"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Oprema za lignjolov

Više...
Dado_pu's Avatar 09 Pro 2016 14:51 - 09 Pro 2016 14:52 #301 od Dado_pu
Replied by Dado_pu on topic Oprema za lignjolov

old school napisao: Ja sam savjetovao na Dadinu objavu!! Ako želiš za manje novce loviti lignje možeš i sa laganijim spin štapovima, a ako želiš baš štap za eging ima ih kakve želiš i po kojoj cijeni želiš!!

Dado_pu napisao: Znaci savjet je okuma ili nista ako mislis lovit lignje za male pare. Javim se kad skupim lovu pa narucim od frkachua ako nije problem.

Krivo sam se izjasnio ali marinac je skuzio o cemu sam pricao jer smo pričali preko tel. O tome. Mislio sam, -ako mislliš lovit lignje sa obale EGI tehnikom treba uzet stap za egi - i savjetovao mi je okumu. Kupio sam ga i za sada ne zalim tih 500 kn. Naravno da ima jeftinijih koji su spinerski e sad jedino da imamo kameru pod vodom pa da vidimo kako radi ribica kod marinca, tebe ili meme. To bi bilo zanimljivo.
Zadnja izmjena: 09 Pro 2016 14:52 od Dado_pu.

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 09 Pro 2016 14:57 #302 od marinac
Replied by marinac on topic Oprema za lignjolov

Dado_pu napisao:

old school napisao: Ja sam savjetovao na Dadinu objavu!! Ako želiš za manje novce loviti lignje možeš i sa laganijim spin štapovima, a ako želiš baš štap za eging ima ih kakve želiš i po kojoj cijeni želiš!!

Dado_pu napisao: Znaci savjet je okuma ili nista ako mislis lovit lignje za male pare. Javim se kad skupim lovu pa narucim od frkachua ako nije problem.

Krivo sam se izjasnio ali marinac je skuzio o cemu sam pricao jer smo pričali preko tel. O tome. Mislio sam, -ako mislliš lovit lignje sa obale EGI tehnikom treba uzet stap za egi - i savjetovao mi je okumu. Kupio sam ga i za sada ne zalim tih 500 kn. Naravno da ima jeftinijih koji su spinerski e sad jedino da imamo kameru pod vodom pa da vidimo kako radi ribica kod marinca, tebe ili meme. To bi bilo zanimljivo.

Dado, dobro si to reka, važno je kako radi skosavica pod morem, kako japanci egaju, to možeš vidjeti na internetu, imaš od yamashite, a egi znači skosavica, a time i vođenje skosavice je eging, a prema njoj i napravljen štap za eging, sve povezano, pa kome odgovara neka koristi, a kome ne, opet dobro.japanci to preko 50 godina prate i usavršavaju, pa ne triba izmišljat toplu vodu, nego samo znati to prenijeti u svoje okvire i mogućnosti.

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 09 Pro 2016 18:58 #303 od Mladen Miletić
Replied by Mladen Miletić on topic Oprema za lignjolov
Može se s eging štapom i spinati.

Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Hvala: Zdenko

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 09 Pro 2016 19:01 - 09 Pro 2016 19:02 #304 od Zdenko
Replied by Zdenko on topic Oprema za lignjolov

Mladen Miletić napisao: Može se s eging štapom i spinati.

Ma moze se naravno, ali bi meni bilo zao stapa,vodilica kad bih vidio kako ga savija brancin, strelka ili nesto drugo.

Rogi ribaru !
Zadnja izmjena: 09 Pro 2016 19:02 od Zdenko. Razlog: dodatak

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 09 Pro 2016 19:37 #305 od Mladen Miletić
A to sigurno nije tako

Prije će biti da ćeš guštat. Pa nakon toga reć: Ma ljudi moji, ovo je bolje od seksa!!! :lol:

Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 09 Pro 2016 19:43 #306 od Zdenko

Mladen Miletić napisao: A to sigurno nije tako

Prije će biti da ćeš guštat. Pa nakon toga reć: Ma ljudi moji, ovo je bolje od seksa!!! :lol:

Neka,neka. Imam ja svoj stap za spining na takve nemani, amoj GawasEgiano je samo za lignje.Plan je kupit kad se vratim doma Yamagu za lignje a mozda i za spining.

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 09 Pro 2016 19:49 #307 od Mladen Miletić
Dobro za tebe što možeš isprobat neke moje yamage. Ja sam ih kupovao nasljepo. Srećom dobro je ispalo. Mislim da ću idući vikend na Gajac. Pošalje ti sliku iz Mandra

Mladen
099 3 20 40 20

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 09 Pro 2016 20:03 #308 od Zdenko

Mladen Miletić napisao: Dobro za tebe što možeš isprobat neke moje yamage. Ja sam ih kupovao nasljepo. Srećom dobro je ispalo. Mislim da ću idući vikend na Gajac. Pošalje ti sliku iz Mandra

Ajde sa srecom.Ja sam u Mandrama tek negdje oko polovine prvog mjeseca.

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
old school's Avatar 10 Pro 2016 08:38 - 10 Pro 2016 08:39 #309 od old school
Replied by old school on topic Oprema za lignjolov
Super Dado, kupio si ono što si htio i to je to!!! Drago mi je da si zadovoljan sa štapom. Sad samo treba hvatati lignje. :cheer: a možda budemo jednoga dana u prilici da zajedno gledamo kako se ponašaju naše skosavice u moru!

Dado_pu napisao:

Zadnja izmjena: 10 Pro 2016 08:39 od old school.
Hvala: Dado_pu

Molimo prijavite se

Više...
Kvarner's Avatar 13 Pro 2016 20:19 #310 od Kvarner
Replied by Kvarner on topic Oprema za lignjolov
Malo sam se ponovio s novim skosavicama. ;)

Privitak datoteke:
picture upload sites

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 13 Pro 2016 20:37 #311 od Mladen Miletić
:lol:

Ode 100€ dok si rekao keks

Očito si upučen u njih dok po više komada od iste fele uzimaš.

Varaličarenje je skup sport. Uzet ću ovu, pa ni ova ni loša, mogla bi i ova bit dobra. Jebate pare lete na varalice.

Kad zbrojiš gdje si moraš krit od žene.

Što sam htjeo reć. Varalice su najskuplji dio ove zanimacije. Jedna po jedna ti dođe kao kamen po kamen.

Zato mi vjerujte, štap od 300-400€ nije skup.

Mladen
099 3 20 40 20

Molimo prijavite se

Više...
Kvarner's Avatar 13 Pro 2016 20:42 - 13 Pro 2016 20:44 #312 od Kvarner
Ja ne znam kome ti to pises kolega ali ja skoro dnevno roknem u prosjeku 10€.
A za stapove necu ni spominjati.
Ma nisam bogat da kupujem jeftino.
A bogami i na skupo se odlicno lovi ako znas. ;)

A sta se tice upucenisti ja ti nisam neki jos se ucim pa kupujem koje mi se svide. :P ;)
Zadnja izmjena: 13 Pro 2016 20:44 od Kvarner.

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 13 Pro 2016 20:55 #313 od Mladen Miletić
Pisanje je ajmo reć za opće znanje

A ovo je bio primje

Da sam znao prije, nikad nebih počeo

Mladen
099 3 20 40 20

Molimo prijavite se

Više...
dzingo's Avatar 13 Pro 2016 21:07 #314 od dzingo
Replied by dzingo on topic Oprema za lignjolov

Kvarner napisao: Ja ne znam kome ti to pises kolega ali ja skoro dnevno roknem u prosjeku 10€.
A za stapove necu ni spominjati.
Ma nisam bogat da kupujem jeftino.
A bogami i na skupo se odlicno lovi ako znas. ;)

A sta se tice upucenisti ja ti nisam neki jos se ucim pa kupujem koje mi se svide. :P ;)

Ne razumijem kako?

Molimo prijavite se

Više...
Kvarner's Avatar 13 Pro 2016 21:29 - 13 Pro 2016 21:30 #315 od Kvarner
Tako sto sam stalno na Ebay-u, i kad gledam onda ne mozes da ne kupis.Ma to je vec bolest vjeruj mi.
Zadnja izmjena: 13 Pro 2016 21:30 od Kvarner. Razlog: Ispravak rijeci

Molimo prijavite se

Više...
Kvarner's Avatar 13 Pro 2016 21:33 #316 od Kvarner

Mladen Miletić napisao: Pisanje je ajmo reć za opće znanje

A ovo je bio primje

Da sam znao prije, nikad nebih počeo

Ma nisam ni ja nista lose mislio, to je bulo napisano u smislu sale ako mislis na ono na pocetku.
Sorry, krivo si svatio poruku.
Nikakva ljutnja prijatelju i nista lose nisam misluo.
Nadam se da si sad svatio.
;)

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 13 Pro 2016 22:36 #317 od Mladen Miletić
B)
Dobro se mi kužimo

U subotu sam imao vremena pa sam se prošetao do spinke i magura

Privitak datoteke:

A u ponedjeljak jednom kolegi (iz RI) išao kupit rolu škorpion, pa usput

Privitak datoteke:

Mladen
099 3 20 40 20

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 14 Pro 2016 07:54 #318 od Zdenko

Kvarner napisao: Tako sto sam stalno na Ebay-u, i kad gledam onda ne mozes da ne kupis.Ma to je vec bolest vjeruj mi.

Koje su to skocavice i koja web stranica prijatelju ?

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
Kvarner's Avatar 14 Pro 2016 08:14 #319 od Kvarner
Kolega to su ti Kanji skosavice.
www.svijetvaralica.eu/kanji
Imaš ih i na Ebayu.
Evo još jedne dobre stranice na kojoj imaju nekakvih varalica. ;)
priborzaribolov.com/o-nama/

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 14 Pro 2016 09:18 #320 od Zdenko

Kvarner napisao: Malo sam se ponovio s novim skosavicama. ;)

picture upload sites

Zanimaju me ove zute 4,5,6 po redu.Koja je to oznaka boje?

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se