"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Kenova

Više...
duVinyl's Avatar 02 Svi 2020 02:43 #1 od duVinyl
Kenova was created by duVinyl
Pozdrav svima , evo i ja nakon dugo godina interesa za ribolovom napokon se naćero kupit štap i ostalu opremu . Bilo mi je i vrijeme , valjda nije kasno sa 25 godina 😅 Živim u Župi , ne znam ništa (dobro ne baš ništa) al nazvao bih se totalnim amaterom . Dakle , moje pitanje glasi , ima li koja dobra doša na potezu od Konavala do Primorja koja bi me povela sa sobom koji put da me uputi bolje . Volje imam , mislim da nisam dosadan ( bar ne previše 🤣 ) i stvarno želim naučiti što više . Ribam ( pokušavam ) s kraja , tako da bih volio s nekim poći . I barka dolazi u obzir al bitnije mi je naučit nešto da mogu poć sam bacit s kraja jer barke nemam . Još . Nadam se i tome jednoga dana 🙂 Hvala svima unaprijed na savjetima i komentarima 🙂
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
dzingo's Avatar 04 Svi 2020 16:44 #2 od dzingo
Replied by dzingo on topic Kenova
Pozdrav i dobrodošao!

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 05 Svi 2020 20:44 #3 od Duje195o
Replied by Duje195o on topic Kenova
Dobrodosao!

Sent from my CUBOT_J3 using Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 07 Svi 2020 11:18 #4 od dundo
Replied by dundo on topic Kenova
Pozdrav i dobrodošao!

Molimo prijavite se

Više...
Luki's Avatar 07 Svi 2020 12:42 #5 od Luki
Replied by Luki on topic Kenova
Pozdrav i dobrodošao.

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 08 Svi 2020 23:00 #6 od Paragon
Replied by Paragon on topic Kenova
pozdrav i dobrodosao

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 09 Svi 2020 14:22 #7 od susnjar
Replied by susnjar on topic Kenova
Dobro došao!
Puno je članova s tog područja pa vjerujem da će se naći netko za zajednički pohod na stijene.

Molimo prijavite se