"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Daiwa BG 3500 Drag Knob

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 17 Ruj 2020 13:31 #1 od zeusfaber
Ekipa pozdrav!

Interesira me da li netko slučajno ima Daiwu BG 3500 ili 4000 da je neispravna, pokvarena, slomljena ili slično i da bi bio zainteresiran prodati ili pokloniti drag knob odnosno ovaj dio...

Hvala!
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 17 Ruj 2020 15:31 #2 od Igor
Replied by Igor on topic Daiwa BG 3500 Drag Knob
Ako je netko već ima za dijelove ja sam zainteresiran za ručicu.
Hvala: zeusfaber

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 23 Ruj 2020 21:14 #3 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Daiwa BG 3500 Drag Knob
Sad ja i ti navijamo da neko spizdi rolu :lol:

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 23 Ruj 2020 21:50 #4 od Paragon
Replied by Paragon on topic Daiwa BG 3500 Drag Knob
Zar se ne može nabaviti preko Olivarija ili preko neke trgovine ribolovnom opremom?

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 23 Ruj 2020 22:17 #5 od Igor

zeusfaber napisao: Sad ja i ti navijamo da neko spizdi rolu :lol:

Ili je možda spizdio pa mu žao bacit 😂😂

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 23 Ruj 2020 22:18 #6 od Igor

Paragon napisao: Zar se ne može nabaviti preko Olivarija ili preko neke trgovine ribolovnom opremom?

Ja nisam nikad ni probao. Nemam pojma tko je uopće ovlašteni uvoznik za daiwu. Odnosno ima li ga ili je sve i dalje preko Njemačke.

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 23 Ruj 2020 23:22 - 23 Ruj 2020 23:23 #7 od bzing
Replied by bzing on topic Daiwa BG 3500 Drag Knob

Igor napisao:

Paragon napisao: Zar se ne može nabaviti preko Olivarija ili preko neke trgovine ribolovnom opremom?

Ja nisam nikad ni probao. Nemam pojma tko je uopće ovlašteni uvoznik za daiwu. Odnosno ima li ga ili je sve i dalje preko Njemačke.

U Jima sam nalazio dijelove za Abu Garciu proizvedenu 1983 :lol:
Evo ima i traženi dio ali za role veličine 4500 i veče
jimsreelshop.co.uk/epages/50de3a2f-b72e-...2f/Products/J31-2101
Ima i za veličine 2500 i 3000 - jedino nema za 3500 :woohoo:
Zadnja izmjena: 23 Ruj 2020 23:23 od bzing.

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 30 Lis 2020 19:49 - 30 Lis 2020 19:50 #8 od hl_demi
Replied by hl_demi on topic Daiwa BG 3500 Drag Knob
Mene kod nove Daiwa BG 3000 zeza onaj kolutic preko kojeg upredenica ide i koji se vrti, zna na refule imat neki ultra ružan zvuk pa onda odjednom radi tiho ful. Rastavljao sam i kad izbacim jedan dio sve je tiho ak se kolutic ne okrece sto mislim da nije dobro za samu upredenicu.
Zadnja izmjena: 30 Lis 2020 19:50 od hl_demi.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 30 Lis 2020 21:13 #9 od marko87
Replied by marko87 on topic Daiwa BG 3500 Drag Knob

hl_demi napisao: Mene kod nove Daiwa BG 3000 zeza onaj kolutic preko kojeg upredenica ide i koji se vrti, zna na refule imat neki ultra ružan zvuk pa onda odjednom radi tiho ful. Rastavljao sam i kad izbacim jedan dio sve je tiho ak se kolutic ne okrece sto mislim da nije dobro za samu upredenicu.

Proguglaj malo o tome, nabasao sam na nekom forumu da tu ubacuju ležaj i da je poslje toga druga rola. A i da malo ulja kapneš redovno neće biti na odmet.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Hvala: hl_demi

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 30 Lis 2020 21:39 #10 od hl_demi
Replied by hl_demi on topic Daiwa BG 3500 Drag Knob

marko87 napisao:

hl_demi napisao: Mene kod nove Daiwa BG 3000 zeza onaj kolutic preko kojeg upredenica ide i koji se vrti, zna na refule imat neki ultra ružan zvuk pa onda odjednom radi tiho ful. Rastavljao sam i kad izbacim jedan dio sve je tiho ak se kolutic ne okrece sto mislim da nije dobro za samu upredenicu.

Proguglaj malo o tome, nabasao sam na nekom forumu da tu ubacuju ležaj i da je poslje toga druga rola. A i da malo ulja kapneš redovno neće biti na odmet.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Upravo sam citav sistem podmazao mehanickim uljem pa sutra ujutro ide proba :D hvala

Molimo prijavite se

Više...
Petar's Avatar 01 Stu 2020 18:48 #11 od Petar
Replied by Petar on topic Daiwa BG 3500 Drag Knob

Igor napisao:

Daiwa ima zastupnika u Hr (nije ribolovna trgovina).Djelovi se narucuju preko trgovine kod koje su kupljene stvari ili bilo koje koja drzi te stvari od Daiwe.
Hvala: Igor

Molimo prijavite se