"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Mač srebrenac

• Jaco
  • Jaco's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
  • Ja lovio pa ulovio lalala !!!
Više...
Jaco's Avatar 30 Lip 2018 12:25 - 30 Lip 2018 12:32 #1 od Jaco
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Evo ovako ....Na Riječkom području su se uglavnom pojavili velika jata mača srebrenca ,otkida sve jer zubi su im žilet pa što s tiče varalica good by! Ne lovim iste tražim strijelke koje vidim u jatu ali nema interesa na ništa tko ih lovi svaka čast skidam kapu...Mačeve skidam u zoru po par komada blesava riba ide na sve vrste jiggova a pošto lovim naravno s predvezom isti i ošteti nakon prve ...obavezno provjeravat predvez...Što se tiče kvalitete ribe Mača,Kajiš kako več ih ljudi zovu neznam imam 3 komada u ledu probam svakako mada od iskusnog ribolovca saznao da je bolje meso od skuše...probam svakako :D...Kvarner je napisao u postu Strijelke da treba poticat izlov iste jer zbilja ima pravo i ta riba je zbilja terminator...Nakon ulova Mača naletio na jigg šarun ...ubačeni u istu kantu oboje ali nakon poslije par minuta pogledam u kantu šarun na pola...mislim sve sam vam rekao...

Tko lovi taj i ulovi !!!
Zadnja izmjena: 30 Lip 2018 12:32 od Jaco.
Više...
bzing's Avatar 30 Lip 2018 12:44 #2 od bzing
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Loša vijest za lignjolovca.
Zadnji put kad je bila masovna pojava mača, populacija liganja u jesen je bila destkovana....to su godine ´97 ´98, i ´99
Hvala: Jaco
  • Jaco
  • Jaco's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
  • Ja lovio pa ulovio lalala !!!
Više...
Jaco's Avatar 30 Lip 2018 12:47 #3 od Jaco
Primjetio sam isto da je sva riba od velike i male stisnuta uz sam kraj...tako da jako loše...

Tko lovi taj i ulovi !!!
Više...
IveRijeka's Avatar 10 Srp 2018 10:17 #4 od IveRijeka

Jaco napisao: Evo ovako ....Na Riječkom području su se uglavnom pojavili velika jata mača srebrenca ,otkida sve jer zubi su im žilet pa što s tiče varalica good by! Ne lovim iste tražim strijelke koje vidim u jatu ali nema interesa na ništa tko ih lovi svaka čast skidam kapu...Mačeve skidam u zoru po par komada blesava riba ide na sve vrste jiggova a pošto lovim naravno s predvezom isti i ošteti nakon prve ...obavezno provjeravat predvez...Što se tiče kvalitete ribe Mača,Kajiš kako več ih ljudi zovu neznam imam 3 komada u ledu probam svakako mada od iskusnog ribolovca saznao da je bolje meso od skuše...probam svakako :D...Kvarner je napisao u postu Strijelke da treba poticat izlov iste jer zbilja ima pravo i ta riba je zbilja terminator...Nakon ulova Mača naletio na jigg šarun ...ubačeni u istu kantu oboje ali nakon poslije par minuta pogledam u kantu šarun na pola...mislim sve sam vam rekao...

Da tamo gdje ti loviš a još više na lukobranu prema van ima ih koliko ćeš.
Više...
Mladen Miletić's Avatar 10 Srp 2018 21:22 #5 od Mladen Miletić
Sve lignje će vam poždrat. :( Ove zime nećete ih lovit.

Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Više...
IveRijeka's Avatar 11 Srp 2018 13:52 #6 od IveRijeka
To da ih ždere je sigurno jer mi se lani okačio na lignju koju san vukao, a i u nekoliko navrata san 2-3 ulovio na pušću. Čak san ih dizao na vrh lukobrana bez saka ,toliko dobro uvati. U svakom slučaju za mene neželjena lovina jedino eto malo da uzbuđenja .