"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Pozdrav svima iz Prlekije/Slovenije

• Prlek
  • Prlek's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Prlek's Avatar 27 Tra 2020 15:10 #1 od Prlek
Moje ime je Zlatko, a na strani "ludomore" prijavljen sam kao Prlek. Zašto Prlek, zato jer živim u maloj pokrajini(Prlekija) u "trokutu" između Slovenije-Hrvatske i Madžarske i muški stanovnici se "zovu" Prleki, a
pokrajina je najviše znana po bijelim vinima.

Velik sam "zaljubljenik" u Jadran i u sve što ide uz Jadran(nautika, ribolov,...). Prošao sam gotovo kroz cijelu Hrvatsku obalo pa i dalje sve do Ulcinja. Bio sam i na puno, puno otoka, tako. da poznajem puno njih. Na kratko, za "more" bih dao poslednju "šoldu". Ponekad mi zna žena reči, da nisam normalan s tim "morem".

Na vaš portal sam se registrovao, jer želim nešto i naučiti o ribolovu, tako, da bi mogo i sam uhvatiti neku ribo.

Toliko za prvi put i čučemo se još. Bok.

Ostanite zdravi.
Hvala: Lukas_M02

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 24 Svi 2020 10:26 #2 od susnjar
Dobro došao, prlek :)

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 30 Svi 2020 21:18 #3 od Paragon
Dobrodošao!

Molimo prijavite se