"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

pozdrav iz Zagreba / Vira

• Simke1
  • Simke1's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Simke1's Avatar 19 Lis 2019 19:39 #1 od Simke1
Pozdrav ekipo.

Dolazim iz Zg iako sam vec 39 od 39 godina svake godine na viru .

Sto se ribolova tice nisam neki expert ali spreman sam uciti dok sam ziv pa eto me ovdje. Do sada iskustva samo turisticki sa obale ( cipli , koja oradica, par iglica i pregrst sitnisa ne vrijednih spomena ). Zainteresiran sam ponajvise za spinning sa varalicama sa kojim jos nisam krenuo ali se pripremam citajuci i slusajuci savjete pametnijih / iskusnijih prije nego krenem rasipnicki po opremu. Sto se opreme tice imam par stapova ( soungayliang ) koji su do sada sluzili vise nego dovoljno svrsi za koju su bili namijenjeni. eto to je to od mene za sada. vidimo se na drugim temama.

l.p.Sinisa
Hvala: Igor

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 20 Lis 2019 09:31 #2 od susnjar
Replied by susnjar on topic pozdrav iz Zagreba / Vira
Dobrodošao, Simke!

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 20 Lis 2019 09:37 #3 od Ceco
Replied by Ceco on topic pozdrav iz Zagreba / Vira
Pozdrav i dobrodošao na LM. A za to ti aliexpress/wish štapovi jako dobro služe. Iako za malo veće novce složiš kod nas i bolju kombinaciju.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
matko100's Avatar 03 Stu 2019 20:14 #4 od matko100
Replied by matko100 on topic pozdrav iz Zagreba / Vira
dobro došao na LM

Molimo prijavite se