"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Best buy role do 500kn

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 25 Srp 2018 22:52 #21 od Ceco
Replied by Ceco on topic Best buy role do 500kn
Da ali nisam mogao vjerovati da ovaj Sharky stvarno ima drag od 19kg... Uglavnom preporuka

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 26 Srp 2018 07:00 #22 od bzing
Replied by bzing on topic Best buy role do 500kn
Kočnice su priča za sebe.Nikad nisam imao rolu s kočnicom jačom od 5,5kg.Jer nemam potrebu obzirom na tehnike lova.Ovih 19 kg na Kastkingu je vjerovatno za VJ a onda bi trebala na roli biti oznaka PG (Power gear).A za VJ mi se čini prelaka i još grafitno tijelo pa i ručica koju nisam detaljno vidio.Tako se krug zatvara i u sve se može sumnjati dok ne uzmeš u ruke i udari prva riba :cheer:
Cijena je svakako prihvatljiva pa probaj.Trebalo bi što više toga ovdje testirati u stvarnim uvjetima i međusobno razmjenjivati štapove i role za probu.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 26 Srp 2018 14:59 #23 od Ceco
Da ova mašinica me je iznenadila jako kvalitetom izrade. Ja sam je koristio za spin i za soma/štuku i nimalo se nisam osjetio zakinutim spram ekipe koja ima Stelle i sl. (iako su to igračke za ozbiljno ribanje). Kad sam osobno se uvjerio da je rola po meni bolja od cijene di se nalazi išao sam i malo njuškati što sam točno to kupio. Ispada da je stvarno rađena sa najkvalitetnijim grfitom i to u minimalnom djelu sa pvc dijelovima. Poslije sam vidio da su izbacili full alu body skoro istih karakteristika uz još koje poboljšanje za slanu vodu pod nazivom Kodiak i imaju verziju na istoj platformi novi Valiant eagle koji nema zaštitu od slane vode. Vidim da ludi ameri izvlače ciljano morske pse sa ovom igračkom što na kraju govori sve o roli. Najavili su uskoro baš i jigging verzije Sharky III I Kodiak u veličinama 6000-10 000 i ako ne budu divlje cijene sparm ovih mogao bi ubosti i koju od tih.

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 26 Srp 2018 16:05 #24 od bzing
Baš sam pogledao Kodiak model i tu je cijena za rolu veličine 5000 viša nego za PENN Battle a PENN je ipak mjerilo kvaliteta za morski ribolov.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 26 Srp 2018 18:57 #25 od Ceco
Ne znam Penn battle ll je oko 700 kn koliko znam za početnu seriju. A Kodiak je 500 kn u seriji 5000. Sad opet treba prvo probati za dati konačni sud. Koliko vidim Ameri vole Kodiak zbog cijene i težine/duplo većeg draga spram Penn radilica. Ja sam trenutno prezadovoljan i Sharky lll izvedbom koja je novija od Kodiaka ali je kombinacija grafit/alu/pvc. Dobro je znati da imamo i igrače koji ulaze na teren klasika poput Penn/daiwa/shimano I da nude nešto novo za O.K. cijenu. Ja osobno vjerujem više sebi nego jubito klipićima I zato velim da nisam dosad kupio bolje role oko 200 kn od Sharky lll

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 29 Srp 2018 09:40 #26 od bzing
PENN Battle II 5000 ti dođe s poštarinom cca 95€
www.angel-domaene.de/penn-battle-ii-5000--20227.html

Ja ih uzimam uvijek na njemačkim web trgovinama jer su tamo (iz meni nepoznatih razloga) daleko najjeftinije.
Zna biti sumanutih perioda kad te cijene variraju baš suludo.U jednom trenutku je Battle 2000 koštao 54€ a nakon par dana 106€ pa onda opet nakon par dana 75€ da bi danas bio 62€.
Extrakvalitetna i provjereno dobra rola za male novce.Metalno tijelo, alu špula, alu ručica sa uvrtanjem izravno u osovinu kvalitetan knob, debela žica preklopnika a kočnica baš fino ugodljiva.
Nije što sam fan ali...
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 29 Srp 2018 13:32 #27 od Ceco
Ja sam svoj Penn prodao jer mi je bio pretežak za spinanje... Ali definitivno pouzdana radilica.. Btw I na Aliexpress su ok sa cijenom isto varira dosta baš kao i ostale marke...

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 25 Kol 2018 08:14 #28 od Ceco
Tko želi ugrabiti pouzdanu mašinicu koju neće previše maziti i paziti ima priliku da dobije još i gratis upredenicu od 320 metara za nekih 200 kn pa na više

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 15 Lis 2018 16:13 #29 od Ceco
Evo sad imaju akciju slijedećih 3 dana za 40$. Tko želi pouzdanu i jeftinu radilicu. Za ovu turnirsku Demon vele da je najbrža spinning na svijetu ali mislim da sam imao Shimano ili Daiwa model slične brzine... Uglavnom preporuka

Molimo prijavite se

Više...
roko.gracin's Avatar 02 Stu 2018 09:42 #30 od roko.gracin
Replied by roko.gracin on topic Best buy role do 500kn
Evo koga zanima, ja imam Kastking Kodiak i stvarno sam zadovoljan sa rolom. Nije da sam koristio neke druge prekvalitetne ali imam ju već godinu dana i za spinning i svašta i super je. Jedina greška je što sam baš htio malu rolu pa sam uzeo veličinu 2000 a trebao sam 3000 (ako se netko želi zamijeniti može :D ) .

Molimo prijavite se

Više...
markobartulovic15's Avatar 15 Ožu 2019 15:20 #31 od markobartulovic15
Pozdrav interesira me koja je rola bolja te ako neko posjeduje jednu od ove dvije.Pocetnik sam pa se ne razumijem najbolje.Okuma axeon 560 BF ili Okuma LS-6K .Hvala

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se