"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Daiwa bg 6500

Više...
slave009's Avatar 30 Stu 2021 15:12 #1 od slave009
Daiwa bg 6500 was created by slave009
Pozdrav, Uzeo sam daiwu bg 6500, dosta mi se glasno čuje, zanima me jel to normalno ili da je vratim da pošalju novu.
Evo ko ima tu mašinu zanima me mišljenje.

Lp

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 30 Stu 2021 21:58 #2 od Paragon
Replied by Paragon on topic Daiwa bg 6500
Odakle se cuje? Sa line rollera? Ili negdje drugo?
Inace im je mana to sa line rollerom...Nemaju lezaj bilo bi ga zgdno naruciti i ubaciti.
Imam BG4000 i nemam nikakvih problema sa njom.
Ako ti se ne ubacuje lezaj probaj malo podmazati line roller ako je do njega.

Molimo prijavite se

Više...
slave009's Avatar 30 Stu 2021 22:44 #3 od slave009
Replied by slave009 on topic Daiwa bg 6500
Ma iznutra se cuje,koda malo grebe. Neko kaže da je to uredu netko da nije. Ide ona nazad.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 01 Pro 2021 07:22 - 01 Pro 2021 07:26 #4 od marko87
Replied by marko87 on topic Daiwa bg 6500
Vraćaj ti to nazad odmah. Ja sam nedavno dobio na posudbu bg od frenda staru par godina, doduše nisam je koristio na moru ali što sam je na suho vrtio sve je glatko radilo. Meni prvo na pamet pao line roler kao što ti kolega rekao jer je većina imala problema sa tim ali ako ima ikakav zvuk nova iz kutije nemaš se šta tu misliti.

I po meni pored ove nove daiwe BG MQ nisi staru uopće trebao ni gledati. Par recenzija sam gledao na YT i svi imaju samo riječi hvale, pa radije vidi ako imaš opciju nadoplatiti i nju uzeti.
Poslano sa mog M2101K7BNY koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 01 Pro 2021 07:26 od marko87.

Molimo prijavite se

Hamag