"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Pozdrav s Neretve!!!

Više...
Čika Zubo's Avatar 10 Svi 2016 21:03 #1 od Čika Zubo
Privatno sam Goran a na svim forumima Čika Zubo...to je neka fora vezana za moju profesiju....naravno da sam pitur ;)
Pratim odavno Ludo More i ekipu iz Dubrovnika i nije mi jasno kako ranije nisam otkrio ovaj forum...Zagriženi sam spinner do bola.Počeo kao spinner na pastrvu....tako sam lovio za spinn repku BiH na 3 svj.prvenstva i 1 olimpijadi....Na more sam se prebacio poodavno ali se ne odvajam od spinnanja pastrve.Volim sportske ribe i lovim radi drila...u ribolovu sam radi opuštanja i zabave a riba je bonus.....
Drago mi je da sam vas našao i da ćemo se družiti. Nadam se da ću od vas i ponešto naučiti....jer lijepo je biti LUDO MORE....

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 10 Svi 2016 21:09 #2 od dundo
Replied by dundo on topic Pozdrav s Neretve!!!
Dobro nam došao Čika Zubo!

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 10 Svi 2016 23:21 #3 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Pozdrav s Neretve!!!
Pozdrav Goran! Predivno predstavljanje, svaka čast :like: Dobrodošao na Ludo More, jer Lijepo je biti Ludo More ;)

Molimo prijavite se

Više...
Kvarner's Avatar 11 Svi 2016 05:59 #4 od Kvarner
Replied by Kvarner on topic Pozdrav s Neretve!!!
Dobro na dosao kolega ;)

Molimo prijavite se

Više...
Sumrak's Avatar 14 Svi 2016 14:02 #5 od Sumrak
Replied by Sumrak on topic Pozdrav s Neretve!!!
đesi bolan nebio ;)

ΙΧΘΥΣ

Molimo prijavite se