"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Pošta Split i okolica

Više...
Stormsea's Avatar 29 Pro 2020 23:49 #1 od Stormsea
Moze li mi netko preporuciti neku dobru poziciju za shore jigging u Splitu ili okolici (bilo bi dobro da je teren pogodan za jigging i da ne izgubin 20 varalica po mogucnosti😂😂).
I je li itko proba loviti (spin,jigging,surf..) sa punte čiova koja gleda na Marjan ili opcenito na toj strani i kakvi su bili rezultati...

Poslano sa mog SM-G780F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 30 Pro 2020 00:20 #2 od Ceco
Replied by Ceco on topic Pošta Split i okolica
Za jigging nema pošte na kojoj se ne gubi oprema.
Moj savjet ti je jača oprema tako da upredenicu imaš bar PE 3.0 predvez 0.60mm i da rabiš solid/split ring.
Na jigovima probaj koristiti samo assist udice na gornjem dijelu varalice.
Dosta ljudi griješi kad vele da je za jigging potrebna ogromna dubina.
Već na poštama sa par metara metalom se može jako dobro loviti ako se tu zadržava riba koju ciljamo.
Ako imaš opciju za kakvu uvalu/trajektno pristanište di nije gužva jigovi od 40g do 60g će uraditi vrhunski posao.
Iskreno u Splitu nisam nikad lovio ni na koji način ali sam vidio par pošti na sjevernom dijelu koje bi trebale biti ok i po mojoj nekoj procjeni sa var 10 metra dubine relativno blizu obale.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
kovsi's Avatar 30 Pro 2020 07:38 #3 od kovsi
Replied by kovsi on topic Pošta Split i okolica
Punta ciova ti se ne isplati, nekoliko puta godisnje se znaju zaletit palamide ali to je to ne znan bas oce li te potrefit taj dan(ja san cesto tamo sa svojon LRF opremon). Gospa od prizidnice izgleda ko idealno posta, ali kad god san bija tamo niti pirke nije bilo.

Ekipa lovi u Trajektnoj luci u Splitu i to je mozda i najbolja posta(na onom najjuznijem mulu) imas na youtubeu videa od Viktora . Ja san bija par puta, nisan ima srice ali ljudi do mene su vatali.

Molimo prijavite se

Više...
kovsi's Avatar 30 Pro 2020 07:38 - 30 Pro 2020 07:41 #4 od kovsi
Replied by kovsi on topic Pošta Split i okolica
Vecina posta su prvih 20-30 metara kamena pa nakon toga trava. A di ponovo pocinje kamen nema sanse da zabacis.
Zadnja izmjena: 30 Pro 2020 07:41 od kovsi. Razlog: Uduplan post

Molimo prijavite se

Više...
Stormsea's Avatar 30 Pro 2020 10:44 #5 od Stormsea
Replied by Stormsea on topic Pošta Split i okolica
A istina hahaha

Poslano sa mog SM-G780F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Pirak's Avatar 05 Sij 2021 22:08 #6 od Pirak
Replied by Pirak on topic Pošta Split i okolica
Najbolje ti je sjesti u auto i poći iza Omiša (Ruskamen, Medići, Pisak), tamo se još može uloviti koja palamida, a ima i pozicija s malo većom dubinom.

Molimo prijavite se