogu nista ni naruciti jer skoro svi prodavaci salju samo dhl-om a to je 100 dolara shipping npr. Tako da nista od novih narudzbi. Prije 20 dana mi je dosao jedan iz prvog mjeseca, pa se nadam da bi mogao jos koji.

Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Đivulin
  • Đivulin's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
  • Znam ribati, uspjesno i neuspjesno.
Više...
Đivulin's Avatar 22 Lip 2020 08:01 #64 od Đivulin
Replied by Đivulin on topic Shopping
Pozdrav, to s narudzbama iz kine je vec neko vrijeme problem. I meni dva paketa nisu dosla, pa su mi vratili lovu. Mislim da jednostavno ne ide roba iz kine, odnosno vrlo sporo. Gledao sam i po evropskim on line trgovinama, isti proizvodi nisu dostupni (out of stock). Znam sigurno da iz Japana isto nije islo nista dugo vremena, tek se nedavno otvorilo za Hrvatsku. Japanska posta jednostavno nije slala. I sad imaju listu u koje zemlje trenutno ne salju. Tako da je vjerojatno ovo s*anje od korone sve to poremetilo. Valjda ce brzo krenuti.

...dosta je meni i mojih laži....

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 24 Lip 2020 12:21 #65 od B_
Danas mi stigla upredenica od hunthousea nakon 2 i pol mjeseca od narudzbe. 20 dana poslije roka. Tako da se i vi ostali mozete nadati da ce pristizati paketi :)

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 30 Lip 2020 11:15 #66 od marko87
Evo tračak nade za sve koji čekaju pakete. Naručeno 29.3. i sestra mi upravo šalje poruku da maloprije stigao paket 😁

Hvala: ico0705

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 01 Srp 2020 09:23 #67 od susnjar
Replied by susnjar on topic Shopping
I meni upravo stigla dva paketa s Alija u roku tri tjedna. Upredenica i nekoliko jigova.

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 01 Srp 2020 10:18 #68 od ico0705
Replied by ico0705 on topic Shopping

susnjar napisao: I meni upravo stigla dva paketa s Alija u roku tri tjedna. Upredenica i nekoliko jigova.

Šušnjar, super bar nekima stiže roba...vidim nisi dugo čekao....e sad da li to znači da mi koji smo robun naručili dosta ranije, ( ja na pr. u siječnju ove godine) možemo zaboraviti na pakete....:angry:
L.P.

Molimo prijavite se

Više...
dasy27's Avatar 01 Srp 2020 12:03 #69 od dasy27

ico0705 napisao:

susnjar napisao: I meni upravo stigla dva paketa s Alija u roku tri tjedna. Upredenica i nekoliko jigova.

Šušnjar, super bar nekima stiže roba...vidim nisi dugo čekao....e sad da li to znači da mi koji smo robun naručili dosta ranije, ( ja na pr. u siječnju ove godine) možemo zaboraviti na pakete....:angry:
L.P.

Možda su naši na dnu hrpe pa će doći zadnji 🤣

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 01 Srp 2020 22:14 #70 od susnjar
Replied by susnjar on topic Shopping
Zna se dogoditi i da ne stigne u roku dva mjeseca. Važno je odmah otvoriti “dispute” i Ali vraća novce bez greške.

Molimo prijavite se

Više...
Barba87's Avatar 02 Srp 2020 16:39 #71 od Barba87
Replied by Barba87 on topic Shopping
Pozdrav šopingholičari 🤣🤣
Gdje pratite pošiljke, na kojim stranicama?
Meni se najbolje pokazao parcelsapp.com
Najbrže mi obnavlja status, zna se desi da određena promjena bude registrirana puno prije nego na 17track... A spremajuu se svi tracking number koje tražite i čak se može dodati ime svakom broju, tako da ako ima više narudžbi može se pratiti šta je dokle stiglo.
Moja zadnja narudžba sa ali express nakon mjesec dana ležaja u Nizozemskoj stigla u Hr 30.06. još 56 dana do isteka roka, nadam se da neću morati čekati do zadnje...

P. S. Netko je tu spominjao da nešto za tracking br iz kine ne može naći na Hrvatska pošta stranici,meni do sada svaki mogla upratiti, osim ako je mjenjan broj, u tom slučaju na parcelsapp.com nađem novi broj i radi tracking i na hrposta stranici.

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 02 Srp 2020 17:53 #72 od ico0705
Replied by ico0705 on topic Shopping
Barba hvala za info...da sam znao za to prije par i više mjeseci sigurno bi tu opciju pračenja pošiljki iz Kine iskoristio...skinuo apk i pokušao staviti broj trackinga ali mi javlja error....očito nije više aktivno jer po njihovom track.paket je odavno u HR.
Ništa...preostaje nada da nakon 6.mj.kojim čudom paket ipak stigne do moje kuče....
L.P.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 02 Srp 2020 22:01 - 02 Srp 2020 22:02 #73 od marko87
Meni takodjer najbolji parcelsapp i nedavno otkrio package radar takodjer odlična.

Zadnja izmjena: 02 Srp 2020 22:02 od marko87.

Molimo prijavite se

Više...
Barba87's Avatar 03 Srp 2020 12:05 #74 od Barba87
E ovo nikako nisam očekivao
Danas u toku dana dostava na adresu..
Izgleda da ću češće trebati pisati iskustva sa narudžbama... Nadao sam se tek za 15 tak dana da će stići.
@ico0705 kada istekne rok isporuke vidiš status na aliu da je prodavač označio da je paket dostavljen. Tada vjerovatno prestaje važiti tracking...

Poslano sa mog P30 Pro koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Barba87's Avatar 03 Srp 2020 19:35 #75 od Barba87
Evo ga, sve na broju, i u bojama koje sam tražio

Molimo prijavite se

Više...
Barba87's Avatar 04 Srp 2020 12:54 #76 od Barba87
I najbolje od svega, prvo bacanje, nakon dva metra vođenja lubin 🤣🤣

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 04 Srp 2020 13:10 #77 od Ceco
Replied by Ceco on topic Shopping
Znači rade :D

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
dasy27's Avatar 07 Srp 2020 23:45 #78 od dasy27
Već sam zaboravio kako izgledaju kineski paketići 🤣
Stiglo danas, naručeno 7.3. Točno 4 mjeseca

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 10 Srp 2020 21:07 #79 od B_
Da pohvalim Allblue firmu iz Kine, paketic dosao za rekordnih 10 dana!
Hvala: Ceco, dasy27

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 11 Srp 2020 00:35 #80 od Ceco
Replied by Ceco on topic Shopping
Je allblue je jako korektan i kumunitivan.
Šteta što nemaju širu ponudu ali jigovi su top.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se