Shore jigging set

More
6 years 2 weeks ago #12316 by oki270
Replied by oki270 on topic Re:RE: Re:Shore jigging set

zeusfaber wrote: Na kraju sam uzeo i Blue Romance. Jednostavno me osvojilo ime :lol: Ludo Plavo More, Luda Plava Romansa :lol:

Hahhahaha pa ti biras ribolovnu opremu kao zene aute…”koji auto imas?”…”crveni” :-).

A nista, kad it se raspadne ci4+, ja sam zainteresiran za kupnju spule ako se ne raspadne :-).
The following user(s) said Thank You: zeusfaber, Everyday normal guy, AnalPheasant

Please Log in to join the conversation.

More
6 years 2 weeks ago #12317 by zoki1
Replied by zoki1 on topic Shore jigging set
Jedino si promjeni kočione lamele,stavi carbontex,razlika nebo i zemlja.A sad koliko dugo bude izdržala iživljavanje,budeš vidio :lol: :lol: :lol: ;)
The following user(s) said Thank You: zeusfaber

More
6 years 2 weeks ago #12322 by zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Shore jigging set
Nemam pojma, bit će zanimljivo :lol: Još mi samo fali dostojna riba, nadam se da će "Stijena" imati razumijevanja :)
The following user(s) said Thank You: zoki1

More
6 years 2 weeks ago #12399 by Jura
Replied by Jura on topic Shore jigging set
Jesi kupio na nordfishingu, ako jesi koliko je poštarina i koliko si platio daiwa tornament 8 špagu?

More
6 years 2 weeks ago #12400 by AnalPheasant
Replied by AnalPheasant on topic Shore jigging set
Poštarina je 12€.

Jura wrote: Jesi kupio na nordfishingu, ako jesi koliko je poštarina i koliko si platio daiwa tornament 8 špagu?

Yamaga Blanks Blue Sniper Blacky 81/8
Daiwa Catalina 6500H
Shimano Blue Romance 274cm 20-60
Shimano Stradic FK 5000 XG

More
6 years 2 weeks ago #12401 by Jura
Replied by Jura on topic Shore jigging set

AnalPheasant wrote: Poštarina je 12€.

Jura wrote: Jesi kupio na nordfishingu, ako jesi koliko je poštarina i koliko si platio daiwa tornament 8 špagu?

Hvala ! Ja inače za light jigging koristim shimano twinpower 4000 F, daiwu legalis 3000HA i za malo jači jigging koristim shimano saragosu 6000 SW, o štapovima neću jer ne spadaju ovdje pošto lovim iz broda.

Time to create page: 0.363 seconds