"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje s obale

Više...
marinac's Avatar 09 Ruj 2017 15:05 #2401 od marinac
Replied by marinac on topic Lignje s obale
ma, samo se šali.kao da pošaljem slike od prošle lige,sa novim datumima, pa da odma pobjedim.Geno se samo šali, sve ok.
Hvala: Zdenko

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 16 Ruj 2017 17:17 #2402 od pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje s obale
Zeus hvala na pitanju,Zadrani su dobro,preživili smo potop. Štete je bilo,negdi više,negdi manje al su glave na ramenima,to je najbitnije.A što se teme tiče, lignja nešto radi,onako na dane,jedna-dvi, i drugi love isto tako kako imam čuti a i što vidim na ligi a ovo je čisto mali osvrt na novu opremu koja je u planu pošto su Gawas i Sephia prominili vlasnika(otišli su u dobre ruke) .Služili su me više nego dobro al je vrime za upgrade pa evo par slikica akcije od sinoć i jutros i slike opreme koja je u planu,nešto je već stiglo a nešto je u dolasku,svakako jedva čekam da se kompletiram ;)

YGK upredenica
Shimano stradic 2500 fb plitka špula
Yamashita Egido štap model 8"3' egi 2-3.5

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 16 Ruj 2017 17:44 #2403 od mirakulin
Replied by mirakulin on topic Lignje s obale

pepsi napisao: Zeus hvala na pitanju,Zadrani su dobro,preživili smo potop. Štete je bilo,negdi više,negdi manje al su glave na ramenima,to je najbitnije.A što se teme tiče, lignja nešto radi,onako na dane,jedna-dvi, i drugi love isto tako kako imam čuti a i što vidim na ligi a ovo je čisto mali osvrt na novu opremu koja je u planu pošto su Gawas i Sephia prominili vlasnika(otišli su u dobre ruke) .Služili su me više nego dobro al je vrime za upgrade pa evo par slikica akcije od sinoć i jutros i slike opreme koja je u planu,nešto je već stiglo a nešto je u dolasku,svakako jedva čekam da se kompletiram ;)

YGK upredenica

Vrh! Odlično!!

Oprema vrhunska, a i slike! Samo im fali papir lige! Ajde, pepsi, priključi se ligi!

Molimo prijavite se

Više...
tanjo007's Avatar 19 Ruj 2017 23:48 #2404 od tanjo007
Replied by tanjo007 on topic Lignje s obale
Hvala mom prijatelju Pepsiju što sam bio na pravom mistu u pravo vrime kad je prodavao svoj proslavljeni Gavas, nadam se da će i mene služit bar donekle dobro kao njega. Hvala.
Sad smo spremni za početak ovogodišnjeg lova na lignje i skidanja kralja sa trona. Svima lipi pozdrav iz Zadra. Nadam se da će se i Pepsi uključit u borbu.
B)

Stapic imgur.com/gallery/SYjOq

pepsi napisao: Zeus hvala na pitanju,Zadrani su dobro,preživili smo potop. Štete je bilo,negdi više,negdi manje al su glave na ramenima,to je najbitnije.A što se teme tiče, lignja nešto radi,onako na dane,jedna-dvi, i drugi love isto tako kako imam čuti a i što vidim na ligi a ovo je čisto mali osvrt na novu opremu koja je u planu pošto su Gawas i Sephia prominili vlasnika(otišli su u dobre ruke) .Služili su me više nego dobro al je vrime za upgrade pa evo par slikica akcije od sinoć i jutros i slike opreme koja je u planu,nešto je već stiglo a nešto je u dolasku,svakako jedva čekam da se kompletiram ;)

YGK upredenica

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 20 Ruj 2017 13:27 #2405 od Zdenko
Replied by Zdenko on topic Lignje s obale

YGK upredenica

Strasno, prekrasno. Zelim ti puno lignji kod koristenja tvog izbora. Imas li sta od toga kod sebe u prodavaoni, ili je sve Ebay?

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 20 Ruj 2017 16:24 - 20 Ruj 2017 16:26 #2406 od pepsi

Zdenko napisao

Strasno, prekrasno. Zelim ti puno lignji kod koristenja tvog izbora. Imas li sta od toga kod sebe u prodavaoni, ili je sve Ebay?

Fala Zdenko,upredenicu i makinu imam u dućanu a štap triba doći,znači imat ću i njega ;)

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Zadnja izmjena: 20 Ruj 2017 16:26 od pepsi.

Molimo prijavite se

Više...
IveRijeka's Avatar 20 Ruj 2017 17:35 #2407 od IveRijeka
Replied by IveRijeka on topic Lignje s obale

pepsi napisao:

Zdenko napisao

Fala Zdenko,upredenicu i makinu imam u dućanu a štap triba doći,znači imat ću i njega ;)

Ne znam jesam li dobro vidio i shvatio za taj štap, naime ako sam dobro shvatio taj bi se štap trebao pojavit u 11.-om mjesecu. Dali je počela prodaja jer bi cjena trebala bit oko 400$ ?

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 20 Ruj 2017 19:21 #2408 od pepsi

IveRijeka napisao:

pepsi napisao:

Zdenko napisao

Ne znam jesam li dobro vidio i shvatio za taj štap, naime ako sam dobro shvatio taj bi se štap trebao pojavit u 11.-om mjesecu. Dali je počela prodaja jer bi cjena trebala bit oko 400$ ?

Da,krajem 10-og,početak 11-og i da cijena će biti tu negdi,naručio sam dva za početak ,model 8"3.

Hvala: IveRijeka

Molimo prijavite se

• VR46
  • VR46's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
VR46's Avatar 22 Ruj 2017 17:13 - 22 Ruj 2017 17:16 #2409 od VR46
Replied by VR46 on topic Lignje s obale
Sinoć odradio prvi lignjolov u sezoni 2017-2018. Ulov dvije solidne lignje i tri mikro veličine. Za prvi izlazak ja zadovoljan.
Štap -Graphiteleader Calamaretti Prototype Due 832 M
Rola -Shimano Sephia CI4+ HGS 3000C
Skosa- DTD

Bole loš dan u ribolovu nego dobar na poslu!
Zadnja izmjena: 22 Ruj 2017 17:16 od VR46.
Hvala: Zdenko, oki270, Baćo68

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 22 Ruj 2017 17:32 #2410 od Zdenko
Replied by Zdenko on topic Lignje s obale
Bravo prijatelju sa PT-a.

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
IveRijeka's Avatar 22 Ruj 2017 22:21 #2411 od IveRijeka
Replied by IveRijeka on topic Lignje s obale

VR46 napisao: Sinoć odradio prvi lignjolov u sezoni 2017-2018. Ulov dvije solidne lignje i tri mikro veličine. Za prvi izlazak ja zadovoljan.
Štap -Graphiteleader Calamaretti Prototype Due 832 M
Rola -Shimano Sephia CI4+ HGS 3000C
Skosa- DTD

Oho sad ćete vidit kako frcaju kilo + lignje.

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 23 Ruj 2017 07:42 #2412 od Mladen Miletić
Replied by Mladen Miletić on topic Lignje s obale
VR46!!!

:woohoo:

Gdje si nabavio štap?

Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Molimo prijavite se

• VR46
  • VR46's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
VR46's Avatar 23 Ruj 2017 13:32 #2413 od VR46

Mladen Miletić napisao: VR46!!!

:woohoo:

Gdje si nabavio štap?

Trgovina Sergio Pesca u italiji.

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 23 Ruj 2017 14:16 #2414 od Mladen Miletić
Mislio sam si da je od njih.

www.sergiopesca.com/prodotti/64/112/4753...aretti-prototype-due

Albacore mi je rekao da tamo pogledam

Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Molimo prijavite se

• VR46
  • VR46's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
VR46's Avatar 23 Ruj 2017 21:04 - 23 Ruj 2017 21:05 #2415 od VR46

Mladen Miletić napisao: Mislio sam si da je od njih.

www.sergiopesca.com/prodotti/64/112/4753...aretti-prototype-due

Albacore mi je rekao da tamo pogledam

S njim često lovim lignje pravi profi.

Zadnja izmjena: 23 Ruj 2017 21:05 od VR46.

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 23 Ruj 2017 21:44 #2416 od Mladen Miletić
Možeš li mi reći zašto si išao na štap snage M umjesto ML. Kod vas baš i nije duboko more - možda zbog veličine skosavica. Danas sam se sa Zdenkom baš spominjao koji štap bi bio za naše terene. Ja koristim skose od 2.2 do 3.5. Vitamo pretpostavlja ispod 3.0 ni ne upotrebljavate.

Mladen
099 3 20 40 20

Molimo prijavite se

• VR46
  • VR46's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
VR46's Avatar 24 Ruj 2017 00:03 #2417 od VR46

Mladen Miletić napisao: Možeš li mi reći zašto si išao na štap snage M umjesto ML. Kod vas baš i nije duboko more - možda zbog veličine skosavica. Danas sam se sa Zdenkom baš spominjao koji štap bi bio za naše terene. Ja koristim skose od 2.2 do 3.5. Vitamo pretpostavlja ispod 3.0 ni ne upotrebljavate.

Ma ja uglavnom koristim 3, 2.8 i 2.5. Dubina gdje lovim se kreće od 2m po noći do cca 8 m po danju. Veće skose od trojke skoro nikad ne koristim. M mi se pokazao idealan . Štap je bomba odlično baca i osjetiš svaki dodir a odlično amortizira opterećenje kod velikih lignji. Prije njega sam lovio sa NS Black Hole Hurricane štapom koji mi sad izgleda kao kolac.

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 24 Ruj 2017 05:21 - 24 Ruj 2017 05:28 #2418 od Mladen Miletić
:like:
Wow, jako puno korisnih podataka. Velika ti hvala. Imaš pijaču kad se sretnemo.

Zdenko, sad se ti zmisli što ćeš kupiti. Dubine su kao kod nas, skose su kao kod nas, lignje su veće nego kod nas. Rekoh ti. Na granici si između Ml i M

Mladen
099 3 20 40 20
Zadnja izmjena: 24 Ruj 2017 05:28 od Mladen Miletić.

Molimo prijavite se

Više...
Kvarner's Avatar 26 Ruj 2017 06:29 - 26 Ruj 2017 06:31 #2419 od Kvarner
Replied by Kvarner on topic Lignje s obale
Jeli tko probao lovti lignje na ovaj nacin?

Ovi japanci sve vise ovako love :eek: :D

Mozda se svidi ova tehnika nekome a i mozda daje bolje rezultate ulova.

Zadnja izmjena: 26 Ruj 2017 06:31 od Kvarner.
Hvala: Baćo68

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 26 Ruj 2017 07:58 #2420 od Baćo68
Replied by Baćo68 on topic Lignje s obale
:woohoo: :lol: :like:

Riba(r) ribi grize rep