"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Skriveni talent: Lana Jurčević pozvala ribare da joj se jave

• Pikabu
  • Pikabu's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Pikabu's Avatar 03 Srp 2015 10:02 - 03 Srp 2015 10:03 #1 od Pikabu

Lana Jurčević (30) se tijekom ljetnih mjeseci spusti na more gdje najviše voli provoditi vrijeme pecajući, a ulov je redovito skroman, kazala je za RTL. - Mislim da ljudi uopće to ne bi mogli percipirati, ali ja stvarno svake godine, kad god mogu, nađem neki mul, neko mjesto, kupim si udicu i pecam i onda ljudi ne vjeruju - rekla je Lana i dodala da ju to toliko relaksira te da joj ni kokteli nisu dragi koliko pecanje. - Ulovim te koje se vrte oko mula, male ribice. Ali jako bi voljela otići na pravi ribarski brod i to cijelu noć. To govorim već godinama, ali nikako da nađem nekoga da ide sa mnom. Eto, molim, ribare diljem obale da se jave - rekla je pjevačica

Prenesno sa 24 sata :) Požurite, još malo pa nestalo.
Zadnja izmjena: 03 Srp 2015 10:03 od Pikabu.

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 03 Srp 2015 10:11 - 03 Srp 2015 10:11 #2 od zeusfaber
Hahahaha :lol:

Lana napisao: Lana je dodala da ju to toliko relaksira te da joj ni kokteli nisu dragi koliko pecanje

Kako ima srca uspoređivati "pecanje" s koktelima? :lol:
Zadnja izmjena: 03 Srp 2015 10:11 od zeusfaber.
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 03 Srp 2015 11:11 #3 od frkachu
a mogli bi snimiti i neki video dok ribarimo :evil:

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 03 Srp 2015 11:16 #4 od dundo
Lana, šteta, nemam barku, ali imam štap za tebe, na koji ti staviš udicu i uloviš ribicu ( nisam ništa naopako mislio )

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 03 Srp 2015 11:58 #5 od zeusfaber
Hahaha :lol: ne volim američke fore kad vode zgodne cure u bikiniju na "ribanje" i stavljaju umjetne HDR fotke ali Lanu bi rado vodio! Mene je osvojila :)
Hvala: Jadran, pepsi, Ceco

Molimo prijavite se

Više...
Jadran's Avatar 03 Srp 2015 12:04 #6 od Jadran
Hahaha dundo :lol: :lol: predlažem Lanu za LM muzu, jer ona to zaslužuje! Izgeda da je dobro shvatila poantu ribolova. Samo da ne snimi neki glupi film, izgleda da je to postao trend, ali ona mi se čini pametna cura. Bravo Lana ;)
Hvala: pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se

• losos
  • losos's Avatar
  • Korisnik
  • Korisnik
  • da bi uvatio ribu moras imati mokre gaće!
Više...
losos's Avatar 03 Srp 2015 12:50 #7 od losos
moram se suzdrzati od komentiranja...

Molimo prijavite se

• Pikabu
  • Pikabu's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Pikabu's Avatar 03 Srp 2015 13:11 #8 od Pikabu

Jadran napisao: Hahaha dundo :lol: :lol: predlažem Lanu za LM muzu, jer ona to zaslužuje! Izgeda da je dobro shvatila poantu ribolova. Samo da ne snimi neki glupi film, izgleda da je to postao trend, ali ona mi se čini pametna cura. Bravo Lana ;)

Baš, i ja se nadam - jer ovo što voli ribolov definitivno govori da ima više u glavi od ostalih "zvjezdica" s našeg estradnog neba. :cheer:

Molimo prijavite se

Više...
trozub's Avatar 03 Srp 2015 19:12 #9 od trozub

Molimo prijavite se

Više...
Damir's Avatar 04 Srp 2015 06:05 #10 od Damir
jbg, moj brod je vani i pitanje je kad će opet u more. Ja bi je rado odveja negdi ovde u blizinu koju uru vrimena na kančenicu, uvjeren sam da bi digla makar kojeg arbuna ili koju drugu ribu. U međuvremenu bi se moglo bacit ona dva mala parangalića pa neka gušta. Dizanje parangala za kontinentalce je rijetko doživljena ribolovna avantura, a vi kojima su brodovi u moru, odazovite se pozivu i otiđite s njom na ribe. I bez zadnjih primisli, pokvarenjaci. Samo gledaju di bi šta... :evil: :evil:

nijedna bolest nije zdrava

Molimo prijavite se

Više...
dalmatino's Avatar 28 Srp 2015 11:31 #11 od dalmatino
Ne mogu je odvest jer mi brod nema kabinu, a bez kabine s ovakvom krasoticom na more je potpuno suludo :lol:

U biti ako Kolinda može na plivaricu cijelu noć onda može i Lana s pasarom na parangale ili panulu :lol:

Damire, ovo nisu prljave primisli, ono samo da se malo odmori :cheer: :lol:

Molimo prijavite se

Više...
Brankanel's Avatar 28 Srp 2015 18:59 #12 od Brankanel
Ja bi je odvea na postu di ce ulovit ugora.
Ako ga ne ulovi opet ce joj ostat crv. Za sutra

Molimo prijavite se