"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Okuma Eklipz 70-140 dojmovi

Više...
JERICHO's Avatar 06 Stu 2020 12:03 #1 od JERICHO
Pozdrav svima,
Zanimaju me dojmovi za Ekipz 70-140. Vidim da je tema bila otvarana 2019 god ali vise za 50-100g i radilo se o kupovini. Mene zanima sad sa odmakom vremena kakav vam se pokazao prventveno za panulu i vertikal pa onda za ostale tehnike.
Ovo je moj prvi post pa ako sam nesto krivo napravio ili nisam napravio ispicavam se unaprijed.

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 07 Stu 2020 09:10 #2 od susnjar
Replied by susnjar on topic Okuma Eklipz 70-140 dojmovi
Svakako se prvo trebaš predstaviti u za to predviđenoj rubrici. :)

Ja sam kupio ovaj štap za kančanicu i panulu. Što se panule tiče, bolji je za težu jer manju ribu tipa šaruna i lokarde ni ne osjetiš dok je izvlačiš.

Kančanicu nisam isprobao jer se ispostavilo da je vršna vodilica bila oštećena pa mi je presijecala upredenicu. Dečki iz Topfishinga su mi bez problema zamijenili štap (čim su dobili novu isporuku od Okume).

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 07 Stu 2020 23:47 #3 od Paragon
Replied by Paragon on topic Okuma Eklipz 70-140 dojmovi
Po meni za tešku kančanicu bi imalo smisla ako se lovi jača riba preko 1kg čak i 2kg.Panulu nisam probao tj prije sam prodao štap jer mi je pretvrd bio.Ali zato 50-100 grama osjeti sve na kančanicu i imaš dobru kontru sa njim na velikim dubinama.

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 08 Stu 2020 09:37 #4 od susnjar
Replied by susnjar on topic Okuma Eklipz 70-140 dojmovi
Radi se o dosta univerzalnom štapu (za barku) o čemu svjedoči i ovaj članak na Ludom moru:

www.ludomore.com/ribolov/clanak/okuma-eclipz

Molimo prijavite se

Više...
JERICHO's Avatar 12 Stu 2020 07:54 #5 od JERICHO
Replied by JERICHO on topic Okuma Eklipz 70-140 dojmovi
Hvala puno svima, olaksali ste mi odabir. Ovaj 70-140 mi se cini prema svemu sto sam saznao kao letva pa je izbor pao na 50-100 gramski!!! Živili pivilii :)

Molimo prijavite se