"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Prodajem YAMAGA BLUE CURRENT 93 TZ/NANO

Više...
BlackMarlin's Avatar 19 Pro 2020 11:00 #1 od BlackMarlin
NOV, NIKADA KORIŠTEN ŠTAP.

Podajem jer mi se previše preklapa s drugim štapovima, oslobađam sredstva za drugu opremu.

Kupio sam je misleći da će biti super za šarune i plavice, za daleki izbačaj 15g jiga s obale. Malo sam se prevario, štap je opako jak. Savrsen za takav jig, ali prejak za sitnu ribu. Pravi štap za brancina i palamidu. Kolega je s istim modelom na 0.23mm predvez izvukao palamidu 3 kile bez puno muke. To dovoljno govori kako štap lijepo čuva tanki predvez.

Tko želi ganjati konkretne ribe na lagani pribor, ne znam za drugi takav štap na trzištu.

Na zahtjev ozbiljnog kupca mogu poslati slike na whatsapp, mail, messenger pošto ih ne znam ovdje objaviti. +385993731090

Cijena je 500eur, zamjene me ne zanimaju.

Specifikacije:
Dužina: 2.82m
Težina: 90g
CW: 3-21g
PE: 0.4 - 1
Sastav: 99.7% karbon

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 25 Pro 2020 12:36 #2 od BlackMarlin

Molimo prijavite se