"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More neslužbena Liga 2019

• Dizajn
  • Dizajn's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Dizajn's Avatar 03 Pro 2019 10:12 #1 od Dizajn
Neslužbena tema Ludo More Lige 2019.

Budući da će se lignje ionako loviti, a Zeusfaber je dosta zauzet,
prijedlog je neslužbena liga 2019. prema pravilima od prošle godine. Da imate vremena za pripremu predlažem da se počne u četvrtak.

Pravila
  1. U igri smiju sudjelovati svi registrirani korisnici LM foruma
  2. Liga počinje u četvrtak 05.12.2019. i traje do 1.3.2020.
  3. Računaju se isključivo ulovi s obale.
  4. Svaka prijava ulova mora sadržavati sljedeće: sliku ulova, opis ulova i opremu.
  5. Glavna slika ulova mora biti slikana na mjestu ulova.
  6. U kadru slike između ostalog mora biti vidljiv i logotip lige koji će biti postavljen za download početkom natjecanja.
  7. Dakle, imati ćemo nagradu za najveći broj upisa u ligi i imati ćemo nagradu za ukupan dojam u ligi. Pravila i za jednu i drugu kategoriju su jasna. Zamislite to kao nagradu stručnog žirija i nagradu publike. Prvu nagradu za ukupan broj upisa biramo mi, a nagradu za ukupan dojam u ligi biraju svi natjecatelji lige. Nagrade za pobjednika u kategorije najviše upisa i ukupan dojam u ligi će biti podjednake, atraktivne i bogate, a uz to nagraditi ćemo i sve ostale sudionike kao i prijašnjih godina uz posebne nagrade.
  8. Pobjednika biraju isključivo ostali natjecatelji lige koji su ostvarili minimalno jedan upis u ligi.

Za pobjedu nije potrebno napraviti lignjocid već pokazati vještinu, kontinuitet i ljubav prema ovoj plemenitoj disciplini. Slobodno stavite i više slika. Npr. ulov (koji je obavezan), zatim pripremu lignje, neki dobar recept, pričicu i sl. Dobrodošao je i video.

Bitno: Uz fotografiju ide i mali dodatak. Da bi sve bilo čisto ko suza i da budemo sigurno da je fotografija napravljena u svrhu nagradne igre, u kadru mora biti i ovaj PDF dokument ispod.

JPG slika...

To je obični A4 format s logotipom i nazivom lige koji ćete skinuti, isprintati i ubaciti u kadar. Ako ste pomorac, svjetioničar ili astronaut i nemate pristup printeru, možete na neki bokun papira ili slobodne napisati "LudoMore.com LML 2019. (lignjolov)" i to je to ;)

Nagrade

Nagrade nisu osigurane trenutno. Ako ih bude biti će podijeljene po uobičajenim pravilima.

Neka igre počnu...
Hvala: Baćo68, B_, Ceco, Sepo92

Molimo prijavite se