"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More Liga 2018.

Više...
Meduza's Avatar 14 Stu 2021 00:23 #801 od Meduza

Waterfall napisao: Vjerojatno bi bilo puno vise fotografija da je postupak postavljanja jednostavnij
Neka se nitko ne naljuti ili osjeti uvrijeđen ,ali gdje je problem za postaviti sliku ili video na forum ?🤔

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 14 Stu 2021 14:48 - 14 Stu 2021 14:51 #802 od marko87
Za fotografije meni nije nikakav problem, ima opcija preko tapatalka da ideš direktno iz telefona na forum ali ja sam se naučio preko postimage. Uplodam sliku na postimage i kopiram link na forum. A video ne znam opciju bez YouTubea.

Kako ja ne ulazim na forum nego preko mobitela neznam jel daje opciju direktnog dodavanja slike kad se ulazi preko PC ili laptopa.

Uglavnom najjednostavnije skini app Tapatalk na mobitel, nadjes ludo more, logiras se i dodavanje slika ti ide bez problema.

Poslano sa mog M2101K7BNY koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 14 Stu 2021 14:51 od marko87.
Hvala: Meduza

Molimo prijavite se

Više...
Meduza's Avatar 14 Stu 2021 15:00 #803 od Meduza
Hval marko87,
Pitao sam više zbog drugih kolega ovdje jer neki kažu da imaju problem itd Osobno isto preko Tapatalka odradim , može i ""preko" Post Image-a ,i ja kuckam na forum samo sa mobitelom .Hvala za odgovor vjerojatno se pomoglo i drugim prijateljima foruma.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 14 Stu 2021 15:03 #804 od marko87
Ma skontao sam da nije tebi problem ali vidim kolega waterfall kaže da nije jednostavno pa kontam da njemu ne ide od ruke pa da mu objasnim kako ja to najjednostavnije rješavam.

Poslano sa mog M2101K7BNY koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 14 Stu 2021 21:50 #805 od Waterfall
Ranije nisam mogao na Tapatalk jer sam, konjina, kupio Huawei P40 pro a za taj model je Trump isposlovao ban na play store, sto ja nisam znao, tako da nisam mogao skidat aplikacije.
Sad sam ponovo kupio Samsunga i bas ću probat skinut Tapatalk.
A telefon od 6 milja kn lezi u skafetinu skupa sa pripadajućim pametnim satom. Jbga :angry:

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 14 Stu 2021 21:57 #806 od Waterfall

Meduza napisao:

Waterfall napisao: Vjerojatno bi bilo puno vise fotografija da je postupak postavljanja jednostavnij
Neka se nitko ne naljuti ili osjeti uvrijeđen ,ali gdje je problem za postaviti sliku ili video na forum ?🤔

Nema ljutnje, jednostavno nisam našao način da postam fotografiju iz compa. A imao sam do pred malo telefon koji nema pristup google aplikacijama pa tako i play store. Navodno zbog špijunaže a ustvari jer su se ameri uzbudili sto su ih Kinezi potukli u tehnologiji i tako su ih malo uštopali.

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 14 Stu 2021 22:06 #807 od Waterfall
Test

Sent from my SM-A725F using Tapatalk
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 14 Stu 2021 22:07 #808 od Waterfall
Iz telefona je jednostavno.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 14 Stu 2021 22:24 #809 od Ceco
Replied by Ceco on topic Lignje - Ludo More Liga 2018.

Waterfall napisao: Test

Sent from my SM-A725F using Tapatalk

Izgleda dobra uvala

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: Duje195o

Molimo prijavite se

Hamag