"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Tko pita ne skita - pocetnici

Više...
marko87's Avatar 10 Sij 2021 14:34 #201 od marko87
Potpisujem sve što je B napisao, plus jedan frend ima plaćenu verziju pa mi on pogleda za dane unaprijed ako mi kad treba.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 10 Sij 2021 16:27 #202 od Ceco

Kun napisao: Treba mi neka neutralna varalica, po mogucnosti povrsinac do 15 grama da je dobra za usate. usata, ukljata, kako god. I preporucite mi neku varalicu koja je neophodna a da je povrsinac za vecinu ribe.

I jedno i drugo ti je Patchinko.
Manji model i udaraj.
Meni su ušate najbolje išle na Gravity Pencil i power insome crvice.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 10 Sij 2021 19:48 #203 od hl_demi

marko87 napisao: Potpisujem sve što je B napisao, plus jedan frend ima plaćenu verziju pa mi on pogleda za dane unaprijed ako mi kad treba.

Meni to sve skupa nema smisla, jer kad zelim ici na ribanje idem na ribanje, kad ne mogu ne mogu. Nista sto mi aplikacija kaze nece promjeniti ovo.
Hvala: Dizajn

Molimo prijavite se

Više...
Stormsea's Avatar 10 Sij 2021 20:51 #204 od Stormsea

hl_demi napisao:

marko87 napisao: Potpisujem sve što je B napisao, plus jedan frend ima plaćenu verziju pa mi on pogleda za dane unaprijed ako mi kad treba.

Meni to sve skupa nema smisla, jer kad zelim ici na ribanje idem na ribanje, kad ne mogu ne mogu. Nista sto mi aplikacija kaze nece promjeniti ovo.

Ma normalno hahaha
Al eto to nam daje barem neku nadu da bi moglo bit nešto a i zgodno je jer daje usput i vremensku prognozu pa nemoramo trazit po inernetu..
I sada jedni ovako opce pitanje, je li bolje riba radi kada je puni mjesec ili kako on utječe na aktivnost ribe.. Isto tako i plima/oseka..Neki kažu da ne najbolje ić kad je najveca plima, neki kazu prije nego sta dode najveca plima... Što vi mislite o tome

Poslano sa mog SM-G780F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 10 Sij 2021 21:00 #205 od hl_demi
Gravity je odlican za ukjate. Ako oces povrsinca onda savage gear pop walkera. odlican za ukjate. Samo trebas savladat walk the dog sa njime. I naravno idealno bi ti bio stap od 1-10 grama za sve ovo.
Ja osobno sam najvise imao uspjeha sto se tice ukjata na SG slim minnow 10 grama zebra glow.
Cak sam jednom dvije na taj jig odjednom.
Hvala: Kun

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 10 Sij 2021 21:18 - 10 Sij 2021 21:20 #206 od marko87

hl_demi napisao:

Apsolutno se slažem sa tobom ali ipak kada imam priliku planirati dan za ribolov ipak volim da znam kada će biti plima, smjer i jačina vjetra.. A kad iskrene neplanski slobodan dan znao sam se iz Ljubuskog zaputiti prema moru 40km dok pada kiša u nadi da na moru ne pada i tada me ništa drugo ne zanima nego samo da sam na ribanju.

Storm ja sam najsretniji kad imam isplaniran dan ako se još poklopi da je najveća oseka kad dolazim na more i da sam na moru cijelo vrijeme do vrha plime.
Zadnja izmjena: 10 Sij 2021 21:20 od marko87.

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 10 Sij 2021 22:48 #207 od hl_demi
Marko u potpuno te razumijem. Ja imam srecu pa zivim 3 minute od mora a radim od pon do petka od 9-15 takoda svaki dan mogu i rano jutro ujutro i popodne na ribanje.
Naravno da ti ako vec planiras hoces ici u lovnije doba.

Molimo prijavite se

Više...
sandland's Avatar 10 Sij 2021 23:27 #208 od sandland
Moje iskustvo s Fishingpoints aplikacijom je katastrofa.
Pošto se inače bavim podvodnim ribolovom, jedno vrijeme sam išao u dane kada bi kao trebalo biti ribe. Redovito sam se vraćao kući prazne niske, a kada piše da je katastrofa za ribolov, ja se vraćao kući s ulovima.

:(

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 11 Sij 2021 00:39 #209 od hl_demi
ja jedino sto gledam je smjer i jacina vjetra i po tome biram na koju cu poziciju poci. Tipa nikad necu poci gdje mi vjetar udara suprotno smijeru zabacivanja. I naravno ako je jugo idem sjeverno ako je bura idem juzno.

Molimo prijavite se

Više...
Stormsea's Avatar 25 Sij 2021 20:59 #210 od Stormsea
Da li su palamide altivnije ljeti ili zimi? Planiram ici u ribolov pa me zanima takiđer i je li bolje u ovo doba loviti na shore jigging ili da bacam površinca? Što mislite

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 25 Sij 2021 21:17 #211 od hl_demi

Stormsea napisao: Da li su palamide altivnije ljeti ili zimi? Planiram ici u ribolov pa me zanima takiđer i je li bolje u ovo doba loviti na shore jigging ili da bacam površinca? Što mislite

Zimi je aktivan jedino brancin. Al sve je poslo naopako u zadnje vrijeme. Mnogi imaju vise uspjeha pri povrsini sto nema nikakve logike jer je sav bait fish posao u dublje. U glavnom nema nekih pravila. Bacaj i jedno i drugo i trece pa nadji gdje riba radi. Ako opce igdje radi.

Sto se tice palamide, ona je za razliku od luca dosta duze aktivna u zimu ali sada je i njih jako malo, stale su. Sve je stalo. Al brzo ce proljece .

Molimo prijavite se