P: Xzoga Mastery 100h2

More
1 year 4 months ago - 1 year 4 months ago #29395 by marko87
Kao što naslov kaže prodajem svoj stari štap. Znate da sam ga bio slomio i nenadano par dana nakon kupnje novoga ekipa iz Starog ribara uspije nabaviti novu vršnu sekciju. Meni bilo žao odbiti uzeti i tako sam ga ponovo kompletirao.

Stap poslje toga nisam koristio ali čim prva prilika nosim ga na more da testiram ali vjerujem da nema šta biti da nije uredu.

Donja sekcija ima tragova korištenja ali ako bi se netko htio pozabaviti i lakirati je nanovo doslovno može složiti sebi novi štap.

Mene je štap perfektno služio sa jigovima u rasponu od 50-120g.

[img]https://i.postimg.cc/NGVj6ZxP/Irl] [url=https://postimg.cc/MXs3J1tW][img]https://i.postimg.cc/jdTpNX7J/IMG_20210909_100402.jpg[/img]
File Attachment:

Gornja sekcija samo izvađena iz najlona i spremljena u futrolu, znači nova novcata.

Na poklon dajem polomljenu vršnu sekciju na kojoj su sve vodilice ispravne i ako tko uzme može imati za rezervu za nedaj Bože kakvih lomova.

File Attachment:

Cijena je 600kn i fiksna je iz razloga što sam vršnu sekciju platio 500kn.

Moguća zamjena za kakav spin stap dužine do 240cm akcije raspona 10-50g uz moju

nadoplatu

Shshshpahh
S
S
Last edit: 1 year 4 months ago by marko87.

Please Log in to join the conversation.

More
1 year 4 months ago - 1 year 4 months ago #29396 by marko87
Replied by marko87 on topic Re:P: Xzoga Mastery 100h2
Ekipa nešto mi je mobitel poludio ili je do tapatalka samo mi zacrnilo sve i ne uspijevam urediti objavu pa ću nadovezati dalje ovako.

Prednost za zamjenu dajem xzoga black mamba bms 80mhf2 ali ako tko ima šta drugo ponuditi otvoren sam za sve prijedloge.

Pošto stvarno neznam šta se dogodi sa objavom da stavim tu i slike što fale.
File Attachment:

File Attachment:

Poslano sa mog M2101K7BNY koristeći Tapatalk

More
1 year 4 months ago #29397 by B_
Replied by B_ on topic Re:P: Xzoga Mastery 100h2
Kakav bi mu bio balans sa Slammerom 4500? Jel možeš to kako provjeriti ili odokativno procijeniti na osnovu težine role? Imam Slammera a ne da mi se kupovati novu rolu, a malo sam zainteresiran za kupnju čak...

More
1 year 4 months ago - 1 year 4 months ago #29398 by marko87
Ako sam dobro našao na netu slammmer je 417g a evo balansa sa Saragosom 6000 koja je ako se dobro sjećam teška negdje oko 450g

File Attachment:

Sad malo gledam raspored vožnja i ako sve bude ok 17.9. oko 19h bi trebao biti u Dubrovniku na aerodromu i čekati grupu. Pa ako budeš zainteresiran a meni se ne izjalovi nešto mogu ga ponijeti da testiras uživo.

U biti ako i ne budem ja biti će brat i može i on ponijeti.
The following user(s) said Thank You: B_

More
1 year 4 months ago #29399 by B_
Replied by B_ on topic Re:P: Xzoga Mastery 100h2
Još ću malo razmisliti, a ti ako ga u međuvremenu prodaš sve 5. Čujemo se još ovdje, aktivni smo na forumu pa nam neće pobjeći neka nova informacija :like:

More
1 year 4 months ago #29400 by marko87
Dogovoreno 👍

Time to create page: 0.396 seconds