"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Role za eging

Više...
pepsi's Avatar 20 Sij 2016 20:49 #21 od pepsi
Replied by pepsi on topic Role za eging
Neš fulati ako je uzmeš ;)

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

Molimo prijavite se

Više...
Jura's Avatar 03 Velj 2016 22:28 #22 od Jura
Replied by Jura on topic Role za eging
Ako još tražiš odlična rola je daiwa revros H i E. H je zlatna, a E plavo crna obije role su oko 350-400 kn i čine mi se super. Na youtubeu imaš recenziju H modela, kanal "jandh tackle" . Model H ne znam možeš li kupiti u hr, a model E imaš u fishermans partneru barem bi trebao biti. Ako si kupio zanemari :cheer:
Hvala: zeusfaber

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 11 Velj 2016 22:58 #23 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Role za eging

Jura napisao: Ako još tražiš odlična rola je daiwa revros H i E. H je zlatna, a E plavo crna obije role su oko 350-400 kn i čine mi se super. Na youtubeu imaš recenziju H modela, kanal "jandh tackle" . Model H ne znam možeš li kupiti u hr, a model E imaš u fishermans partneru barem bi trebao biti. Ako si kupio zanemari :cheer:

Daiwa Revros, neobično lijepa rola za malo novaca :huh: oko 300kn

Zaintrigiran sam :)
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
Kvarner's Avatar 12 Velj 2016 06:28 - 12 Velj 2016 11:56 #24 od Kvarner
Replied by Kvarner on topic Role za eging
Ja imam samo daiwice, kada sam probao poslje shimana daiwu rekao sa nikad vise shimano.
Imam dosta modela daiwe i samo rijeci hvale za njih. Mislim da neces fulati s navedenom rolom, naravno to je moje misljenje.
Zadnja izmjena: 12 Velj 2016 11:56 od zeusfaber.
Hvala: zeusfaber

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 12 Velj 2016 11:58 #25 od zeusfaber

Kvarner napisao: Ja imam samo daiwice, kada sam probao poslje shimana daiwu rekao sa nikad vise shimano.
Imam dosta modela daiwe i samo rijeci hvale za njih. Mislim da neces fulati s navedenom rolom, naravno to je moje misljenje.

Ja imam neki čudan način na koji biram role :) Može biti najbolja na svijetu, ali ako je ružna ja ne uzimam :lol: Držim se teorije da se u zgodnom kućištu nalazi dobra igračka :lol:

Ova je prekrasna!
Hvala: pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 12 Velj 2016 12:09 - 12 Velj 2016 12:22 #26 od pepsi
Ja je ne mogu naći ispod 550-600 kn, di je ima za 300?

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Zadnja izmjena: 12 Velj 2016 12:22 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 12 Velj 2016 12:28 #27 od zeusfaber

pepsi napisao: Ja je ne mogu naći ispod 550-600 kn, di je ima za 300?

U pravu si. Meni je dolar još uvijek 5 kuna :lol:

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 12 Velj 2016 16:35 #28 od dundo
Replied by dundo on topic Role za eging
Neznam, ali ja sam skeptičan što se tiče ove mašinice. Daiwina rola 7+1 ležaj, kočnica 13 kg, i samo 400 kn??? Nešto tu ne štima. Opet kažem, možda se i varam.
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

• porfo
  • porfo's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
porfo's Avatar 12 Velj 2016 17:40 #29 od porfo
Replied by porfo on topic Role za eging
kad je bija marinac prova san emeraldes i prova san shimano sephia od pepsija .kako san se pogubio u oznakama daiwe na kraju san proda par kila liganja što se skupilo i onih par skosavica i uzeo shimano
sve skupa 925 kn i prosa san lišo za pdv i carinu ovaj put.
makinica ima jedan poseban rad i dosta je po meni specifićna i namjenska i meni je to super.
zanima me 5:1 prijenos jel to sporo za neki spin silikoncem ili sl tipa fiiish black

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 12 Velj 2016 17:55 #30 od pepsi
www.plat.co.jp/shop/catalog/product_info...ltwater-fishing.html
Skroz druge karakteristike pa ti sad budi pametan.

Molimo prijavite se

Više...
Jura's Avatar 12 Velj 2016 18:45 #31 od Jura
Ovu daiwu sam planirao kupiti na internetu ima jedna na ebayu za oko 400-450 kn a jeftinija je na web stranici jandh tackle ali pošto šalje iz amerike shiping bi bio dosta skup pa ću je najvjerojatnije kupiti u fishermans partneru. Vidio sam u reklami za nove daiwe u spomenutom dućanu. I savjetujem svima da prolistaju na youtubu jandh kanal, čovjek daje opširne informacije o svemu i mislim da ni jedna rola koju kupite a on ju je pregledao u videu nije loša.

Molimo prijavite se

Više...
Jura's Avatar 12 Velj 2016 18:48 #32 od Jura
I onu rolu koju je pepsi našao na platco.jp je drugi model koji se radi u Koreji, H model je srebrne boje, a ona iz koreje je A model ima nešto crne boje.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 12 Velj 2016 21:24 #33 od pepsi
Ne želim se pravit pametan ali onda pričamo o spinning rolama koje mogu poslužiti za eging, a ako ćemo o eging rolama onda tu spadaju Daiwa Emeraldas, Shimano Sephia, Abu garcia Revo Neos, Megabass Caiyen i još neki noviji modeli namijenjeni isključivo za eging, znači plitka špula predviđena za cca 150 m upredenice # 0,8 i sve su uglavnom za JDM(Japan domestic market) i zato ih je teško naći u Europi a pogotovo u HR. ;)

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 17 Velj 2016 14:34 - 17 Velj 2016 14:35 #34 od Ahab
Replied by Ahab on topic Role za eging
Zašto, pobogu, naručujete opremu iz Japana kad je u EU znatno jeftinije. U Japanu je hebena coca-cola 30$ u birtiji pa normalno da im je sve skuplje nego kod nas.
Konkretno, model o kojem ste pricali, Revros 2506H je cijena ista ali postarina je 0 iako se salje iz Japana dok je Freams 2500 kojeg ja gledam u Njemackoj preko četvrtinu jeftiniji nego na plat.co.jp.

smoto
Zadnja izmjena: 17 Velj 2016 14:35 od Ahab.

Molimo prijavite se

• porfo
  • porfo's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
porfo's Avatar 17 Velj 2016 14:57 #35 od porfo
Replied by porfo on topic Role za eging
konkretno role tipa sephia nismo nasli na eu trzistu ove role za eging jelte

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 17 Velj 2016 17:58 - 17 Velj 2016 18:02 #36 od Ahab
Replied by Ahab on topic Role za eging
Koji tocno model?

Amazon.de ih je krcat a po cijenama su nesto iznad japanskih
samo Amazon uvijek ima takve cijene dok ih po raznim ducanima na akcijama zna biti i 30-40% jeftinije.
Ja sam tako Baitrunera 10 000 DL RA platio 55€ dok je kod nas bio 900kn.

smoto
Zadnja izmjena: 17 Velj 2016 18:02 od Ahab.

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 14 Tra 2016 09:54 #37 od Zdenko
Replied by Zdenko on topic Role za eging
Evo gledam sad na platu, DAIWA EMERALDAS 2506 je snizena 45 %.Cijena joj je sada 83 $.

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
Everyday normal guy's Avatar 12 Svi 2016 12:18 - 12 Svi 2016 12:33 #38 od Everyday normal guy
Replied by Everyday normal guy on topic Role za eging

Ahab napisao: Zašto, pobogu, naručujete opremu iz Japana kad je u EU znatno jeftinije. U Japanu je hebena coca-cola 30$ u birtiji pa normalno da im je sve skuplje nego kod nas.
Konkretno, model o kojem ste pricali, Revros 2506H je cijena ista ali postarina je 0 iako se salje iz Japana dok je Freams 2500 kojeg ja gledam u Njemackoj preko četvrtinu jeftiniji nego na plat.co.jp.

A gdje je to kod nas jeftinije? Ja sam iz japana kupio Caldiu za 1000kn sa svim davanjima i najnovijeg Luviasa za 1900. Ti mi nadji kod nas jeftinije i bit cu ti zahvalan do neba ;) jeftiniji tj slabiji modeli su komercijalniji pa samim time i jeftiniji van Japana. Od caldie pa na više se kod na nista ne isplati kupovat. A uz sve to ima jos i puno govorkanja da je roba koja nama dolazi nize kvalitete i ljudi dosta reklamiraju. Ja osobno nemam misljenje o tome jer nemam iskustva sa time. A da ne bude totalni off topic spomenut cu da sam misljenja da se nepotrebno zamarate rolama specijaliziranim za egging. Svaka malo kvalitetnija japanska rola ima savrsenu kočnicu ;)
Zadnja izmjena: 12 Svi 2016 12:33 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 12 Svi 2016 12:34 #39 od zeusfaber
Moram replicirati na cijenu coca cole u Japanu :) Bio sam u Tokyu i ako izbjegneš klasične turističke zamke Coca Cola je 10kn ko u Zagvozdu :lol:

Molimo prijavite se

Više...
Everyday normal guy's Avatar 12 Svi 2016 13:41 #40 od Everyday normal guy
Replied by Everyday normal guy on topic Role za eging
Nisi valjda sa Miljasom bio ? :P

Molimo prijavite se