P: Xzoga Mastery 100h2

More
1 year 4 months ago #29451 by B_
Replied by B_ on topic Re:P: Xzoga Mastery 100h2

Igor wrote:

B_ wrote:
Idemo sigurno ove jeseni! Stap je top B)

A priča o krštenju štapa???

Odmah na prvom izlasku se upisao na jednog lijepog feluna. Sutradan još 2 komada. Inače štap odlično baca i vodi veće voblere kao DUO TMS 140 i 175, a ne samo jigove. Znači štap se pokazao bolji nego što sam mislio. B)
The following user(s) said Thank You: Igor, ninic

Please Log in to join the conversation.

More
1 year 2 months ago #29658 by Paragon
Replied by Paragon on topic Re:P: Xzoga Mastery 100h2
Kako mi je krivo sto nisam uzeo ovu u tebe xzogu ne mogu je naci nigdje.
Reci mi molim te ako ti nije problem Jel Xzoga Mastery Elite ili je samo Mastery.
Imam jednu polovnu u ponudi 100h2 line 15-40lb - jesu li te oznake tebi isto bile na blanku?
Tvoja je bila do 150gr max ili? negdje sam cini mi se vidio 180gr max...
Malo me buni,okrenuo sam sve sto sam znao i ne znao da nadem takvu Xzogu kao sto si je ti imao.
Usput ako netko zna gdje bi mogo novu naci u HR neka viče jer bi radije novu nego polovnu od nekog koga neznam niti imam prilike vidjeti štap uživo pošto je daleko za otić pogledati...
Ovako na oko Mastery i Mastery Elite je po slikama skoro pa isti štap malo je drukčija boja blanka i čini mi se da je Elite malo jači.
Ja bih ga koristio i iz broda malo za onega miša bacati kad vidim da kuha more. Trenutno sam bez bacačkog štapa tih gramaža...

A jesam upilo haha

More
1 year 2 months ago - 1 year 2 months ago #29660 by marko87
Replied by marko87 on topic Re:P: Xzoga Mastery 100h2
Moje je bio samo Mastery koliko me sjećanje služi. Morali bi ugnjaviti kolegu B_ da provjeri on točno sada šta piše.

Da bio je do 150g, oznaka je bila Mastery 100h2 čini mi se da je bilo to 15-40lb. Evo baš i ja gledam nigdje ga sada. Prije su ga imali stari ribar gdje sam ga ja i uzeo i el-da. Ali vidim da ga sad nema nitko, el-da vidim sada model 120h do 200g. Još ga je netko bio ovdje nudio polovnoga ali se ne sjećam tko.

Valjda će B_ vidjeti ovo i potvrditi.
Poslano sa mog M2101K7BNY koristeći Tapatalk
Last edit: 1 year 2 months ago by marko87.

More
1 year 2 months ago #29663 by Paragon
Replied by Paragon on topic Re:P: Xzoga Mastery 100h2
ajde hvala ti puno cekamo kolegu B_ da potvrdi.
Uzeo bi cak i polovnoga da je negdje blize ili da je tu od nekoga sa foruma nego nekog random lika kod kojeg mi se ne isplati ici pogledati stap na drugi kraj Hrvatske.

More
1 year 2 months ago #29666 by marko87
Replied by marko87 on topic Re:P: Xzoga Mastery 100h2
Ma ništa, šta god treba samo pucaj. Mislim da je u BiH u jednoj trgovini bio nov sad dali ga još imaju neznam. Ali znam da je bio dosta skuplji nego u starog ribara kad sam ja uzimao. Ili probaj starom ribaru mail poslat dali će ga nabavljati opet.

Poslano sa mog M2101K7BNY koristeći Tapatalk

More
1 year 2 months ago #29701 by B_
Replied by B_ on topic Re:P: Xzoga Mastery 100h2
Tek sad čitam, ali nisam doma pa ću potvrditi kad budem. Ali 99% je točno ovo što je Marko napisao.

Time to create page: 0.314 seconds