"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Samostalna izrada assist udica

Više...
BlackMarlin's Avatar 12 Svi 2019 20:42 - 12 Svi 2019 20:45 #1 od BlackMarlin
Dakle, krećem u samostalnu izradu assist udica.

Preko Alija sam naručio solid i split ringove od Allblue-a.
Udice ću vjerojatno uzeti Decoy Pike Type R 2/0 ili Vanfook udice za light jigging.

E sad, nemam pojma o assist line-u. Neki koriste hollow, neki koriste solid, a treći pak koriste assist line s mono ili fc jezgrom.
Pošto bih htio da mi je sistem što laganiji kako bi riba lakše usisala udice u usta i jigovi su mi većinom neke slow varijante, koju vrstu assist linea da uzmem? Koje debljine u librima da gledam? Jigovi koje imam su 40-100g

Također, moram na hayabusinim inchikuima mijenjati udice, kakav assist line bi preporučili za to?

Ako bi mi netko pomogao shvatiti teoriju iza svih tih assist konopčića, bio bih zahvalan.

Admini izvinite, ali ne znam kamo strpati temu jer se tiče više podforuma ovdje :D
Zadnja izmjena: 12 Svi 2019 20:45 od BlackMarlin.

Molimo prijavite se

Više...
Mateoe30's Avatar 16 Svi 2019 00:44 - 16 Svi 2019 00:46 #2 od Mateoe30
Pozdrav preporucam ti ovu, mekana je da nemoze biti mekanija, pod tim mislim da nije kruta ko druge i tako to, lako se veze i vrhunska je,ja je koristim 200lb
www.maguro-pro-shop.com/hr/?route=produc...t_id=3838&search=Ygk
Zadnja izmjena: 16 Svi 2019 00:46 od Mateoe30.

Molimo prijavite se