"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Shore jigging set

Više...
Robi75's Avatar 06 Stu 2021 19:37 #481 od Robi75
Replied by Robi75 on topic Shore jigging set
Može, ja sam tu, svaka kombinacija mi odgovara.. Volio bi da isprobaš ovaj RP dok sam tu

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Robi75's Avatar 06 Stu 2021 19:46 #482 od Robi75
Sorry RF sam htio reći 😊

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 06 Stu 2021 20:31 - 06 Stu 2021 20:33 #483 od marko87
Replied by marko87 on topic Shore jigging set
Hajde ja ako vidim da mogu išta ovih dana riješiti razmijeniti ćemo br tel pa ćemo dogovoriti. Volio bi i ja vjeruj mi, kolega Vargo mi ga je toliko nahvalio da mi se pravo svidio ovako po priči a ne sumnjam da će i uživo.

A i novi TP me zanima 😊 nedavno sam vidio stari model na Prevlaci u momka što ribao do mene i oborio me sa nogu izgledom. Mogu misliti tek kakav je novi.
Poslano sa mog M2101K7BNY koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 06 Stu 2021 20:33 od marko87.

Molimo prijavite se

Više...
Robi75's Avatar 06 Stu 2021 21:19 #484 od Robi75
Vidi kako možeš, 0996849694 je broj pa se javi ako uspiješ nešto izorganizirat

Molimo prijavite se

Više...
Ozi's Avatar 07 Stu 2021 12:33 #485 od Ozi
Replied by Ozi on topic Shore jigging set
Momci ima u Monster Bite-u Tailwalk Manbika za te SG pare. To je svemir za SG. Kolega ga je uzeo nedavno btw.

SG je u redu, ali za manje novce.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 07 Stu 2021 12:54 #486 od marko87
Eee bravo Ozi. Ja sam totalno zaboravio na njihove štapove a vagao sam izmedju njega i Palmsa. Samo tada nije bilo gramaže koja je meni odgovarala.

Koliko sam skužio dosta ih hvale. Čak netko od Vidalisove ekipe sa njima riba i vidio sam da ih nekome on preporučuje u komentarima do toga cjenovnog ranga.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 07 Stu 2021 14:27 #487 od Ceco
Replied by Ceco on topic Shore jigging set

Ozi napisao: Momci ima u Monster Bite-u Tailwalk Manbika za te SG pare. To je svemir za SG. Kolega ga je uzeo nedavno btw.

Problem je što nisu imali SJ modela do 150g.
Imali su onaj PS koji je ipak štap za popanje i stikove.
Takav štap obično teško animira metalne varalice.
Pogotovo one manje od 100g.
Manbika je inače dosta silovit štap i pojavom a i samom akcijom štapa.
Yamaga ima možda i najbolje blankove za naše more ali je opet skuplja od SG po 1500kn.
Ovaj SGS2 je sasvim dovoljan za nekog tko se tek traži u SJ.
I ovaj Palms kod Marka je meni bio odmah ljubav čim sam ga probao. Šteta što ga nije lako nabaviti

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 07 Stu 2021 14:28 #488 od Ceco

Ozi napisao: Momci ima u Monster Bite-u Tailwalk Manbika za te SG pare. To je svemir za SG. Kolega ga je uzeo nedavno btw.

Problem je što nisu imali SJ modela do 150g.
Imali su onaj PS koji je ipak štap za popanje i stikove.
Takav štap obično teško animira metalne varalice.
Pogotovo one manje od 100g.
Manbika je inače dosta silovit štap i pojavom a i samom akcijom štapa.
Yamaga ima možda i najbolje blankove za naše more ali je opet skuplja od SG po 1500kn.
Ovaj SGS2 je sasvim dovoljan za nekog tko se tek traži u SJ.
I ovaj Palms kod Marka je meni bio odmah ljubav čim sam ga probao. Šteta što ga nije lako nabaviti

Molimo prijavite se

Više...
Ozi's Avatar 07 Stu 2021 16:04 #489 od Ozi
Replied by Ozi on topic Shore jigging set
Ok, mislio sam na SG shore jigging stap koji kosta oko 2000kn. Nisam znao da imaju i model od oko 700kn.

Neobicno niska cijena tog SG2 u SJ segmentu, no nadam se da ce dati sto je potrebno. Najbitnije je ne odustati.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 07 Stu 2021 16:44 #490 od marko87
Eee kad si spomenuo nabavu Palmsa treba pratiti fishinglure.eu kad će ih imati ako koga bude zanimalo. Imaju najbolje cijene Palms štapova i neki dan sam dobio potvrdu od momka što ribao pored mene na Prevlaci da uredno sve što se njih tiče. On kaže kupovao slabiji model 15-50g i sve stiglo bez ikakvih problema.

Tako da netreba biti sumnjivo što imaju onako dobre cijene za razliku od ostalih web shopova gdje su po 100 i više eura skuplji.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 07 Stu 2021 16:55 #491 od Paragon
Replied by Paragon on topic Shore jigging set
Marko kako su letile Press bait saire i Malice sa Masteryem? Općenito ove varke cca 50-60gr?Jigovi i ostalo?

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 07 Stu 2021 17:15 - 07 Stu 2021 17:19 #492 od marko87
Ajmeeeee.. pretjerao bi da kažem duplo nego sa Palmsom ali tu je negdje. Palms je dosta tvrdji i tu je malo problem kod saire, sa maliceom nisam toliko izgubio ali isto prelazim ubuduće kad budem kupovao na 150 model jer je on nešto teži od 130.

A što se jigova tiče od 50 sam imao samo jigparu slow i sa njom mi rad bio odličan. A što se 60g tiče jigpara semilong je jedan od jigova koji mi najviše riba donio. Sad dali bi osjetio 50g normalne jigove koji prave manje otpora to neznam baš ali vjerujem da bi poslužio isto.

Neznam jesi upratio kad je kolega B_ nedavno pisao kako je on sa njim bacao i laganije voblere i da ga iznenadio pravo stap.
Zadnja izmjena: 07 Stu 2021 17:19 od marko87.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 07 Stu 2021 21:35 #493 od Paragon
Vidim da se B_ ne javlja pa eto tebe da malo upilam.
Ajde baš ti hvala na info imam neku kombinaciju za Xzogu baš pa bi radije išao na to nego na Savagea za 2000kn hahaha
Imam taman i par jigova 130 grama pa se sve još i mislim bi li to mogo bacat bez straha...
Naravno da će ić i neki mali arsenal jigova uz štap...ono 50-120gr par komada dok se uštosim malo.
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 07 Stu 2021 23:26 - 07 Stu 2021 23:26 #494 od marko87
Ma nikakav problem,šta te god zanima samo pitaj. Što se gornje granice tiče ja ti mogu reći do 120g. To sam bacao iz sve snage i više od toga nisam išao ali vjerujem da može i 130 komotno sa malo nježnijim bacanjem. A tebi dole sa onim dubinama svakako i netreba daleko bacati.

Zadnja izmjena: 07 Stu 2021 23:26 od marko87.
Hvala: Paragon

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 08 Stu 2021 00:43 #495 od Ceco

Paragon napisao: Vidim da se B_ ne javlja pa eto tebe da malo upilam.
Ajde baš ti hvala na info imam neku kombinaciju za Xzogu baš pa bi radije išao na to nego na Savagea za 2000kn hahaha
Imam taman i par jigova 130 grama pa se sve još i mislim bi li to mogo bacat bez straha...
Naravno da će ić i neki mali arsenal jigova uz štap...ono 50-120gr par komada dok se uštosim malo.

Po meni ti je čak SG bolji nego XZOGA.
Ako ciljaš SJ jer u pravilu Mastery nije baš SJ štap.
A SG je ruku na srce super opremu stavio na nove štapove.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 08 Stu 2021 10:48 #496 od Paragon
A nekako mi je puno dat 2000kn za Savage.Pogotovo zato sto bi mi bio prvi SJ stap...al naso bi mi namjenu i za pored SJ-a

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 08 Stu 2021 11:06 #497 od marko87
Gledaj po meni ako imaš xzogu za neku cijenu kao što sam ja dao svoju nemaš se šta misliti. Ali ako je to cijena bliže koliko košta nova onda radije nabacit još 1000kn i uzet SG.

A ako xzogu uzmeš za neku normalnu cijenu uvijek možeš prodat ako se nadjes u SJ i nadoplatiti za nešto bolje.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 08 Stu 2021 11:10 #498 od Paragon
A evo neznam sta bi ti reko imam Xzogu za 1000Kn. Ne znam koliko si je ti platio novu jer nisam mogo nac cijenu nove nigdje

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 08 Stu 2021 11:13 #499 od marko87
Hmm za tu lovu polovna bi po meni morala biti bez i jedne greške. Mene je nova došla 1400kn.

Ja znam da sam za svoju sa novom gornjom sekcijom mogao tražiti više love ali meni je bilo samo da što prije rješavam i preusmjerim lovu na drugu stranu.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 08 Stu 2021 11:17 #500 od Paragon
Bez crtice je pa sad

Molimo prijavite se

Hamag