"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Veliki foto natječaj na Ludom Moru!

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 19 Pro 2018 17:46 #1 od zeusfaber
Ne moraš biti PRO da bi osvojio GOPRO!

Veliki foto natječaj na Ludom Moru! Osvoji GoPro 7 i druge fenomenalne nagrade...

Pravila natječaja:

- Tema natječaja je "Ludo More".

- Sudjelovati smiju isključivo članovi Ludo More facebook stranice.

- Kriterij kod ocjenjivanja je karakter, kreativnost, prvi dojam, kvaliteta i priča koja stoji iza fotografije.

- Natjecatelji smiju poslati do 5 fotografija tijekom trajanja natječaja, s tim da samo jedna fotografija kandidira za finale.

- Fotografije se šalju isključivo u inbox ili na mail.

- Fotografije prijavljene na natječaj ne smiju biti objavljene prethodno i tijekom trajanja natječaja.

- Fotografije moraju imati ime, a poželjno i priču.

- Fotografije moraju biti autorske i ne smiju sadržavati watermark.

- Prijavom na natječaj se slažete da Ludo More ima pravo objaviti fotografije na Ludo More stranici.

- Ludo More će odabrati 7 finalista, objaviti ih na stranici i potom zajedno s korisnicima stranice odabrati pobjednike. U sljedećih 7 dana po završetku natječaja, svaki finalist će dobiti po 24h na Ludo More stranici. Pobjednik je onaj koji skupi najviše lajkova. Računaju se glasovi članova Ludo More facebook stranice.

- Natječaj traje do 1.3.2019.

- Sponzor nagradne igre "Ludo More"
Hvala: dzingo, JopaZGRI, rogi

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 19 Pro 2018 19:55 #2 od rogi
Odlična ideja i odličan natječaj, jedva čekam vidjeti lude fotke! :)

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 19 Pro 2018 20:30 #3 od zeusfaber

rogi napisao: Odlična ideja i odličan natječaj, jedva čekam vidjeti lude fotke! :)

Ja se nadam da ćeš se i natjecati ;)

Također, ako imaš neke frendove koje smatraš potencijalnim natjecateljima, javi im ;)

Molimo prijavite se

Više...
Dizajn's Avatar 17 Sij 2019 11:22 #4 od Dizajn
Kako se postaje član FB stranice? Ja vidim samo ''Like'' , '' Follow'' i ''Share''.

Molimo prijavite se