"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Rola Daiwa Fuego LT 3000

• dxdandy
  • dxdandy's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
dxdandy's Avatar 17 Lis 2018 22:14 #1 od dxdandy
www.njuskalo.hr/ribolovne-role/daiwa-fue...-3000-oglas-26722695

Prodajem rolu Daiwa Fuego LT 3000. Stara par mjeseci. Jednom koristena, nekih pola sata. Nema tragova koristenje. Doslovno nova. Prodajem ju sa namotanih 300m upredenice daiwa j-braid x8 0,16mm. Rola nova dodje cca 700kuna i spaga cca 220kn. Prodajem sve zajedno za 600kn. Cijena fixna. Razlog prodaje, idem na jos manji model iste role, nesto tipa 2000. Zamjene ne dolaze u obzir.

...

Novi Fuego LT odlikuje se malom težinom i snagom. Fuego LT serija razvijena je u skladu sa novim LT konceptom i objedinjuje uspješnu Daiwa tehnologiju sa novim Light&Tough konceptom. Korištenjem novog DS5 karbonskog materijala Daiwa je mogla bitno smanjiti težinu rola uz istovremeno znatno povećanje robusnosti s obzirom na klasične ABS materijale (veličina 2500 - 205gr!). Tako FUEGO serija nudi minimalnu težinu i maksimanu snagu. Nova Tough Digigear konstrukcija prijenosa
dozvoljava smanjenje tijela role uz istovremeno poboljšan prijenos snage i veću trajnost. MagSealed sistem štiti rolu od prodora vode i nečistoća
dok ATD kočnica brine za momentalno proklizavanje i nudi optimalnu silu kočenja. Snaga kočenja: 1000/2000: 4.0kg, 2500/3000: 10.0kg, 4000/6000: 12.0kg. Veličina 6000 opremljena je snažnim rukohvatom, koji je posebno zgodan za velike napore - savršeno za lagani jigging ili feeder ribolov.

Molimo prijavite se