"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Pozdrav iz Istre

Više...
Bonzai42's Avatar 03 Stu 2019 18:30 #1 od Bonzai42
Pozdrav iz Istre was created by Bonzai42
Lijep pozdrav svim clanovima. Zovem se Leon i dolazim iz Poreča. Obozavam sve vrste sportskog ribolova. Ne posjedujem barku pa sam s toga primoran na ribolov s obale ili eventualno kad se koji prijatelj nazica za barku :). Po struci sam inzenjer strojarstva i inzenjer politehnike, a radim kao tehnolog u jednoj manjoj privatnoj firmi.
Pecam otkad sam prvi put sam proplivao kao klinac. Od tada sam imao vecih pauza, i evo u zadnjih godinu dvije me opet uhvatio gust.
Od opreme posjedujem 2 telesurf stapa, 2 spin stapa i 3 puske za podvodni sa svom potrebnom opremom.

Drago mi je da sam otkrio ovakav forum preko prijatelja Emanuela, i nadam se ugodnom druzenju i pisanju sa svima. Lijep pozdrav svima!
Hvala: Igor

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 03 Stu 2019 23:32 #2 od rogi
Replied by rogi on topic Pozdrav iz Istre
Pozdrav i dobrodošao :)
Hvala: Bonzai42

Molimo prijavite se

Više...
sasac's Avatar 05 Stu 2019 19:44 - 05 Stu 2019 19:45 #3 od sasac
Replied by sasac on topic Pozdrav iz Istre
Op op ajde da se i nas Porečana skupi malo, dobrodošao B)
Zadnja izmjena: 05 Stu 2019 19:45 od sasac.

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 06 Stu 2019 08:52 #4 od susnjar
Replied by susnjar on topic Pozdrav iz Istre
Dobrodošao, Leone!

Molimo prijavite se