"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

KAJAK NA NAPUHAVANJE

• adam
  • adam's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
adam's Avatar 10 Srp 2018 14:07 #21 od adam
Replied by adam on topic KAJAK NA NAPUHAVANJE
Da se i ja malo uključim u temu oko kajaka. Ove godine sam nabavio onaj iz Decathlona za 3 osobe, na napuhavanje. Probao sam u proljeće malo povući varalicu, ali nažalost bez uspjeha. Na napuhavanje je prvenstveno iz praktičnih razloga transporta, obzirom da nisam s mora. Polažem neke nade za ovaj godišnji na Dugom Otoku kako u laganoj panuli tako i spinnanju s njega. Ako bude neke sreće javim :-) Bitno je biti koncentriran da ne probodeš kajak varalicom, ako ništa drugo dodatni adrenalin :-) Ide žena samnom pa se izmjenjujemo ko lovi ko vesla :-) dok se ne posvađamo pa onda svi veslaju, a nitko ne lovi ili obratno :-)

Razmišljao sam što s većom ribom ako je uhvatim? Jer ubacivanje bilo kakve iole veće ribe može završiti s bušenjem kajaka kao što je već netko napomenuo. U svakom slučaju vjerujem da mi je zabava zagarantirana :-)

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 10 Srp 2018 21:26 #22 od Mladen Miletić
Bez prsluka za spašavanje nejdi. Što zbog vjetra, što zbog rupe

Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Molimo prijavite se