"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Termo odijelo?

Više...
BlackMarlin's Avatar 11 Sij 2020 17:00 - 11 Sij 2020 17:10 #1 od BlackMarlin
Termo odijelo? was created by BlackMarlin
Razmišljam o kupnji termo odijela za dnevni i noćni ribolov (shore jigging i spin).

Treba mi komplet koji bi me pokrio od kasne jeseni do proljeća ovdje na Kvarneru, da me zaštiti od hladnoće, kiše i da se ne znojim ko stoka u njemu.

U oko su mi upale Savage Gear Heathlite Thermo hlače i jakna na Svijetu varalica.
Kako trenutno kupujem još neku opremu, htio bih odijelo (hlače, jaknu) provući na par rata, a koliko znam Svijet varalica nema tu mogućnost.

Ima li negdje nešto pametno u trgovinama koje podržavaju kupnju na više rata?
Zadnja izmjena: 11 Sij 2020 17:10 od BlackMarlin.

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 11 Sij 2020 19:53 #2 od bzing
Replied by bzing on topic Termo odijelo?
Meni je IMAX optimalan.Dokazan na buri i dokazan na kiši.Kvalitetni patentni zatvarači i neoprenski djelovi sa čičkom na zglobovima.
Razlika ugodno-pretoplo je u opisu.Imaš opciju - 30(minus 30) i - 20.Meni odgovara -20 jer volim bar dva sloja ispod jakne (t-shirt i lagani jumper ili t-shirt i deblja rol majica).Ova do -30 bi bila meni pretopla a i ako nema bure meni hladnoća baš i ne smeta prvih dva sata.
Svakako gledaj da ti je pokretljivost u odijelu solidna i da ti ne zateže dijelove na pregibima (laktovi, koljena).
Hvala: BlackMarlin

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 11 Sij 2020 21:33 - 11 Sij 2020 21:35 #3 od Ceco
Replied by Ceco on topic Termo odijelo?
Kapitalac ti ima hrpu na izbor i još imaš opciju na rate :)

Nadam se da i naš Frkachu doda opciju kupovanja na rate jer bi sigurno još češće kupio na svijetu varalica.
Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 11 Sij 2020 21:35 od Ceco.
Hvala: Baćo68

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 14 Velj 2020 14:41 #4 od Waterfall
Replied by Waterfall on topic Termo odijelo?
Meni je dolnji sloj od Polarteca nezamjenjiv. Preko njega se kombinira sa vise ili manje slojeva ovisi o temperaturi zraka.

Molimo prijavite se

Više...
Mateoe30's Avatar 18 Velj 2020 20:38 #5 od Mateoe30
Replied by Mateoe30 on topic Termo odijelo?
Pozdrav i meni je isto zapalo za oko, ako kupite javite dojmove da znam 😁

Molimo prijavite se