"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Jeftine varalice, skosavice, upredenice

• rogi
  • rogi's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 26 Sij 2019 22:15 - 07 Velj 2019 20:04 #1 od rogi
Evo malo čistim kutiju s opremom pa prodajem ono što ne mislim koristiti budući da sam se fokusirao na lagani spin s varalicama do 14g.
Skosavice i varalice su sve kineske s ebaya/aliexpressa, uglavnom nekorištene osim ova dva voblera koji nemaju gumicu na kukicama, oni su bili u moru i imaju malo ruzine po trokukama.

1. 10kn komad, ova jedna jig glava 5kn

2. 10kn komad

3. 30kn komplet sa slike

4. 10kn komad

5. Skosavice veličina #2.5 - 10kn komad

6. Kutija za varalice duljine do 9,9cm - nova i nekorištena - 50kn

7. Upredenica KastKing SuperPower, deklarirana debljina 0,18mm, nosivost 9,1kg, siva i multicolor.
Ne znam iskreno koliko metara ima na špulama. Pakiranje je 500m, namotavao sam ih na Okuma Alaris 40 rolu, ovo je ostatak. - 50kn/špula

Zadnja izmjena: 07 Velj 2019 20:04 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

• Ando
  • Ando's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Ando's Avatar 27 Sij 2019 20:58 #2 od Ando

rogi napisao: Evo malo čistim kutiju s opremom pa prodajem ono što ne mislim koristiti budući da sam se fokusirao na lagani spin s varalicama do 14g.
Skosavice i varalice su sve kineske s ebaya/aliexpressa, uglavnom nekorištene osim ova dva voblera koji nemaju gumicu na kukicama, oni su bili u moru i imaju malo ruzine po trokukama.

1. 10kn komad, ova jedna jig glava 5kn

2. 10kn komad

3. 30kn komplet sa slike

4. 10kn komad

5. Skosavice veličina #2.5 - 10kn komad

6. Kutija za varalice duljine do 9,9cm - nova i nekorištena - 50kn

7. Upredenica KastKing SuperPower, deklarirana debljina 0,18mm, nosivost 9,1kg, siva i multicolor.
Ne znam iskreno koliko metara ima na špulama. Pakiranje je 500m, namotavao sam ih na Okuma Alaris 40 rolu, ovo je ostatak. - 50kn/špula

Ove dvije varalice od 4.10kn koje si koristio su ulovile išta?

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 27 Sij 2019 22:14 #3 od rogi
Nisam ulovio ništa niti na jednu od ovih varalica, ne nužno jer su loše nego jer su možda bile ukupno sat i pol - dva u moru :lol:

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 07 Velj 2019 20:04 #4 od zeusfaber

rogi napisao: Nisam ulovio ništa niti na jednu od ovih varalica, ne nužno jer su loše nego jer su možda bile ukupno sat i pol - dva u moru :lol:

Pošteno od tebe :like:
Hvala: rogi

Molimo prijavite se