"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje s obale

Više...
Zoki30's Avatar 18 Ruj 2015 16:23 #281 od Zoki30
Replied by Zoki30 on topic Lignje s obale
Čini mi se dobra pošta za lignje u jadranovu ispod one gljive kafića, dosta crnila po kamenjima! Dolazi zločina

Molimo prijavite se

Više...
Zoki30's Avatar 18 Ruj 2015 16:26 #282 od Zoki30
Misec je dobar za panulu na lignje! Mozes celu noc panulat, liganj se jako puno tad kreće i drži se vrha, pa nije potrebno neka otežanja!
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
Zoki30's Avatar 18 Ruj 2015 16:27 #283 od Zoki30
Misec je dobar za panulu na lignje! Mozes celu noc panulat, liganj se jako puno tad kreće i drži se vrha, pa nije potrebno neka otežanja!

Molimo prijavite se

Više...
Zoki30's Avatar 18 Ruj 2015 16:28 #284 od Zoki30

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 18 Ruj 2015 17:18 #285 od lignjolovac
Replied by lignjolovac on topic Lignje s obale
Zoki molim te prvo se predstavi u temi "predstavite se",postavi avatar-slika profila (rječnikom favebook-a) i molim te nemoj više puta postavljati istu poruku. Dogodilo se i meni danas jer mi je komp zaštekao,pa čekam moderatora da izbriše. Inače dobrodošao :D

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 18 Ruj 2015 18:23 #286 od pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje s obale
Polako lignjolovac,Zoki se vec prije predstavio,vrti malo unazad a moderatora cekam i ja ;)

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 18 Ruj 2015 18:43 #287 od lignjolovac
Onda bih se ispričao Zokiju,Pepsi kad ti krečeš? Nadam se da si za vikend na poziciji? Ja krećem na poziciju,čujemo se večeras :) Nema moderatora ni Zeusa,nadam se da će doći što prije :)

– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”
Hvala: pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 18 Ruj 2015 19:10 #288 od pepsi
Mozda i veceras posli posla stanem usput na jednu od svojih posta,ceka se zeus sa dodatnom motivacijom.

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 20 Ruj 2015 08:06 - 20 Ruj 2015 08:15 #289 od pepsi
Ljudi,mislim da ćemo se totalno pogubiti ako nešto ne uredimo,vidim da na temu liganja imamo 8 tema,je da su neke već odavno al i ove novije smo razvukli a nema potrebe,dovoljne su dvije po meni
Lignje LM liga;tu bi bile objave vezane SAMO za ligu,znači slika i opis i komentar a u
Lignje sa obale SVE DRUGO vezano za tu temu,iskustva,oprema,tehnike,priče,pozicije itd.
bit će se puno lakše snalazit u čitanju i postavljanju postova,nadam se da se slažete samnom.

Zadnja izmjena: 20 Ruj 2015 08:15 od pepsi.

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 20 Ruj 2015 08:31 #290 od dundo
Replied by dundo on topic Lignje s obale
Pepsi, potpuno se slažem s tobom. Već prije nekoliko dana sam napisao da će nastat pravi đumbus na forumu.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 20 Ruj 2015 09:05 #291 od pepsi
Totalni đumbus,ako se svi slažu zamolio bih i moderatora i administratora (koje već danima nismo čuli) da nešto poduzmu.

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 20 Ruj 2015 12:13 #292 od lignjolovac
A Zeusa i moderatora svi čekaju,bilo bi dobro kad bi Zeus pronašao još barem 2 moderatora koji bi mogli pola sata dnevno izdvojiti vremena malo da pogledaju forum i da srede sve greške. Evo ako netko može kontaktirati Zeusa,pa da to malo sredi.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 21 Ruj 2015 21:24 #293 od pepsi
bonaca na forumu,niko ništa :)

Molimo prijavite se

• Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 21 Ruj 2015 21:54 #294 od Geno
Replied by Geno on topic Lignje s obale
..nego jesi provo ikad kad tamo kad se prođe hotel Osmine pa na onaj ko mul,komad rive,nakon plaže,mislim da mi je jedan prika spominjo a ima i prije koju godinu da ih je tu lovio!?

Evo da se ovdje javim fanatiku,a da ne brljam po temi za natjecanje...Znam đe je muo,ali nikad tamo nisam probo,nekako mi je previše uvučen u valu od Osmina,a i nisam nikad čuo da neko tamo nešto hvata.

Ki more more da premori? Niki.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 21 Ruj 2015 22:00 - 21 Ruj 2015 22:04 #295 od pepsi
Geno probaj,i mene su znale iznenadit naizgled "nikakve" pošte B),i ja sam ispočetka tržio isturene mulove i punte okrenute prema otvorenom pa sam vrimenom skužija da su bolje okrenute prema uvali ili u samoj uvali :)

Zadnja izmjena: 21 Ruj 2015 22:04 od pepsi.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 22 Ruj 2015 14:43 #296 od pepsi
Vire oces i veceras do PS,doletit cu i ja ako budem moga.

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 22 Ruj 2015 15:06 - 22 Ruj 2015 15:10 #297 od Fanatik
Replied by Fanatik on topic Lignje s obale

Geno napisao: ..nego jesi provo ikad kad tamo kad se prođe hotel Osmine pa na onaj ko mul,komad rive,nakon plaže,mislim da mi je jedan prika spominjo a ima i prije koju godinu da ih je tu lovio!?

Evo da se ovdje javim fanatiku,a da ne brljam po temi za natjecanje...Znam đe je muo,ali nikad tamo nisam probo,nekako mi je previše uvučen u valu od Osmina,a i nisam nikad čuo da neko tamo nešto hvata.[/quoP

Prije dvije godine smo prika i ja stali tu zaribat,predveče u povratku iz Stona,mislim da mi je baš on tada spominjo da je tu zno ulovit koju lignju.Koliko se sjeečam vala je prošarana kamen-pijesak-voga dnom(ulovili smo i dva pauka)što mi se čini dobro za lignje a dubina ispod tog mula je nekih 4m dubine koja pada na nekih 10-tak m na 40m od kraja.Prika je sad na brodu,al provat ću ga kontaktirat da mi potvrdi jeli ih tu lovio...a svakako sam konto provozat se tamo jednu večer pa provat :) ..ako budeš od volje možemo zajedno poč.

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Zadnja izmjena: 22 Ruj 2015 15:10 od Fanatik.

Molimo prijavite se

Više...
Vire's Avatar 22 Ruj 2015 18:01 #298 od Vire
Replied by Vire on topic Lignje s obale
Ne mogu pepsi,jbg.

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 22 Ruj 2015 19:37 #299 od Fanatik
Replied by Fanatik on topic Lignje s obale
Evo baš se spremam u akciju malo ranije večeras,da provam iskoristit mjesec dok je još visoko.

Evo da ne otvaram novu temu"Mjesec i lignjanje s kraja",pa ću ovdje zatražit vaša mišljenja i iskustva :)
Dakle,eto u mom trogodišnjem intezivnom lovu lignje s kraja,primijetio sam da mjesečina ima važnu ulogu u ovom sportu u nočnim uvjetima.Po mojim zapažanjima lignja naj bolje radi one prve ure dok mjesec izlazi,pa dosta dobro i sve dok dođe "na podne".Tada več slabije a kako pada preko "podne" sve slabije i slabije,a one zadnje dvije ure nikako.Ne siječam se da sam je ikad ulovio u to doba kad je mjesec skroz na zapadu,jedino baš ako se potrefi takva situacija baš u sumrak jerbo onih po ure-uru sumraka uvijek može izbacit koju lignju.
Jeli je još neko obratio pažnju na to i kakva su vaša zapažanja po pitanju "Mjesec i lignjanje s kraja" ??

...orlovi rano lete a kasno sliječu....

Molimo prijavite se

• Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 22 Ruj 2015 20:00 #300 od Geno
Replied by Geno on topic Lignje s obale

Fanatik napisao:

Geno napisao: ....a svakako sam konto provozat se tamo jednu večer pa provat :) ..ako budeš od volje možemo zajedno poč.

Ako ti pade na pamet-javi :)

Ki more more da premori? Niki.

Molimo prijavite se