"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Najbolji tipovi obale za spin, Zadarski arhipelag(točnije otok Vir i otok Pag)

Više...
Novi U Ribolovu's Avatar 25 Svi 2019 13:26 #1 od Novi U Ribolovu
Pozdrav!
Zanima me da li netko bolje poznaje to područje jer unazad nekoliko godina ljetujem na ta dva otoka, a spinanjem sam se tek počeo baviti prošle godine. Pa ako netko može pomoći u vezi ove teme neka napiše.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 25 Svi 2019 14:48 #2 od Ceco
ja sam uspješno spinao na Viru na glavnoj plaži na lukobranu. Ima lubina, iglica, orada a naleti i koja barakuda. Koristio sam lagani spin pribor u kombinaciji GULP sandworm i Black Minnow 9g

Molimo prijavite se

Više...
Novi U Ribolovu's Avatar 25 Svi 2019 23:23 #3 od Novi U Ribolovu

Ceco napisao: ja sam uspješno spinao na Viru na glavnoj plaži na lukobranu. Ima lubina, iglica, orada a naleti i koja barakuda. Koristio sam lagani spin pribor u kombinaciji GULP sandworm i Black Minnow 9g

Stvarno ?! Mislite na onaj veliki mol kod općine Vir sa južne strane otoka ?
Ja sam sa tog mola spinao sa 9 cm silikoncem , jigom koji je imao dekor srdele i nisam imao niti jedan udarac. Ipak ove godine idem sa više opreme pa ću probati više toga, a što kažete na onoj kamenitoj obali kod crvenih stijena ? u koje doba dana ste to obično išli ako smijem pitati ?

Uglavnom hvala, jer mi je to stvarno od pomoći.:like: :cheer:

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 26 Svi 2019 00:20 #4 od Ceco
Ja sam bio u 9. mjesecu prošle godine. Nekada roba ne radi i di je ima non stop zato i je zanimljivo. Npr ja sam prije 3 tjedna na Ušću bio dva dana bez udara u komadu od 12h spinanja. Nakon 5 dana roknuo sam 3 lubina u 5 bacanja. Ne poznam di je što na Viru samo znam da je to valjda glavna plaža di je onaj sitni pjesak. Tamo sam ja bio dva dana uspješno.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Novi U Ribolovu's Avatar 26 Svi 2019 10:51 #5 od Novi U Ribolovu
Znači sa te plaže su udarili brancin i barakuda na Black Minnow ?

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 26 Svi 2019 11:38 #6 od Ceco
Barakuda je udarila na prey 130 bijeli, lubin na 9g black minow isto kao i iglica

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se