"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Pozdrav od marka iz zg

Više...
Osmanovic's Avatar 25 Ruj 2019 21:58 #1 od Osmanovic
Pozdrav ljudi . Ispricavam se sto se nisam odmah predstavio. Nisam procitao pravila foruma :P . Dakle dolazim iz zagreba i cesto odlazim na pag odakle mi je zena. Strast velika je jigganje i uvjek trazim vremena za bar jedan dan u tjednu koji cu posvetiti odlasku na nasu obalu ili otok da umocim jiggove. Imao sam 3 godisnju pauzu zbog novih pridoslica u obitelj ( dvoje djece ) ali eto me nazad. Bilo bi lijepo pronaci drustvo za zajednicke odlaske na jig ali i uvjek dobrodosle savjete oko opreme . Nadam se da ce te me prihvatiti i da ce ubuduce biti puno mojih slika koje ce krasiti forum. Nazalost morski ribolov nikada nije bio evidentiran videom ili fotkama jer stalno odlazim sam na more. Rijecni se uvjek evidentirao jer tu je ekipa šaranaša koja je uvjek spremna za jezero ili rijeku ali ocito nevole sol :) pa eto nadam se da ce biti i ekipa jiggeraša :)

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 26 Ruj 2019 13:09 #2 od rogi
Replied by rogi on topic Pozdrav od marka iz zg
Pozdrav Marko i dobrodošao! :)

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 26 Ruj 2019 13:25 #3 od Paragon
Replied by Paragon on topic Pozdrav od marka iz zg
Pozdrav i dobro došao na LM!
Nadamo se što većem broju slika :)

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 27 Ruj 2019 00:09 #4 od susnjar
Replied by susnjar on topic Pozdrav od marka iz zg
Dobrodošao, Marko!

Molimo prijavite se

Više...
Osmanovic's Avatar 28 Ruj 2019 19:53 - 28 Ruj 2019 19:58 #5 od Osmanovic
Replied by Osmanovic on topic Pozdrav od marka iz zg
Evo prvi dan sa novim stapom i rolom je prosao cudno. Otok pag , kod paskih vrata u 18:00 uocena lica kako radi uz obalu . Na stapu sakura pazzo jig 40 g i bacam ravno pred nju. Izvlacim varalicu i opet lica radi. Zabacujem opet jedno 5 metara ispred nje i povlacim.... odjednom osjetim udarac i srce oce explodirat .... ali nekako mi je prelagan udarac bio za licu koju sam vidio. Vucem ribu van i jedno 7-8 metara od obale ne vjerujem sto vidim :) cipal zlatar zakacen za ledja . Ocito ih je lica ganjala. Nadam se da ce sutra biti bolje. Ali eto stap izvukao prvu ribu. Kakva je je:) https://ibb.co/C7HYWyb
Zadnja izmjena: 28 Ruj 2019 19:58 od Osmanovic.
Hvala: B_, Igor

Molimo prijavite se

Više...
matko100's Avatar 29 Ruj 2019 09:30 #6 od matko100
Replied by matko100 on topic Pozdrav od marka iz zg
pozdrav Marko i dobrodošao na forum
ima nas i u ZGu kojima je malo više soli u krvi B)
Hvala: Osmanovic

Molimo prijavite se

Više...
Osmanovic's Avatar 29 Ruj 2019 15:15 #7 od Osmanovic
Replied by Osmanovic on topic Pozdrav od marka iz zg
Hej pozdrav matko. Mogli bi se dogovoriti pa skupa vikendima ako si slobodan i ako volis shore jig

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 08 Lis 2019 11:52 #8 od Duje195o
Replied by Duje195o on topic Pozdrav od marka iz zg
Pozdrav i dobrodošao na LM!😊

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi