"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje s obale

Više...
pepsi's Avatar 19 Kol 2015 16:10 #221 od pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje s obale
Dobrodosao covik B) ,clanstvo nam se polako ali sigurno povecava,to je lipo.
Novi DTD sa kuglicama u sebi je novitet za 2015/2016,yamashita je to lani izbacila tako da osim izgledom provocira i zvukom jer su japanci skuzili da lignja cuje ustvari osjeti vibracije izmedju 400 i 600 hz ,imam jednu takvu egi oh live sound ali nisam skuzio posebnu razliku u lovnosti izmedju nje i ovih obicnih,a za ovu sezonu yamashita izbacuje novu poboljsanu verziju B) ,nabavit cemo i to pa cemo vidit. :)

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 19 Kol 2015 18:23 #222 od dundo
Replied by dundo on topic Lignje s obale
Denise, dobrodošao na Ludo More!

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 19 Kol 2015 18:25 #223 od dundo
Divlji čovik, i tebi veliki pozdrav i iskrena dobrodošlica.

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 19 Kol 2015 18:28 #224 od dundo
Tek sad vidim da nam je i Vire novi. Dobrodošao!

Molimo prijavite se

Više...
Manta's Avatar 19 Kol 2015 23:01 #225 od Manta
Replied by Manta on topic Lignje s obale

Divlji Čovik napisao: Pozz od mene članovima Ludog Mora, vjerovatno smo se sretali na FB pa ce mi biti drago druziti se s vama ovdje!

Sad jedno pitanje...

Jeste ispribali one nove DTD skoskavice koje su kao bolje jer ispustaju neke zvukove hehe :P

Kod mene ih još nema za kupit ova jedna i pol trgovina će te novitete nabavit možda do 2018 ili 2019.

Gledao sam malo na netu novi katalog, na slikama izledaju odlično, pogotovo trlja i pagro.

Nikad nije kasno dok ne bude prekasno.
Hvala: Divlji Čovik

Molimo prijavite se

Više...
Divlji Čovik's Avatar 20 Kol 2015 00:40 - 21 Kol 2015 14:10 #226 od Divlji Čovik
Replied by Divlji Čovik on topic Lignje s obale
Hvala svima na dobrodoslici!

To je ta skosa!

Zadnja izmjena: 21 Kol 2015 14:10 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 20 Kol 2015 07:29 #227 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Lignje s obale
Kakav korak naprijed DTD-a! Prekrasno izgledaju, nek love upola tako i ja sretan.

Molimo prijavite se

Više...
Divlji Čovik's Avatar 20 Kol 2015 11:42 - 20 Kol 2015 11:59 #228 od Divlji Čovik

zeusfaber napisao: Kakav korak naprijed DTD-a! Prekrasno izgledaju, nek love upola tako i ja sretan.

hahaha ja se nadam da love, inace nemam povjerenja prema nikakvim skosama osim prema jednoj yo-zuri mrkvi hahahah
Zadnja izmjena: 20 Kol 2015 11:59 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
Manta's Avatar 20 Kol 2015 13:53 - 21 Kol 2015 11:49 #229 od Manta
Replied by Manta on topic Lignje s obale
Sa kraja moje top tri, Clasic oita red orange veličina 2.5, zatim bijela oita veličina 2.5, i color oita pink 2.5.

Od ove tri red orange je najlovnija.Skoro 80-90 posto ulova je na nju.Pink mi je najbolji za noć, mada plava zebco i zelena znaju dobro radit.
Uz red orange u napadu je yo zuri orange scw L08 veličina 2.5, poznatija kao trudnica, samo ju je već teže nabavit jer je stariji model.

Sve provjerene i love, bar kod mene.

Nikad nije kasno dok ne bude prekasno.
Zadnja izmjena: 21 Kol 2015 11:49 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
Divlji Čovik's Avatar 20 Kol 2015 14:58 - 21 Kol 2015 11:48 #230 od Divlji Čovik
Samo tebi vjerujemmm, što te više ruše to si jačaaa!!!

Zadnja izmjena: 21 Kol 2015 11:48 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 20 Kol 2015 20:53 - 21 Kol 2015 11:48 #231 od lignjolovac
Replied by lignjolovac on topic Lignje s obale
Sve nas je više, mislim da će ovo natjecanje biti vrlo zanimljivo. 1.9. se priključujem natjecanju, za sada imam jedan trening :)

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”
Zadnja izmjena: 21 Kol 2015 11:48 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
Divlji Čovik's Avatar 21 Kol 2015 00:47 #232 od Divlji Čovik
Biti će zanimljivo, sutra printam logo ;)

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

• Conger
  • Conger's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
  • Ston u srcu
Više...
Conger's Avatar 21 Kol 2015 10:08 #233 od Conger
Replied by Conger on topic Lignje s obale
Divlji, jel to DTD? :) to na peškafondo loviš s njom ili s kraja? Nema olovo?

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 21 Kol 2015 11:46 - 21 Kol 2015 11:47 #234 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Lignje s obale
Divlji Čovik ;)

U Tapatalk postavkama skini " Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk " potpis. Postavi avatar na forumu (ovo vrijedi i za sve ostale) :P
Zadnja izmjena: 21 Kol 2015 11:47 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
Divlji Čovik's Avatar 21 Kol 2015 12:38 - 21 Kol 2015 14:10 #235 od Divlji Čovik

Conger napisao: Divlji, jel to DTD? :) to na peškafondo loviš s njom ili s kraja? Nema olovo?

Yo-zuriiii!!! Lovim s njom s kraja na direkt bez olova ;)
Zadnja izmjena: 21 Kol 2015 14:10 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
Divlji Čovik's Avatar 21 Kol 2015 12:39 - 21 Kol 2015 14:14 #236 od Divlji Čovik

zeusfaber napisao: Divlji Čovik ;)

U Tapatalk postavkama skini " Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk " potpis. Postavi avatar na forumu (ovo vrijedi i za sve ostale) :P

kako?

Vidim da si uspio. Bravo ;)

Za sve ostale. Upalite Tapatalk app na mobitelu i idete na svoj profil (ikonica skroz desno kao čovječuljak) i onda na mali kotačić pa na Settings / Postavke. Opcija je Signature. Možete izmijeniti potpis ili ga u potpunosti isključiti ;)

Moderator
Zadnja izmjena: 21 Kol 2015 14:14 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 21 Kol 2015 18:56 - 21 Kol 2015 18:58 #237 od pepsi
Bitno je ic i lovit a sa cim i kako manje bitno,i ja imam svoje favorite al tu i tamo znam experimentirat sa necim novim pa se ugodno iznenadim tako da se nemojte slijepo drzat samo jednog branda,i ja imam pored yamashite i kanjia i dtd u arsenalu skosa a pokusat cu se ove sezone docepat yo zuri PATA PATA Q,i Duel Ez q mag cast.

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Zadnja izmjena: 21 Kol 2015 18:58 od pepsi.

Molimo prijavite se

• Joky
  • Joky's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Joky's Avatar 27 Kol 2015 22:41 #238 od Joky
Replied by Joky on topic Lignje s obale
Danas uzeo prvi dio opreme stap Okuma heksana 10:36 a za ostatak cekam da gosp. Pepsi bude radio i ako kolega zna sve. Zbog obaveza od ribolova nista prije 10.9. Ali me vesele ov prvi ulovi, mogla bi ovo biti dobra sezona.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 27 Kol 2015 22:48 #239 od pepsi
Ocigledno si iz Zadra ili okolice kad znas da radim u Udici,a mozda se i znamo,aj se lipo predstavi i drugim korisnicima :cheer:

Molimo prijavite se

• Joky
  • Joky's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Joky's Avatar 27 Kol 2015 23:05 #240 od Joky
Replied by Joky on topic Lignje s obale
Ma napisa si u jednom prijasnjem postu di radis a kolegu poznam od prosle zime jer kupujem tamo. Pozz

Molimo prijavite se