"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Dugi otok

Više...
susnjar's Avatar 04 Kol 2017 14:53 #21 od susnjar
Replied by susnjar on topic Dugi otok
Evo, samo bih htio potvrditi ono Pepsijevo za Božavu - "par sto metara od hotela prema istoku" :)

Ulov:

Pošta:

Ješka: odleđena srdela (trećina omotana filom elasticom)

Sistem: osnova monofil 0,35 mm, klizno olovo 30g, predvez 50cm FC 0,30mm, udica Owner CP u veličinama 2, 1 i 1/0

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 04 Kol 2017 19:06 #22 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Dugi otok
Opa. Svaka čast. Jako lijpo :like:
Hvala: susnjar

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 02 Kol 2019 18:27 - 02 Kol 2019 18:28 #23 od BlackMarlin
Replied by BlackMarlin on topic Dugi otok
Trenutno sam 10 dana na Dugom otoku u mjestu Sali. Ponio sam shore jigging opremu jer bih htio puknuti zubonju pa ako bi mi netko htio pomoći barem da me otprilike usmjeri na neke obećavajuće terene, bio bih zahvalan.
Kako ćemo cura i ja putovati cijelim otokom, nijedna pošta nije daleko.
Zadnja izmjena: 02 Kol 2019 18:28 od BlackMarlin.

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 02 Kol 2019 21:36 - 02 Kol 2019 21:44 #24 od susnjar
Replied by susnjar on topic Dugi otok
Ne znam za zubonju, ali ja na istoj pošti u Božavi ove godine uz orade vadim i brancine:

Privitak datoteke:
where is ally bank located

Privitak datoteke:
Zadnja izmjena: 02 Kol 2019 21:44 od susnjar. Razlog: Postavljanje slika

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 04 Kol 2019 15:09 #25 od Igor
Replied by Igor on topic Dugi otok

BlackMarlin napisao: Trenutno sam 10 dana na Dugom otoku u mjestu Sali. Ponio sam shore jigging opremu jer bih htio puknuti zubonju pa ako bi mi netko htio pomoći barem da me otprilike usmjeri na neke obećavajuće terene, bio bih zahvalan.
Kako ćemo cura i ja putovati cijelim otokom, nijedna pošta nije daleko.

U Salima sam ja lovio brancine, sumrak i prvi sati noći. Kada gledaš iz sredine vale onda ti je to zadnji mulić u vali s lijeve strane. Silikonci i udri.

Molimo prijavite se