"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Koja se riba lovi na spinanje trenutno u Rijeci ?

• Jaco
  • Jaco's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
  • Ja lovio pa ulovio lalala !!!
Više...
Jaco's Avatar 12 Lis 2017 17:53 #1 od Jaco
Pozdrav ribolovci !!! pošto nisam imao sreće s ulovom na varalice zadnjih mjesec i pol pa eto zanima me koja riba se lovi na području Rijeke i da li ima tko sreće....ako će netko podijeliti iskustvo bio bih jako zahvalan....naravno osim liganja....živjeli

Tko lovi taj i ulovi !!!

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 13 Lis 2017 07:21 #2 od dxdandy
A bome i mene ovo zanima, dolazim za vikend i ostajem par dana u Rijeci pa bih malo spinao ali ako ide i na neku drugu tehniku recite.
Nekako bih volio strijelku loviti ako radi....

Hvala i LP !
Hvala: Jaco

Molimo prijavite se

Više...
Kvarner's Avatar 14 Lis 2017 15:33 #3 od Kvarner
Rijeka i okolica ono sta sam cuo iz pouzdani informacija lovise u Bakru,Bakarcu, Crikvenici i na Riječkom lukobranu.
Najcesce palamide, saruni, pokoja plavica, orade i povremeno brancini na nekim postama.
Naravno i lignje jer se ja sad pocinjem vise njima baviti. ;)
Recimo da se na Rjecini love strijelke i da su cca 1-1,5 kg.(sumrak)
Mislim da sam Vam dosta rekao a mikro lokacije za ostalo mozda da se sami potrudite ispitati. ;)

Molimo prijavite se

• Jaco
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Jaco's Avatar 14 Lis 2017 17:23 #4 od Jaco
Hvala na super informaciji...naravno da se treba potruditi za mikro lokacije ...pitao sam čisto jer sam prošao dosta toga bez ulova niti nikakve akcije a i ribari koji su bili tamo nisu imali sreće...još jednom hvala

Tko lovi taj i ulovi !!!

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 14 Lis 2017 23:04 #5 od dxdandy
Hvala ti za info...buduci dolazim na dva dan u rijeku nemam vremena za traziti mikro lokacije...ako ima tko volje za reci gdje se ima za izgustati na strelkama, jednu za kuci uzeti za ruck a ostalo vracam...bio bih mu zahvalan do groba...
Hvala: Vinsent_P, Jaco

Molimo prijavite se

• Jaco
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Jaco's Avatar 15 Lis 2017 05:53 #6 od Jaco
Kao što kaže Kvarner ...usce rijecine najbolje i navodno riječki lukobran a za ostalo neznam ...ja sam ih na ljeto digao dvije kod trećeg maja....sad neki kažu da je to tropska riba i da ih nema baš sada u ovo vrijeme ...nadam se da ćeš imati sreće ....

Tko lovi taj i ulovi !!!

Molimo prijavite se

Više...
Kvarner's Avatar 15 Lis 2017 09:04 #7 od Kvarner
Evo jedne mikro pozicije.
Bakar, ispred hotela ili kad krenes prema tafineriji na rivi prije dizalica. ;)

Molimo prijavite se