"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Strijelka

• Kvarner
  • Kvarner's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Kvarner's Avatar 18 Lis 2017 16:11 #641 od Kvarner
Replied by Kvarner on topic Strijelka
Tako je, sad se love lice. ;)

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 18 Lis 2017 20:34 - 18 Lis 2017 20:34 #642 od oki270
Replied by oki270 on topic Strijelka

Kvarner napisao: Tako je, sad se love lice. ;)

Cujem da ih ima prilicno...stizem i ja na more sutra na vecer pa da vidimo :).
Zadnja izmjena: 18 Lis 2017 20:34 od oki270.

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 19 Lis 2017 01:29 #643 od dxdandy
Replied by dxdandy on topic Strijelka
Ajde de, gdje ih ima u mojoj blizini sko tko zna i na cega najvise udaraju...poperi, varke ili trece...eto meni niti jedna od subote do srijede a po cijele dane sam vani...evo bas stiga sa mora i nista, opet...bio u Rijeci na molo longo lli kako se vec zove od 16.30 do 00.00h ni pracenje...prosso ga cijelom duzinom i vanjski dio i nista...ova godina mi katastrofa...jos mi dva dana ostsla do puta kuci a ribe ni od korova nakon 5 dana...

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 19 Lis 2017 04:39 #644 od Mladen Miletić
Replied by Mladen Miletić on topic Strijelka
Vremenske prilike - stabilno
Ništa od ribolova

Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Molimo prijavite se

• Kvarner
  • Kvarner's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Kvarner's Avatar 19 Lis 2017 07:30 #645 od Kvarner
Replied by Kvarner on topic Strijelka

dxdandy napisao: Ajde de, gdje ih ima u mojoj blizini sko tko zna i na cega najvise udaraju...poperi, varke ili trece...eto meni niti jedna od subote do srijede a po cijele dane sam vani...evo bas stiga sa mora i nista, opet...bio u Rijeci na molo longo lli kako se vec zove od 16.30 do 00.00h ni pracenje...prosso ga cijelom duzinom i vanjski dio i nista...ova godina mi katastrofa...jos mi dva dana ostsla do puta kuci a ribe ni od korova nakon 5 dana...

Prodji bakarski zaljev u to vrijeme i ako ne dobijes danas nista nemas sta ni mahati.
Rade na voblere. ;)

Molimo prijavite se

Više...
Pikabu's Avatar 19 Lis 2017 11:21 #646 od Pikabu
Replied by Pikabu on topic Strijelka
Ima njih svugdje gdje ih ima, nego uglavnom neće baš. Eto...

Molimo prijavite se

Više...
Cimbura's Avatar 04 Stu 2017 15:20 #647 od Cimbura
Replied by Cimbura on topic Strijelka
Pozdrav svima!
Registrirao sam se ovdje samo zbog ove vrajže ribe… 10 dana ovo ljeto i niti jedne nisam dobio :(
Radi li sad negdje na potezu Rijeka - Novi Vinodolski?
To mi je ne nekih sat vremena vožnje, pa bih probao jedno popodne i duže u noć.

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 04 Stu 2017 16:39 #648 od dxdandy
Ove godine u Novome sam bio sredinom 5 mjeseca na tjedan dana i nisam dobio niti jednu. U 6 mjesecu bio jedan vikend i nista. Cijeli 8 mijesec niti jedna i bio sada u 10 mjesecu isto tako niti jedna. Prosle godine ih bas fino nalovio u Novome u 8. mjesecu. Ove godine sam isprobao sve iste lokacije kao i prosle godine ali bas nista. Bio i u Selcu i u Crikvi i isto tako. U Rijeci ih nisam probao ove godine spinati. Doduse jesam jedno popodne sada u 10.mj. nekih od 16h do 22h ali niti njih niti iceg drugog nije bilo na spin tako da sam razocaran totalno.

Odakle si ?

Molimo prijavite se

Više...
Cimbura's Avatar 04 Stu 2017 16:47 - 04 Stu 2017 16:49 #649 od Cimbura
Je, pročitao sam sve postove, tako i tvoje razočaranje sezonom :/
Znači, nema ih ove godine uopće na tom području?
Iz Ogulina sam, ganjam kapitalnu štuku, ali moram malo "odmoriti" na moru da razbijem rutinu ;)
Zadnja izmjena: 04 Stu 2017 16:49 od Cimbura.

Molimo prijavite se

Više...
Tisch's Avatar 04 Stu 2017 20:29 #650 od Tisch
Replied by Tisch on topic Strijelka

Cimbura napisao: Je, pročitao sam sve postove, tako i tvoje razočaranje sezonom :/
Znači, nema ih ove godine uopće na tom području?
Iz Ogulina sam, ganjam kapitalnu štuku, ali moram malo "odmoriti" na moru da razbijem rutinu ;)

Super, ajde ti mene povedi na štuke, a ja tebe pokupim kad idem na strijelke ;) Kod nas štuke sve sitne do 1.5kg :(

Coca Cola je od 2L :-)
Sve o ribolovu strijelki http://strijelka.com

Molimo prijavite se

Više...
Cimbura's Avatar 04 Stu 2017 21:30 - 04 Stu 2017 21:31 #651 od Cimbura
A, i ovdje tako... 50-60cm većinom. Sad su počele ove veće raditi, ali je akumulacijsko jezero i ribolov jako puno ovisi o vodostaju, a sad je nizak jer rade na nasipu.
Zadnja izmjena: 04 Stu 2017 21:31 od Cimbura.

Molimo prijavite se

Više...
roko123's Avatar 10 Pro 2017 15:36 #652 od roko123
Replied by roko123 on topic Strijelka
More je jutros bilo velikodušno....
3kg... Borba za pamćenje.
Hvala ti more!
Hvala: zeusfaber, Pikabu, orada277, crni010, Kvarner, Baćo68, ja_osobno, MIRAN, Angler, JopaZGRI ...i još 5 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 03 Tra 2018 13:35 - 03 Tra 2018 13:50 #653 od dxdandy
Evo sam se odlucio ponoviti za ovu godinu za streleke nekim novim stapom. Recimo da bi sluzio za bacanje varki tezine 35-40g. Znaci nesto malo vece i malo teze varke su u pitanju. www.svijetvaralica.eu/vobleri/duo-realis-pencil-popper-148-sw
Recimo ovaj model sigurno jer imam dvije takve, plus jos neke drugih fela ali slicne tezine.
Ajde preporucite nesto fino ako ima do recimo 1000kn.
Thx ! :like:

EDIT :

Ja si mislio uzeti tj. sapao mi za oko Sportex Hydra 60g duzine 270cm. Extra fast akcije.

www.sportex.de/en/products/hydra-speed/
Zadnja izmjena: 03 Tra 2018 13:50 od dxdandy.

Molimo prijavite se

Više...
Tisch's Avatar 03 Tra 2018 13:46 - 03 Tra 2018 13:47 #654 od Tisch
Savage Gear SALT CCS , ne moras se puno mislit za cca 600kn

Zadnja izmjena: 03 Tra 2018 13:47 od Tisch.
Hvala: zoki1, mirakulin

Molimo prijavite se

• AnalPheasant
  • AnalPheasant's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • Stress is caused by not fishing enough.
Više...
AnalPheasant's Avatar 04 Tra 2018 10:29 #655 od AnalPheasant
Replied by AnalPheasant on topic Strijelka
Nedavno sam isprobao Xzoga Black Mamba 2017 BMS 90MHF2 15-60g 275cm. Štap za cijenu mogu ti reći da je odličan a možda i više od toga. Košta 1600kn što je malo iznad tvog buđeta ali sa njime sigurno investiraš u kvalitetu!

Yamaga Blanks Blue Sniper Blacky 81/8
Daiwa Catalina 6500H
Shimano Blue Romance 274cm 20-60
Shimano Stradic FK 5000 XG
Hvala: Tisch

Molimo prijavite se

Više...
Tisch's Avatar 04 Tra 2018 17:58 #656 od Tisch

AnalPheasant napisao: Nedavno sam isprobao Xzoga Black Mamba 2017 BMS 90MHF2 15-60g 275cm. Štap za cijenu mogu ti reći da je odličan a možda i više od toga. Košta 1600kn što je malo iznad tvog buđeta ali sa njime sigurno investiraš u kvalitetu!

:like: Uuuu slažem se ... Black Mamba je i više nego odličan štap

Hvala: AnalPheasant

Molimo prijavite se

Više...
MIRAN's Avatar 04 Tra 2018 22:05 #657 od MIRAN
Replied by MIRAN on topic Strijelka
I ja kažem " Uuuu" bez obzira što sam blago naklonjen Sportex-u Xzoga je ovaj put po meni bolji izbor.

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 04 Tra 2018 22:54 - 04 Tra 2018 23:32 #658 od dxdandy
Gledao sam ja vec uzeti Xzogu Mambu 2017 ali mi se cini da je ova sportexova HydraSpeed ipak jaca od Mambe tj. da moze bacati teze varke malo lakse ili se varam. Osim toga nadjoh jos na jednom forum gdje bas usporedjuju xzogu i ovaj sportexov model i kunu se da je tu sportex bolji i da bez obzira sto je zoga skuplja i duplo ako ne i vise da je ovaj bolji. Navodno trenutno nesto najbolje do 300€. Pa si kontam sve da i nije Hydra bolja nego da je barem ista kao Mamba onda je barem duplo jeftinija pa mi i vise odgovara za manje para dobiti ili isti ili bolji stap...Ne dvojim da je Mamba odlicna, ma vrhunska cak stovise ali sad me muci to sto neki stavljaju ovu Hydru ispred Mambe i eto meni problema. Sto je najgore nisam imao niti jedan u ruci i ne mogu ga nigdje u svojoj blizini ni probati. Igrao sam se sa starom Mambom ali nije ista kao ova serija iz 2017 pa moram na moju zalost ici na nevidjeno. Bas sranje...pardon na izrazu...sto god mi se nekako svidja nista blizu mene da isprobam barem na suho. :angry:
Zadnja izmjena: 04 Tra 2018 23:32 od dxdandy.

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 07 Tra 2018 07:51 #659 od Baćo68
Replied by Baćo68 on topic Strijelka
Rješenje problema, kupiš oba štapa, pa si na miru. Jedan koristiš parnim, a drugi neparnim datumima... :lol: :woohoo: :whistle:

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 07 Tra 2018 23:19 - 07 Tra 2018 23:19 #660 od dxdandy

Baćo68 napisao: Rješenje problema, kupiš oba štapa, pa si na miru. Jedan koristiš parnim, a drugi neparnim datumima... :lol: :woohoo: :whistle:

:) :) :) ...a bas...i onda samo biram sta mi vise pase...
Zadnja izmjena: 07 Tra 2018 23:19 od dxdandy.

Molimo prijavite se