"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Garmin Striker 4

• Ceco
  • Ceco's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 17 Velj 2019 03:24 #1 od Ceco
Garmin Striker 4 was created by Ceco
Pozdrav ekipa
Do sada nisam koristio fish finder ali sam naletio na jedan na amazonu za 86 dolara sa free dostavom u HR. Pošto mislim uskoro ubosti sit on top kayak ili manji čamac zanima me mišljenje o Garmin Striker 4.

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Lukas_M02's Avatar 28 Svi 2019 12:17 #2 od Lukas_M02
Replied by Lukas_M02 on topic Garmin Striker 4

Ceco napisao: Pozdrav ekipa
Do sada nisam koristio fish finder ali sam naletio na jedan na amazonu za 86 dolara sa free dostavom u HR. Pošto mislim uskoro ubosti sit on top kayak ili manji čamac zanima me mišljenje o Garmin Striker 4.

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

Imam ga na svom brodu i moram reći da je dosta solidan.ekran je malo malen ali za te novce nemožeš mnogo tražit.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 28 Svi 2019 12:27 #3 od Ceco
Replied by Ceco on topic Garmin Striker 4
Ja sam našao nov na Amazonu za 90 dolara Striker 4cv što mi je super cijena. Bitno mi je radi ok pošto bi mi to bio prvi fish finder. Dobro je što ima koliko vidim povezivanje na drugi uređaj preko garmin app pa se može gledati i na većem ekranu valjda.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Lukas_M02's Avatar 28 Svi 2019 13:20 #4 od Lukas_M02
Replied by Lukas_M02 on topic Garmin Striker 4

Ceco napisao: Ja sam našao nov na Amazonu za 90 dolara Striker 4cv što mi je super cijena. Bitno mi je radi ok pošto bi mi to bio prvi fish finder. Dobro je što ima koliko vidim povezivanje na drugi uređaj preko garmin app pa se može gledati i na većem ekranu valjda.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Ja sam mislio uzet preko amazona ali te zbog poštarine isplativije uzet negdje lokalno.možda taj seller šalje u hrvatsku besplatno.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Molimo prijavite se