"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Shore jigging ulovi

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 30 Svi 2020 11:25 #81 od Ceco
Replied by Ceco on topic Shore jigging ulovi
Mali gof ako dobro vidim ne lica. Nek se opet lovi :D

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 30 Svi 2020 11:41 #82 od B_
Replied by B_ on topic Shore jigging ulovi
80dkg, da vas ne lazem, zavrsio kao objed za moju troclanu obitelj :P
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
Vargo's Avatar 04 Lip 2020 20:37 #83 od Vargo
Replied by Vargo on topic Shore jigging ulovi
Ekipa, imam pitanje za vas, da mi pomognete oko jednog misterija koji mi se dogodio par puta.

Dakle jiggam sve normalno, na pola puta otvorim spulu, pustim na dno ili skoro do dna, blize obali...e sad, po svemu ja bih rekao da je udarac. Ali spaga ni lijevo ni desno, ni mrdnut. Prva pomisao mi je da sam zapeo za kamen. I krenem povlaciti stapom, mislim ako je neka spuzva ili nesto, uspjet cu iscupati...i ONDA osjetim cimanje na vrhu stapa! Dokle god je stap nategnut, vrh stapa titra prema dolje, osjetim aktivne udarce! Spustim stap prema dolje, mir i tisina. Nategnem spagu, opet isto.

Da li se vama dogadjalo nesto slicno? Razmisljam da li sam zapeo za neku spuzvu ili nesto, ali nije mi jasno to 'pumpanje'. Znam price da se kirnja zavuce u stijenje, ali nekako sam skeptican prema tome, jer mozda imam 10 izlazaka na vodu sa shore jiggingom.

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 05 Lip 2020 08:05 #84 od B_
Replied by B_ on topic Shore jigging ulovi
Meni se znalo dogadati, po meni se to dogada nakon sto zapnes pa se neka ribica dode igrati oko jiga pa ga malo gricka. Ja sam takoder bio u nedoumici da li je to neka riba zakacila pa otisla u rupu. Zna se i to dogoditi, ali su tada udarci iz rupe mnogo jaci, tad si siguran da je riba na jigu ali u rupi, i to mi se dogadalo koji put.

Molimo prijavite se