"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Pozdrav iz Hercegovine

Više...
marko87's Avatar 21 Sij 2019 16:12 - 22 Sij 2019 11:50 #1 od marko87
Ekipa pozdrav. Kako sam već u naslovu rekao ja sam iz Hercegovine točnije Ljubuški, zovem se Marko i imam 31god.

Forum pratim već odavno i samo se nikako natjerati ranije da se prijavim.

U ribolovu sam totalni početnik i osim ribolova sa bambusovim štapom i najlonom na rijeci dok sam imao 12-13god i par odlazaka u lov lignji kada bih ljeti došao kod cure na more nisam imao blage veze.

Prije nekih pola godine sam u dogovoru sa dva frenda krenuo ići po okolnim jezerima u ribolov i to je bila ljubav na prvi pogled. U medjuvremenu na tavanu pronalazim dva spin štapa koji stoje tu od tih mojih početaka na rijeci. Na štapove me napomenuo stari koji ih je donio iz Njemačke meni za poklon a ja sam na to totalno zaboravio.

Tada je krenulo kupovanje opreme, mašinica po raznoraznim trgovinama uglavnom sve je zadovoljavalo naše potrebe jer se nismo pomicali dalje od ulova malih somića.

Lagano nam je to dosadilo i sve više nas je privlačilo more, a kako se primakao kraj godine nije bilo mogucnosti za kupnju godišnjih dozvola a ove ostale su nam bile preskupe ponekad bi se prošvercali i pošli malo u ribolov na more.
Odlasci su u 99% slučajeva uzaludni sto se ulova tiče ali ljubav prema moru i ribolovu samo je rasla. Tako da smo vec u 11.mj krenuli sa kupovanjem ozbiljnije opreme, spin nas je sve više privlačio i varalice su stizale kao lude iako ulova nije bilo :)

1.12.dozvole već uplaćene oprema se i dalje kupuje. Štapovi, role,varalice... samo pristižu i čeka se nova godina za početak legalnog ribolova na moru. Zaludjeni ribolovom prvi dan nove godine na buri ja i frend se trijeznimo od dočeka na ušću neretve :)

Malo sam vas ugnjavio ali to je ukratko početak moje ribolovne karijere.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 22 Sij 2019 11:50 od marko87.

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 21 Sij 2019 17:03 #2 od rogi
Replied by rogi on topic Re:Pozdrav iz Hercegovine
Pozdrav Marko i dobrodošao!

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 21 Sij 2019 18:40 #3 od Duje195o
Replied by Duje195o on topic Re:Pozdrav iz Hercegovine
Pozdrav i dobrodošao!

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
BulMar's Avatar 21 Sij 2019 18:41 #4 od BulMar
Replied by BulMar on topic Re:Pozdrav iz Hercegovine
Pozdrav i dobrodošao!

"Baci srećkovića u rijeku i on će isplivati sa ribom u ustima" - Karel Čapek

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 22 Sij 2019 07:21 #5 od Baćo68
Replied by Baćo68 on topic Re:Pozdrav iz Hercegovine
Dobrodošao!

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

Više...
Alien's Avatar 22 Sij 2019 10:59 #6 od Alien
Replied by Alien on topic Re:Pozdrav iz Hercegovine
Pozdrav!

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 23 Sij 2019 03:55 - 23 Sij 2019 10:05 #7 od Ceco
Replied by Ceco on topic Re:Pozdrav iz Hercegovine
Pozdrav susjed... Dobro došao na mjesto di se okuplja jako dobra ekipa. Što te god zanima imaš tu ekipu koja zna nešto o svemu.

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 23 Sij 2019 10:05 od Ceco.

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 23 Sij 2019 19:20 #8 od dundo
Replied by dundo on topic Re:Pozdrav iz Hercegovine
Pozdrav Ljubuškom, Marko dobrodošao na LM!

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 24 Sij 2019 14:01 #9 od marko87
Replied by marko87 on topic Re:Pozdrav iz Hercegovine
Hvala svima na dobrodošlici :)

Susjed u to ne sumnjam ni najmanje. I ovo malo znanja što imam nebi imao da nije Ludog Mora ;)

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se