"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Role za eging

Više...
zeusfaber's Avatar 12 Svi 2016 13:55 #41 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Role za eging

Everyday normal guy napisao: Nisi valjda sa Miljasom bio ? :P

S kim? :lol:

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 12 Svi 2016 14:05 #42 od Ahab
Replied by Ahab on topic Role za eging
Nije mi jasan ovaj post. Ko je napisao "kod nas"? Pisao sam o kupovini u Njemackoj (ili EU) gdje su cijene iste a cesto i nize, nema carine, PDV se plaća po tarifi zemlje iz koje kupuješ, a dostava je brza i jeftinija.

I u istom postu kojeg citiras je link koji to pokazuje.

Ako cemo bas o Daiwa Caldia, recimo 2500A:

Japan - vjerujem da se može pronaći i jeftinije ali to je stranica koju ovdje svi linkaju - Caldia 2500A - 180€ + poštarina + carina + PDV

EU 160€ + poštarina

U biti još nisam naišao na proizvod koji je sa davanjima jeftiniji iz Japana.

smoto

Molimo prijavite se

Više...
Everyday normal guy's Avatar 12 Svi 2016 18:37 - 12 Svi 2016 18:44 #43 od Everyday normal guy
Replied by Everyday normal guy on topic Role za eging
Caldia 2508 je u Japanu ispod 150€ i na to ti ide nekih 15€ postarine a carinu izbjegavamo svi zna se kako pa ti ta caldia ispada oko 165-170€ sa svim davanjima. Luvias me ponavljam ispao 1900kn sa svim davanjima. Rekao si da je logicno da je sve skuplje nego kod nas a ja sam to shvatio tako kako pise tj da je rola u Japanu skuplja nego kod nas ili EU a to nije tako ;) vidio si jedan link iz Japana i sad se toga drzis kao pijan plota. A jos cu dodati da su svako malo luda snizenja ;)
Nije mi cilj prepucavati se s tobom tko ima bolje izvore i tko jeftinije prolazi u zivotu al brate mili cijeli varaličar tj cijela bivsa Yuga narucuje skuplje modele Daiwe iz Japana.
Zadnja izmjena: 12 Svi 2016 18:44 od Everyday normal guy.

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 12 Svi 2016 20:36 #44 od Ahab
Replied by Ahab on topic Role za eging
Nije ti cilj ali prepucavaš se. I to neargumentirano. Tako i u ovom postu kažeš kako Caldiu iz Japana, ako "znaš već kako" izbjegnem carinu, možeš dobiti za 160. A toliko košta i u EU, bez ikakvih kemijanja i rizika, dođe za 3 dana i još dobiješ rezervnu špulu.

A sniženja ima svugdje. Ako pratiš idealo.de ili mydealz.de bude ih i po 70%.
Naravno da je moguće da u određenom trenutku nešto bude povoljnije u Japanu. Cilj mog pisanja u ovoj temi (otišlo u krivom smjeru, neću više) je da ljudima ukažem kako je nekad jeftinije na drugom mjestu.

smoto

Molimo prijavite se

Više...
Everyday normal guy's Avatar 12 Svi 2016 21:07 #45 od Everyday normal guy
Ne prepucavam se nego pitam gdje mi mozes nabaviti npr. Luviasa za manje od 1900kn? Ako je to prepucavanje ja se ispricavam jer stvarno mi nije namjera.
Uletio si sa pitanjem "zasto pobogu narucujemo iz japana" i ja sam ti samo pokusao objasniti zasto. Eto, nista vise. A nakon toga sam ostao u temi i iznio svoje misljenje da vam za egging nije potrebna rola specijalizirana za to a to je jasno svakome tko se razumije u ono sto se nalazi u roli.
Nadam se da mozemo nastaviti normalno razvijaati temu ;)

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 12 Svi 2016 21:37 #46 od Ahab

Molimo prijavite se

Više...
Everyday normal guy's Avatar 12 Svi 2016 21:42 - 13 Svi 2016 11:23 #47 od Everyday normal guy
To je stari model i vidim da je shiping 7 € i to za njemačku.
Ali za egging rodjena ;)
Zadnja izmjena: 13 Svi 2016 11:23 od Everyday normal guy.

Molimo prijavite se