"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Dokumentarci o moru i ribolovu

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 25 Srp 2017 17:09 #1 od zeusfaber
Kao veliki ljubitelj dokumentarnih filmova o moru i ribolovu, gastronomiji i svemu vezanom uz "Ludo More" otvaram ovu temu kako bi zajedno širili horizonte. Primarno me interesiraju naši filmovi, kako stariji tako i noviji. Na Youtube-u se prije i znalo pronaći vrlo kvalitetnog materijala, što iz HRT-ove Dokuteke što iz privatnih fundusa međutim sve to polako nestaje. Čak sam i pisao HRT-u i tražio emisije na zahtjev ali bez odgovora. U principu dobio sam odgovor da to kao treba dugo čekati. Veseli me ova HRTi priča gdje se s vremena na vrijeme može pogledati kvalitetan film. Volio bi da češće uploadaju sadržaje i da se neki od istih mogu i kupiti. Smatram da HRT ima sjajne dokumentarce od neprocjenjive vrijednosti i stvarno je tragično što ih se nema gdje pogledati.

Molimo prijavite se

• Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 25 Srp 2017 21:32 #2 od Geno
Replied by Geno on topic Dokumentarci o moru i ribolovu
Velika je sramota naše televizije a i svih onih koji sudjeluju u kreiranju tv programa, da jedna država kao Republika Hrvatska koja ima toliko obale i otoka, da nije u stanju napraviti više programa s tematikom ribanja, života uz more, podmorja itd,itd od jedne polusatne emisije tjedno. Emisija More je dobra, ali malo za zemlju koja ima ovoliko mora.

Ki more more da premori? Niki.

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 05 Kol 2017 08:02 #3 od zoki1
Nije dokumentarac,ali svaka čast ribolovcu na ulovu,RESPECT :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Hvala: MIRAN

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 05 Kol 2017 18:54 #4 od Mladen Miletić
S čim su to čudo izvukli van?

Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 05 Kol 2017 21:29 #5 od zoki1

Mladen Miletić napisao: S čim su to čudo izvukli van?

Rod : Yamaga 95 MMH
Reel : Daiwa Catalina 4000H '16
Braid : Varivas casting pe x8 pe2.5 300m

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 06 Kol 2017 01:24 #6 od Mladen Miletić
:sick: :like:

Nisam se dobro izrazio. Ekipa sa strane je spustila konop s nečim (???) i podigla ribu iz mora.

Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Molimo prijavite se

Više...
orada277's Avatar 06 Kol 2017 08:09 #7 od orada277
Ja mislim da je za konop zavezana nesto kao trokuka

CATCH I RELEASE..CiR

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 06 Kol 2017 08:10 #8 od zoki1
Aaaaaa to,nekakva velika trokuka na špagi,frajer lovi na nekakvom visokom lukobranu,pa druga pomagala očito nisu bila adekvatna

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...